הופעה של REM ב DVD

Amiram_e

New member
הופעה של REM ב DVD

קבלתי מתנה הופעה של REM ב DVD בשם TOURFILM שנת ההוצאה היא: 1990 הבנתי שהיא בסטראו בלבד. רציתי לשאול האם מישהו מכיר הופעות יותר טובות של REM בפורמט 5.1 איזו הכי טובה ומה שמה? אני מעונין להחליף בחנות. בתודה מראש עמירם

gofish

New member
R.E.M

אני קניתי לפני שנתיים את R.E.M-ROAD MOVIE לאחר שציפיתי בשלושה DVD של הלהקה (היתה לי את האפשרות לפני הקנייה) שיצאו בזמנו. זה מאוד תלוי איזה תקופה של הלהקה אתה מעדיף,אני צפיתי ב: R.E.M. - Tourfilm-רוב החומר הוא מהאלבום Green. R.E.M.- This Film Is On-כאן יש גם חומרים מהאלבום -Out of Time. והבחירה שלי נפלה כאמור על-DVD -R.E.M-Road Movie-שמבוסס על האלבום New Adventures In Hi-Fi -ולדעתי הוא הכי מתאים להופעת רוק מבחינת החומר,מה עוד שאתה מקבל בחלק מהשירים גם האלבום הכי טוב שלהם Automatic for the People ועוד כמה קלסיקות מהאלבומים הראשונים. אז נכון שכל ההופעות שלהם בסטריאו PCM ולא ב-5.1,אבל לטעמי זאת ההופעה המומלצת,R.E.M הוציאו עוד מספר DVD אבל מדובר בקליפים ולא בהופעה חיה. בהסתכלות כרגע באתר לייזר-קלאב הם מפרסמים שההופעה הנ"ל היא בדולבי דיגיטל (אצלי היא בסטריאו PCM) במידה והכתוב נכון אז אין בכלל מה להתלבט,למרות שלדעתי הם טועים ומדובר בטעות דפוס,עדיין לטעמי זאת ההופעה המומלצת מכותרי הלהקה גם אם היא בסטריאו. בהצלחה

למעלה