הופעה של לירון..

הופעה של לירון..

לירון לב פרסם בפייסבוק הזמנה להופעה ב13/2 בלבונטין 7 מי בא? אני עדיין לא בטוחה שאני באה כי זה ביום שאני מסיימת לצלם ת'סרט גמר שלי.. נראה מה יהיה =]

Reichan

New member
כנראה שבדיוק ביום הזה...

תהיה אסיפה של פרלמנט נוער ת"א שרוב הסיכויים שאשתתף בו. מקווה שאוכל לבוא
אגב, הופעה אקוסטית או רוקיסטית? [מהמרת על ב'
]

MoonKnightX9

New member
מגניב גם אני עושה קולנוע...ואם רוקיסטי אז -

אני רוצה לבוא , תלוי אבל בשעה ובאיזה יום כי אין לי כל כך דרך לחזור מתל אביב באמצע הלילה...וביום לימודים לא אוכל ביגלל הלחץ...

נראה לי ש...

ההופעה תהיה רוקיסטית... כי הוא אמר אחרי ההופעה הקודמת שההופעה הבאה תהיה גם עם הגיטריסט שלו והיא תהיה רוקיסטית.. אז זה די הגיוני חחח... כי הוא חזר מחו"ל (הגיטריסט... לא שם חממי...השני..שכחתי איך קוראים לו חח). וההופעה יוצאת יום רביעי ואני מנחשת שהיא תתחיל בסביבות 22:00... ככה זה בדרך כלל... מממממ כשאני אדע פרטים מדוייקים אני אגיד =] ואגב- בד"כ יש רכבות עד איזה 01:30 ככה אזז תמיד אפשר לנסוע ברכבת ^^ ההופעה תגמר עד אז... בא לי ללכת! :S נקווה לטוב..

MoonKnightX9

New member
לניצן -

הרכבת עד 1 וחצי בלילה זה לירושלים? כי אני מירושלים... ותגידי את במקרה מניאופטס?

MoonKnightX9

New member
הא? אז תשחקי! התחילה עלילה חדשה!

ממש היום! (אם את זוכרת מה פירוש המילה עלילה) וגם עשו שחיות יכולות ללבוש בגדים! וכל מני למרות שהשאלה הייתה מופנת לניצן חח

אני יודעת שלצפון יש עד 1 וחצי..

תבדוק אם גם לירושלים :) רשום באתר.. ומזה ניאופטס? 0_O

MoonKnightX9

New member
אוקי אני אבדוק - וניאופטס זה חח משחק כזה -

על חיות ..וזה ...לא חשוב , התבלבלתי בטעות בין "ניצנוששש" ל"נופרוששש" קל מאוד להתבלבל... סליחה והבעיה שלא רק זה שאני בירושלים , אני גם במחוז אחר בו (זאת אומרת שמהמקום שבו יש רכבת עד לבית שלי זה עוד איזה חצי שעה נסיעה) זה בלאגן אחד גדול... אין ללירון הופעות ביום? נגיד בזאפה או מה שלא יהיה

מממ לפי מה שידוע לי...

גם ההופעות בזאפה הן בערב... מתחילות בד"כ ב-22:00... ככה שזה ממש לא משנה איפה זה... ואין דבר כזה הופעות ביום...חחחחח הופעות תמיד מתקיימות בערב.... מ-21:00 בערך ועד השעות הכי קטנות של הלילה...

למעלה