הויעהויע!!

kittycatbone

New member
הויעהויע!!

שעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעלום^^ אני שמחה לבוא לכאן ולראות פורום כזה... פעיל
לפחות כך זה נראה
אז......... התגעגעתי נוראאאאאאאאאאאאא^^ (ולאלה שלא מעודכנות כי זה לא שכולם אמורים לדעת על זהXD הייתי בצרפת לשבועיים ככה) והיה ממש כיף
ועכשיו אני חזרתי, והייתי אמורה להיות בכנס של התזמורת אבל לא, התבטל בגלל המלחמה
בכל מקרה.. חזרתי עם המון שלל מגניבי
ומבחינת אורלנדו פוינט אוף וויו! נתחיל בעובדה ששודדי הקאריביים 2 יצא בצרפת רק ב2 לאוגוסט איזה מוזר
ואני כזה במטרו לפני שיצא רואה בכל פינה פרסומת כזאת לפרומו של גולגולת כזאת של שודדי הקאריביים. ואז כשחזרתי מהעיר ליד הים שניתקה אותי מפאריס אני רואה במטרו אחרי שיצא הסרט מלא מלא פוסטרים ענקיים כאלה של אורלנד
, ג'וני
וקיירה|אדיש|!!! ומה עוד יותר מעעעעעעעגניב?? שכל עיתון שאני רואה יש בשער כזה אורלנדווו או ג'וניייייי...
והעיתון ONE שקניתי כבר פעמיים בשנתים האחרונות שכותבים שם הרבה על אורלנדו וכאלה.. לא רק שהיה במוסף הרגיל של החודש פוסטר גדול ומדהים של אורלנדו!! (רק עם סיכה על העין בלע
) אלא גם הוציאו מוסף אחד שלםםםםם רק על שודדי הקאריביים 2!! שבו יש עוד פוסטרים של אורלנדו, ג'וני וכאלה!!! יאמ יאמ יאמ. ועכשיו החדשות בשבילכן
אין לי יותר מקום בחדר לפוסטרים *סניף סניף* אז אני מוכנה לתת לכל מי שרוצה את הפוסטרים הנ"ל של ג'וני או אורלנדו או קיירה (בלע) מי שרוצה.... ואני אצלם לכם שתראו מה בדיוק אני מתכוונת
להלה וזהוווווו.. סוף סוף חזרתי
והממ זהו^^ אוהבתותכן! ואני אנסה עכשיו להתחיל להתעדכן קצת בכל הנוגע ל..פורום!

kittycatbone

New member
הו ושכחתי לציין

שעדיין לא ראיתי שודדי הקאריביים
לאור המצב בארץ לפני שטסתי (הקולנועיים שאליהם אני הולכת הם רק באזור הקריות או חיפה בדר"כ) אבל אני אנסה ללכת כבר לראות השבוע עם חברה שלי

Primula

New member
שלום לך ../images/Emo98.gif

ברוכה השבה יסי*!
*ג'סי בעברית

Primula

New member
הממ חלף הרבה זמן מאז הפעם האחרונה

שלא שרשרתי נכון. הממ. זה מהלחץ.

RRonitka

New member
ג'סי!DD::: ../images/Emo23.gif../images/Emo110.gif

ברוכה השבה! ומגניב לך עם כל הפוסטרים והכל
ואני שמחה שנהנית והכל, כשיהיו תמונות אני רוצה:p

gil38

New member
היי...=]

ברוכה הבאה\שבה!
שמחה שנהנית ! (לא כלכ כך מכירה אותך... אבל אשמח להכיר!
) איזה כייף לך בקשר לכל הפוסטרים והעיתונים בקשר לאורלנדו ושודדיי הקאריביים כל כך כייף לך!! וכשיהיו תמונות של הפוסטרים ... אני רוצה...

