הולה... יש כאן מישהו ?

Enni

New member
אתה פה?

משעמם לי עד מוות, ומחר הבוס שלי רוצה אותי לשיחה.. אחלה יום :cool:

stilgur

New member
וואוו... לקח לך איזה שנתיים... :p

אההה, מזל טוב (או שלא) על הבעל... ויום קורן לך, יש היום איזה מרתון בסנימטק, את באה ? ובהצלחה עם הבוס. may the force be with you

Enni

New member
צריכה עיצה...

יש לי בעיה. אני מחכה למייל מאיזה אחד והמייל מבושש (??) להגיע.. השאלה הנשאלת היא- האם כך הדבר משום אי שליחתו, או שמא מאי כניסת הנ``ל למייל שלו? שאלה מכשילה... יום נפלא לך :cool:

stilgur

New member
סליחה....

שלא חזרתי אליך עדיין בעניין הטרמפ (באם הבינותי נכון...), הבחור עדיין לא יודע אם הוא בא, אני אנסה להפעיל עליו לחץ כלשהו מתון על מנת לזרז את ענין התשובה, אם זה לא ילך, מקסימום תבואי באוטובוס ואני אאסוף אותך איפשהו או משהו בסגנון. so, until next time אני...

Enni

New member
יש לך מייל...

מקווה שהתשובה הפעם תגיע במהרה..

stilgur

New member
ומה בכלל...

את עושה ערה בשעות האלה ? ? ? אממ, שלחתי לך מייל, אני מקווה שהתשובה מתאימה. אני ...

Enni

New member
מה בכלל אני עושה ערה?

כל הימים שלי ככה. יוצאת בערב, חוזרת 4-5, בודקת אם יש מישהו, משהו חדש, לישון כמה שעות ולעבודה.. אני חושבת שהתשובה הניחה את דעתי אם כי דעתי שונה משלך לגבי הנושא הנ``ל... (יש לי את זה בניסוחים, תודֶה!!!) יום בריח שושנים אני :cool:

stilgur

New member
אז........

נצטרך לחשוב יחדיו על דרך התקדמות שתביא על סיפוקם את הצדדים הנוגעים לדבר... אני ...

stilgur

New member
וואלה ?

אז נדבר ! אני ... אההה, נזכרתי.... שאלתי מישהו נוסף ממעלה והוא אמר שאם הוא בא להפגנה, אז אין לו בעיה לקחת אותך איתו.... Happy ???

למעלה