הופעה מחר בבריכת הסולטן

omribra2

New member
הופעה מחר בבריכת הסולטן

מחר יש הופעה בירושלים..בטוח יהיה מדהים!
אלה אני יודע שאת הולכת להופעה, יש עוד מישהו מהפורום שמתכנן ללכת?
בכל מקרה, אלה את מצלמת בדרך כלל בהופעות?אם כן בבקשה תעלי ליוטיוב או לפורום!אל תשכחי לספר איך היה(ברור שיהיה מדהים) ותיהני!!

אלה א9

New member
וואו!

לקח לתגובה שלי קצת זמן להגיע (כנראה זה זמן ההתאקלמות בחזרה לחיים ולשגרה, אחרי הופעה של הפרויקט
... ).
זו ההופעה השנייה של סיבוב ההופעות "רבע לשש" שאני הולכת אליה. והפעם ה-15 (כן, כן, מכורה...
) בהופעות של הפרויקט בכלל. בכל הופעה אני נדהמת מחדש מההתרגשות שמציפה אותי, מהתחושות והרגשות שצפים במהלך ההופעה. בכל הופעה אני חשה רגשות קצת שונים מהפעם הקודמת. בכל הופעה אני מגלה דברים חדשים שלא שמתי
אליהם בפעם הקודמת. אני מגלה מחדש עד כמה ההופעה מורכבת. ומדויקת. ובעיקר: אני מגלה מחדש עד כמה אני מעריכה את הפרויקט ואת עידן...

*אני בדר"כ לא נוהגת לצלם בהופעות כי אני חושבת שזה קצת מסיט (לפחות אותי) מההופעה והחוויה עצמה.- אז אין לי תמונות או סרטונים...

כבר מחכה להופעה הבאה

omribra2

New member
משהו ששמתי לב..

מהסירטונים מיוטיוב היה נראה כאילו עידן ממש בא עם אנרגיות מטורפות להופעה, הרבה זמן לא ראיתי אותו ככה..הוא היה אנרגתי ברמות מטורפות כאילו אפילו בא בטירוף חחח.
הוא עשה את ממעמקים מדהים ואני יכול להגיד שבבית האופרה התאכזבתי ממעמקים..

אלה א9

New member
אני תמיד רואה את "ממעמקים" כאחד...

השירים הכי עוצמתיים בהופעה. בעיניי הביצוע של עידן לשיר, בהופעות, סוחף ומלא בהמון המון רגש. אני מסכימה איתך שבהופעה בבריכת הסולטן (בדומה לכל ההופעות שאני הייתי בהן
) , הביצוע היה מאוד מאוד אנרגטי. אני לא יודעת מה היה בהופעה בבית האופרה אבל חבל לי שהתאכזבת.... :-\

omribra2

New member
אני גם חושב שזה שיר מדהים

אני חושב שעידן עשה טעות שהוא שם אותו בהופעה אחרי חלומות של אחרים, הוא היה צריך לחכות קצת..
שניהם שירים גדולים ומהשירים הכי טובים של הפרויקט וכששמים את ממעמקים אחרי חלומות של אחרים לדעתי זה מוריד מהעוצמה שלו..אפילו שראיתי ביוטיוב ובבריכת הסולטן זה ממש לא הוריד והיה מעולה!
אני מחכה להופעה הבאה!!!
שמישהו יגיד לעידן לבוא שוב לתל אביב!!!!!!

omribra2

New member
שכחתי לשאול..

נשארת אחרי ההופעה לנסות להצטלם עם עידן?????

אלה א9

New member
נשארתי!

למרות שעידן היה מאוד עסוק אחרי ההופעה, ולמרות שהרבה מאוד אנשים ניסו להישאר ולהגיע אליו, לשמחתי , הצלחתי להחליף איתו כמה מילים ולהגיד לו תודה על ההופעה המדהימה

omribra2

New member
יפה!

הם עשו את ההופעה הרגילה נכון?כאילו כמו זאת שהייתה בקיסריה ובבית האופרה?

אלה א9

New member
כן.

לא הייתי בהופעה בבית האופרה אבל זו אותה ההופעה שהייתה בקיסריה

omribra2

New member
באופרה היה כמו בקיסריה..

באמת הופעה מדהימה!הייתי בה כבר פעמיים ואני מחכה לפעם השלישית!

למעלה