הופעות לאפריל-מאי

הופעות לאפריל-מאי../images/Emo168.gif../images/Emo23.gif

15.4 - הופעה ב'סאב קוץ' מילגה' (רח' המשביר 22 ת"א) שעה 22:00 (אין הגבלת גילאים) 26.4 - הופעה ב'פרילנד' (אלנבי 47 ת"א) שעה 21:00. שתי הופעות בערב אחד ואנחנו עולים ראשונים... 13.5 - הופעה בקפה ביאליק! (ביאליק 2 ת"א) אורחת: מיטל מיכלי (ראש גדול), אין הגבלת גילאים 26.5 - הופעה ב'לה פצ'נגה' בכפר סבא. בהמשך תאריכים להופעות נוספות ועדכונים על המופע בכורה של האלבום! ממש ממש חשוב להגיע להופעות, זה גם הדבר הכי מדהים שיש
הופעות של נועם
ובאמת שלל הופעה תשתדלו ממש ללכת, בעיקר מי שבאיזור המרכז.. ותכתבי מי מגיע
ולאיזו הופעה
תהנוווו

O:

למה אבל ביום של ההופעה של אביב?*בוכה* אהההההההההה אוף! בכל מקרה אני שמחה שיש הרבה הופעות וזה ואני אשתדל להגיע להופעה שב13.5 בקפה ביאליק- שוב תלוי אם אני מוצאת איך לחזורP= ואנסה להגיע גם להופעה בכפר סבא:):) אלללללללללללה תבואו להופעות וכמה שיותר זה כיף
והילי זה באמת אחד הדברים המדהימים שיש ..הופעות של נועם:)

tali104

New member
אוף :(

כבד לי כל הנסיעות האלה לת"א :'( אני בחרם עד שיהיה משהו בירושלים
נכון שיש פה קהל מעפן אבל נו.. איזה יופי אבל, כמה הופעות :) אולי תנחת עליי רוח ספונטנית להופעה בביאליק

כמעט בטוח שלביאליק...

אני אשתדל לחסוך כסף עד אז ולגייס אנשים שיסעו איתי כי ככה זה אמא פולניה, לא נותנת לי ליסוע לבד בלילה......... (פולניה) בכל מקרה, גם אם אמא לא תיתן אני אבוא.....................................................................................

מעייןו

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

סאב קוץ' (יכול להיות) פרילנד ביאליק

Gal15il

New member
סביר להניח

שאני אבוא לסאב קוץ' וקפה ביאליק. אבל אין לדעת בנתיים :X

מגניב, הופעת יומולדת ../images/Emo13.gif

רק באסה שיש לי יום אח"כ בגרות
נראה מה יהיה.

למעלה