הומאופתיה הצילה אותי מניתוח!!!!

עידו 3000

New member
הומאופתיה הצילה אותי מניתוח!!!!

קודם כל ברכות על פתיחת הפורום. רק רציתי לשתף בחוויה המדהימה שהיתה לי עם הומאופתיה. לפני כ 3 שנים אובחנתי כסובל מפוליפים מוגדלים. מה שגרר הפסקות נשימה מתוך שינה, נחירות (אישתי המסקנה).... הרופאים המליצו על ניתוח להסרת הפוליפים. אני שמעתי ניתוח התעלפתי... התחלתי לברר בקדחנות על פיתרונות אלטרנטיביים והתברר לי שלהומאופתיה הצלחות רבות בנושא. התחלתי טיפול המאופתי. זה לקח זמן שנתיים...אך הסבלנות השתלמה.לאחר שנתיים הנפחית של הפוליפים השמנים שלי ירדה, התחלתי לישון יותר טוב.. הרופא שינה את המלצתו.. לצערי הסוף לא כזה מושלם, כי אני עדיין נוחר, אבל אישתי כבר התרגלה....אני מקוה.

../images/Emo141.gifהומאופתיה הצילה אותי מניתוח!!!!

אני ממש שמחה לשמוע! טוב שהיית סובלני. הנחירות מעידות שיש עדין במה לטפל...ותשקול להמשיך בנוסף, תודה ששתפת אותנו גם בחוויה הטובה וגם בזה שמדובר היה בתהליך של ריפוי. אנשים בזמנים המודרניים מחפשים פטרונות בזק, אין להם סבלנות לתהליכים ,אבל לא כך פועל הטבע. ריפוי הוא תהליך, אבל כשמתרחש הוא יציב וקבוע. הקלה זמנית בסימפטום בדרך כלל מתרחשת מהר וכך גם נעלמת. מקווה לשמוע בהמשך.|

מירמיר4

New member
../images/Emo207.gifבתי בת שנתיים ו8 חודשים נוחרת

חזק ורופא א.א.ג המליץ על ניתוח להסרת שקדים כיוון שהם מוגדלים שאלתי היא האם יש טיפול הומאופתי בנושא של שקדים מוגדלים?

שקדים מוגדלים

מירמיר שלום זה מצוין שאת בודקת אלטרנטיבה אחרת לבתך מכמה סיבות: 1. הסרת שקדים היא הליך לא מומלץ בימנו. השקדים הם בלוטות לימפה ויש להם תפקיד הגנתי בגופנו ולכן אפילו רופאים מנסים להמנע מכך . 2. נחירות אינן בהכרח סיבה לניתוח, אם בגלל הנחירות קימות הפסקות נשימה זה אולי מצדיק וגם אפשר למצוא פיתרון אלטרנטבי, לכן בדקי גם עם מומחה אחר אם הלכת בכיוון זה 3. הומיאופתיה קלאסית. פותרת בעיית שקדים מוגדלים ונחירות ובכלל בעיית נחירות ואפילו הפסקות נשימה ראי הודעתו של עידו "הומיאופתיה הצילה אותי מניתוח" מומלץ לפנות להומיאופת קלאסי והמון בהצלחה ורפואה שלמה. נועה שגיא, הומיאופתיה קלאסית [email protected]

למעלה