הוזמנתי לשואו רום של CASTRO :)

dunabarak

New member
הוזמנתי לשואו רום של CASTRO :)

לפני כמה ימים קיבלתי פנייה מאתר תפוז להציץ ולהתרשם בשואו רום של "קסטרו" לקראת השקת קולקציית סתיו-חורף 2014.
קולקציה מרהיבה שכוללת המון פריטים וגזרות שלדעתי, כל אחד ואחת יכול "למצוא" את עצמו/ה שם.
אתחיל בקולקציית הנשים :
קולקציה ראשונה, היא קולקציית RED, קולקציית סוונטיז, כוללת גלביות, קימונות, אוברולים, קרדיגנים, גזרות רחבות יותר (שרוולים מתרחבים). מתאפיינת בצבעי אדמה: חום, אדום. קולקציה מאוד שיקית! (1)
בתוך הקולקציה הזו יש גם שילוב של דמוי עור וניילון, כמו שאפשר לראות (2).

קולקציית ה- BLACK&WHITE
קולקציה מדהימה, שמלות ערב נורא יפות, גם צמודות, ממש קלאסיות ומרשימות. בשמלות ובאוברולים ניתן לראות שיש שילוב של חרוזים, פייטים- מה שהופך את השמלה למיוחדת. (3)
קולקציה נוספת לנשים, היא קולקציית הבלו, ג'ינסית. הפריטים בקולקציה באווירת טקסס וכוללים: ג'ינסים כמובן, בגזרות שונות, מחמיאות מאוד וכמובן גם את ג'ינס הבויפרנד שאנחנו מכירות. מלבד הג'ינסים, חולצות משובצות, שמלות ג'ינס, (בהירה וכהה יותר) חצאית ג'ינס מקסי ועוד. (4)

לכל הקולקציות: בלו, BLACK&WHITE וה RED - ניתן למצוא אקססוריז מתאימים כמו תיקים ונעליים. קיימים תיקים ליום יום ובנוסף תיקי ערב מהממים. בתחום ההנעלה ניתן למצוא מגפיים, נעלי בובה, נעלי עקב ועוד! (5)
ומכאן אעבור לקולקציית הגברים! שיקית ומרשימה מאוד! גם לגברים קיימות קולקציות ה RED -, בלו ו- BLACK&WHITE.

קולקצית הRED - סיפור ספורטיבי ואתני
משולב המון ספורט באופנת הגברים, בעיקר פוטר- ניתן לראות גם בחלקים עליונים וגם בחלקים תחתונים. הדפסי סופר סייז, מעיל בייסבול דמוי צמר ודמוי עור. אפשר לראות בקולקציה הזו: כוכבים, משבצות ופוטר עם אפליקציה. המון חולצות פלנאל בכל הקווים. הקולקציה מאופיינת בהמון שכבות- אם זה מתחיל בחולצת טי שירט, חולצת ג'ינס וקרדיגן. צבעוניות עשירה! (6)

קולקציית ה- BLACK
אנחנו רואים בקולקציה הזו שחור עם צבע, שנותן הברקה, גם פה יש השפעה ספורטיבית, מכנסיים עם כיווצים למטה. פריטים ספורטיביים ולוק פורמלי. הקולקציה כוללת גם בלייזרים, חליפות טוקסידו עם נגיעות סטן. אנחנו נראה בקולקציה הזו הרבה טוטאל לוק אפור. ניתן לראות גם חולצות אריג. קולקציה שהיא יותר פורמלית. פריט MUST בקולקציה- חולצה לבנה מכופתרת בכל מיני וריאציות, חלקה, עם פס שחור וכו'. הפריט שתמיד הגבר חוזר לקנות J (7)

קולקציית הבלו- קו הג'ינס
בקולקציה ניתן לראות המון מכנסיים שהגזרה שלהם רחבה באזור הירכיים וצרה בקרסוליים וגם טוטאל לוק של ג'ינס (8). בקולקציה יש פריטים משלימים נוספים כמו חולצות פלנאל, טי שירט ג'ינסית, נעלי ג'ינס. אקססוריז לגברים- מותאמים לקולקציות הרד, בלו וה- BLACK, ניתן למצוא תיקי גב, ניילון, משבצות וג'ינס. נעליים- סניקרס, לקולקציית ה BLACK - - נעליים פורמליות כמו נעליים מעור, צעיפים ועוד. ולגברים, שחשוב להם להראות טוב גם בבית J ניתן למצוא במחלקת האקססוריז את קולקציית HOME כוללת- נעלי בית, הלבשה תחתונה ומכנסי פיג'מה (9)

אז אני מעיין, הייתי שם, והתרשמתי מאוד והרגשתי רצון לשתף :) ובטוח שאקפוץ לרכוש :)

*תמונות מצורפות מסומנות ב(*)

מישהי אמרה גלביה ?

גם אני הוזמנתי לשואו רום של קסטרו – אירוע אינטימי בו נכחו מספר בלוגריות והוצגה בפנינו הקולקציה של קסטרו לנשים ולגברים וזה היה עוד לפני תצוגת האופנה המדוברת שלהם

אשמח לשתף אתכם במה שראיתי ואהבתי בקולקציה של קסטרו

אז המיזוג במקום האירוע בהחלט הכניס אותי לאווירה סתווית וחורפית ובהחלט ראיתי שם מספר פריטים אותה ארצה ללבוש בסתיו- חורף הקרוב

אני בחורה קלאסית ולכן אתחיל בקולקציית הבלאק של קסטרו

שחור זה מרזה- כך אומרים
תמיד באופנה
תמיד קלאסי, מתאים לכל אישה
אני אהבתי את זה
[URL]http://www.castro.com/he/WOMEN/Runway-Collection/Tailored-dress-with-zippers-102763.html[/URL]

בקולקציה החדשה היו הרבה הדפסים- התגעגעתם לשנות ה-70?
תמיד רציתם להיות נערות מתבגרות באותה תקופה ?
אז קסטרו לקחה אותנו כמה עשורים אחורה.
הקולקציה נראית אוריינטלית כזאת, גזרות רחבות
יכולים להיכנס לאתר להתרשם – אני אהבתי את השמלה האתנית

[URL]http://www.castro.com/he/WOMEN/Dresses/Ethnic-dress-104953.html[/URL]

היו כמובן מגוון פרטי עור, רוקיסטי מאגניב כזה..
ונעלים ומגוון אקססרויז.

גם קולקציית הגברים ממש יפה- שיקית עם גרוב, היו שם מכנסי פוטר שנראים הכי אלגנטיים..
צעיפים שמאוד מוסיפים ללוק הגברי.
גם לגברים כיף להתלבש.
מצרפת ללינק לפריט שאהבתי מהקולקציית הגברים המוצגת באתר
[URL]http://www.castro.com/he/MEN/Runway-Collection/PU-piping-jacket-104019.html[/URL]

מאחלת לכולם שתמיד נוכל להתלבש למקומות שמחים ונעשה רק מה שעושה לנו טוב.

בתמונה ניתן לראות את המעצבת של הנשים מציגה את קולקציית הנשים
השמלה השחורה עם הפייטים פשוט מדליקה.

למעלה