kittycatbone

New member
^^ שלום לך!../images/Emo9.gif

אינדיד אנחנו לא מכירות :X אז שלום! אני יסמין! בת 16.5 (עוד חודש 17 XD) עולה לכיתה י"ב.. אוהבת את אורלנדו בלום ועוד הרבה דברים אחריםXD הממ גרה ביישוב נידח בעמק יזרעאל..... להלהלה. ומה איתך?
ובקשר לעיתונים! אני אנסה לתרגם את הכתבות המעניינות, אבל בינתיים אני לא קוראת את מה שקשור לשודדי הקאריביים בגלל שלא ראיתי את הסרט עדיין ואני לא רוצה שזה יהרוס לי
מה שכןןןן... אני לא יודעת אם כבר אמרו כאן
אבל קראתי בעיתון שאורלנדו הולך לשחק בסרט עם קייט (אהובתו)!!
וזה אמור להיות איזה סרט דל תקציב, או יותר נכון לא רב-תקציבי
כי הוא אמר שהוא רוצה לנוח מלעשות פרוייקטים שכאלה בינתיים.
(מקווה שחידשתי???) ואם כן אז אני אתרגם בדיוק את הכתבה בשבילכן

gil38

New member
גם לך!

אני גיל בת 13 וחצי מחולון.... אוהבת את אורלנדו בלום!!! (כמו כולנו פה....=]) וגם אני עוד כמה דברים... ותודה על התרגום וההשקעה! יש לך מסנג'ר??? היה רשום בעיתונים בחו"ל ??? מעניין..
נחכה ונראה...=]

kittycatbone

New member
המסנג'ר שלי../images/Emo8.gif

[email protected] ובקשר לכתבה, זה מאותו עיתון נ"ל שאמרתי שקניתי, שהרבה פעמים יש כתבות ממנו שכתובות בפורומים הרשמיים של אורלנדו בלום, ככה שזה נראה לי נחשב כעיתון כזה שמקדים לפעמים את מה שהוא אומר בעיתון! (כלומר מחדש ולא כמו ראש1 שנזכר להגיד דברים אחרי חודש שכבר ידענו עליהם..)

gil38

New member
אהמ..

אוקיי... אבל זה בטוח...?? למרות שאי אפשר להיות בטוחים... הוספתי!...

kittycatbone

New member
הממ..

אני מניחה שכמו כל כתבה שבאה מעיתון זה לא חייב להיות בטוח אני מתארת לעצמי.... אבל דווקא נראה לי שזה עיתון שאם הוא מפרסם דברים כאלה הוא מתכוון לדברים שלו, ככה שלדעתי יש מצב שזה נכון

עוד חודש בת 17 ואת בת 16.5

כן...התגעגעתי אלייך ואל היציאות הקצת לא קשורות.. **המ...מפחידולית שכמותך ג'זמין שלי..**

kittycatbone

New member
חחחח../images/Emo6.gif

נו... כי אני לא רוצה להגיד שאני בת 17 עד שאני אהיה בת 17 כי אז זה לא יהיה מיוחד.. אז עד אז אני בינתיים בת 16.5... XD

VIVIAN3

New member
ג'סי!!!! ../images/Emo24.gif

טוב שחזרת! חיחיחי אני שמחה שנהנית בצרפת כשאני טסתי לצרפת לפני שלוש שנים, ראיתי גם מליון פוסטרים של הסרט הראשון ומה שהכי מגניב זה שהייתי בבית מלון שהחלון שלו היה מול פוסטר ענקי...
לא קניתי הרבה עיתונים כי לא התעניינתי בזה כל כך אבל עכשיו אני רוצה פוסטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (יש לי בקושי פוסטר אחד ענקי של אורלנדו בחדר שלי, כל השאר זה סתם תמונות קטנות כאלה מעיתונים שלא נחשבים לפוסטר...
)

kittycatbone

New member
חיחיחי אביה!../images/Emo99.gif

בקשר לעיתונים, גם אני לא חשבתי על זה עד לפני איזה 3 שנים אני חושבת כשהבנתי שבצרפת יש עיתונים שאשכרה יש בהם דברים שכתובים על מפורסמים שאני אוהבת כגון.. אורלנדו בלום
חיחיח. וגם היה עיתון שלם לבאפי!!!!!! שקניתי שני גליונות שלו, אבל השנה לא מצאתי
אז אני חוששת שאולי העיתון פשט רגל או משהו..
בכל מקרה, שוב כמו שאמרתי, יש לי ממש איזה 5 פוסטרים או משהו, אז כל הקודמת לבקש הממ תקבל^^ וגם.. חח כל הזאת שייצא לי איתה להיפגש באיזה מפגש שנארגן *רמז למה שאת האמת אנחנו כבר בעיצומו של ארגון*

