הופעות השבוע של dubversive

afficoman

New member
הופעות השבוע של dubversive

יום שלישי - 25.07 - 00:00 - השוויצרים עולים לאוויר ב-"החיבור" תוכנית הרדיו של אורי שוחט ואלארם ברדיו תל אביב 102FM הם ייתנו סט מרקיד במיוחד באווירת הג'יגי ג'יגי של התוכנית!!! יום רביעי - 26.07 - 02:00 -- מועדון "ווקס" - יגע כפיים 2 סט פריצה של כשעה בערב היפ הופ הכי חם של תל אביב!!! יום חמישי - 27.07 -- כולנו נהיה בהופעה ההיסטורית של זיגי מארלי באמפי רעננה!!!! יום חג לאנשי הרגאיי !!!! יום שישי - 28.07 -- 00:00 -- slowמשה - גוג ומגוג ערב הארדקור לפרצוף! במחוגה 4 , פלורנטין. אולדסקול - ראגא - דאנסהול - דראם נ בייס עם ::: upground -- afficoman -- DUBVERSIVE -- bloodarun -- bassick (infuse) and mc goga יום שבת - 29.07 -- 22:00 - שסק, לילנבלום17 תל אביב all night long!!! סט 6 שעות ברציפות של מיסטר מייק עם הרבה דברים שהוא לא מנגן במסיבות והרבה מאוד ספיישלים מיוחדים !!! לפרטים : [email protected]

ריספקט גדול!

סאונד מעולה מאוד נהנתי בביקור בשנה שעברה... אנסה להגיע לאחד האירועים!

Nechi Nech

New member
../images/Emo45.gif

כמובן שביום שישי בסלואו משה יהיה פסיכי לגמרי!!!

eviaman

New member
אפיקו...

מה קורה בסוף אתם תגיעו לצאלים ? מה נסגר עם אודי?

eviaman

New member
אני יענה לעצמי על השאלה...

אכן כן , הרגע הייתי בביתו של הג'ינג'י , ודיברנו על מה הולך לקרות.......... אני מבטיח שתהיה שריפה.......

דאב ורסיב בשישי בסלואו ../images/Emo45.gif

Upground Afficoman DUBVERSIVE Bloodarun Bassick - infuse MC Goga & ובספונטניות הכי ספונטנית שיש הסאונד הישראלי הבינלאומי, מתארח בסלואו באותו ערב בסט Back To Back עם דאב ורסיב-- מי אם לא --א--י--י--מ--ר\\\\\\\--ס--א--ו--נ--דדדדדדדדד הלו?? וזה לא הכל!!!!! כנראה יגיע אלינו לחלוק כבוד בסצנת הרגאיי הישראלית, במקום הכי חם בשנה האחרונה 'הסלואו משה'- הוא ולא אחר: ----ז----י----ג----י----\\\\\\\\\\----מ----א----ר----ל----י!!
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה -כשף!

למעלה