הופעות באירופה -אולי מישהו מבין בזה?

talush2005

New member
הופעות באירופה -אולי מישהו מבין בזה?

היי אני רוצה לטוס להופעה של ביונסה במאי ואני לא ממש מבינה בזה. אני מניחה שיש פה אנשים שהיו בהופעות בחו"ל.

מישהו יכול להמליץ לי מה הדרך הכי יעילה לעשות את זה ? לקנות חבילה כמו מאיסתא וכאלה שכוללת כרטיס מלון וטיסה או בנפרד כרטיס ובנפרד מלון וטיסה ?

2. שמעתי שמומלץ לקנות מהאתר הרשמי של האומן אבל לא מצאתי כרטיסים רגילים באתר שלה רק VIP.
3. מישהו שמע על האתר ticketim? מומלץ ?

אשמח לשמוע מאנשים שהיו בהופעות ....

חג שמח

®NuLy®

New member
קודם כל אדיר

חזרתי לא מזמן מהופעה באירופה ואני חייבת לציין שהיה פשוט אדיר, חוויה שונה וכיפית!

לגבי חבילות - אני לא ראיתי את החבילה כמשתלמת. אבל יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות. היתרון בחבילות זה צמצום כאב ראש לחיפוש טיסות, מלונות ולפעמים גם דרכי הגעה להופעה. למרות שכל אלה לא ממש מסובכים.

אם את כן הולכת על להרכיב לעצמך את הנסיעה כרטיסים להופעה הם בעיה. אני ספציפית לא הצלחתי לקנות לבד אלא רק דרך סוכנות. בישראל יש את און.טור הותיקה וטיקטים. אני קניתי דרך טיקטים ואני יכולה להגיד שהייתי מרוצה ממש!!

אני כרגע מהפלאפון אז קשה לי יותר להסתכל בכל מיני חבילות מוצעות. אבל תנסי לראות אם גם יש באון.טור

לעוד שאלות אנחנו תמיד כאן

talush2005

New member
תודה רבה! ובקשר לטיקטים

איך זה הלך עם הכרטיסים ? איך קבלת אותם כשהיית שם כבר ?

®NuLy®

New member
זה תלוי

וזה גם מה שאמרו לי שהתקשרתי אליהם.
זה תלוי איך ההפקה של ההופעה מנפיקה את הכרטיסים. אני למשל קיבלתי כרטיסים אלקטרונים במייל שהייתי צריכה להדפיס ולהביא איתי.

הבנתי מהם שאם זה כרטיסים רגילים אז או שהם שולחים אלייך הבייתה (במידה ומתאפשר) או ששולחים למלון בחו"ל. בכל מקרה אני ממש ממליצה להתקשר לברר, אני אז הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלהם לעומת און.טור (שלא חזרו אליי)

בכל מקרה זה מה שמצאתי באון.טור. לי לא הלך איתם להופעה שרציתי אבל אחרים שטסו איתם היו מאוד מרוצים
http://www.ontour.co.il/show_103/BEYONCE-BERLIN

ובטיקיטים אני רואה מלא מבחר
http://www.ticketim.co.il/112694/beyonce2

בכל מקרה, כדאי להתקשר לשניהם, לברר כמה עולה רק כרטיס, איזה מלונות הם מציעים, איזה טיסות (שעות, חברות). לפעמים החבילה באמת משתלמת, אבל לפעמים הם בוחרים מלונות יקרים או טיסות יקרות שחבל על הכסף.

למעלה