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifג'סי!!../images/Emo3.gif

וולקאם באק!
שמחה שנהנת! ותביאי לי פוסטר!!!!!! אין לי אף פוסטרים של אורלנדו..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifג'ס!!!!!()%!)%!(#*%*%

היי
איזה כיף שחזרת, התגעגעתי כמו איזהאנ'לא'דעת מה!!! ;(
בכל אופן, צרפת ייאיי
פאן. אוה, וסליחה על הסמס המטומטם ששלחתי לך אז D: שכחתי שאת לא בארץ, נו. ^_^ אוווו ותראי, גרמתי לכולם לקרוא לך ג'סי ^____^ D: האהאהאהאהאהאהאהא lol. [כלהזכויותשמורות וזה.
] אווווווווווווווווווווווווווווו ג'ס ג'ס ג'ס נחשי מה נחשי מה!! סיימתי את כל עונה 1 ו-4!!! ^__^ [של אליאס, נו.
] והולי מאמא, וויל כזה מותק בסוף של עונה 1 ;( כשהוא בא אחרי שסארק [
הוווו מייגאד סקס! >#$_!(] עינה אותו עם הTooth Fairy [
] אז כשהוא בא לג'ק כולו מלא בדם ומסכני ואז הוא מחבק אותו ואעאע ;(;(;(;(;( אהמ. ואם לא ראית את עונה 5 עדיין אז אל תקראי למטה P: אבל. אומייגאד lol. איזה קטע מצחיק היה לי ולאחותי עם מייקל. שתינו כמו מטומטמות קראנו איפשהו [או ראינו, או משהו
] ספויילר שמייקל הולך למות [וגם עוד משהו אבל אני לא אומר כי אני לא יודעת אם ראית עד סוף העונה או לא]. אז בהתחלה כל הזמן חשבנו שבפרק האחרון של עונה 4 הוא ימות [נדיה ;(].... ...ואז הוא לא מת. D: אז חשבנו שהוא מת בתאונת דרכים, אז אנחנו מן כזה "Oh my. He escaped Giant Big Red Ball... ...Twice.... And they kill him in a CAR CRASH?!" האהא lol [הGiant Big Red Ball זה הכדור המגניב ההוא עם המים שהיה גם בעונה אחד
"It's the size of a shoe!" |רואה את הכדור| "It's... a bit bigger than I thought..." האהאהא LOL. ואני הכי אוהבת את הכדור הזה ביקום
ואני רוצה אותו וזהו.] ואז הוא עדיין לא מת! D: ואז אני מן כזה "אויש נו, תמות כבר! תמות כבר! אתה אמור למות! D: ואז רצחו אותו במגניבות. P: אבל! את יודעת מה אחותי ואני שמנו לב? הוא גם, כמו לורן, היה צריך איזה 474744747474474747 כדורים שייתקעו בו כדי למות! D: האהאאהאהא. אויש, ועם התינוק! וג'ק! "I'm here..." אווווו ;( אני מתה על ג'ק.
["I find you sexy, Jack. Dill with it." האהא D:] עד עכשיו ראינו את 5x01 ואת 5x02, והתכוונו לראות גם את 5x03 היום אבל לא יצא... ^^ כןכן, אני סותמת. >< איזה כיף שחזרת.
D:

kittycatbone

New member
אורעעעעעעעעע!#@!#!../images/Emo99.gif

טוב דבר ראשון...................................... את מי ראיתי היום?? את מייייייייייייייי?????????? ^^
הממ כן. אותך. ובקשר לזהות בדויה, חח כן וויל כזה חמוד שם בסוף עונה 1!!!!!!!! ועדיין לא ראיתי את עונה 4-5
או שאת עונה 3 גם? יש לי כבר זכרון דפוק
וחחח אז את כל הקטע שכתבת שם אחר כך לא קראתי ולא נעים לי .. :X

למעלה