הופעות מאמפי..

הופעות מאמפי..

ב 16.8 דפנה דקל עם כל חברי ערוץ הופ מופיעים באמפי-למי שיש ילדים (ויש) נראה לי שווה ללכת... חוץ מי זה.. 2.8 מייקל לואיס 23.8 שי גבסו 30.8 שלומי סרנגה-חגיגה יוונית (באותו ערב משודר גמר כוכב נולד)

dafgol

New member
איזה יופי ../images/Emo65.gif

אודיל'ה. אתה יודע אם המופע לילדים חינם או בתשלום ? אני מבינה למה יש הופעות של שי גבסו וסרנגה....הם אחלה , אני אוהבת אבל רבאק מייקל לואיס ???? מה בדיוק ההופעה שם? הקוביות שלו בבטן?
( אל תכעסו עלי אבל בעיני הוא לא יפה ולא מושך....אולי רק מושך באף
)

מסכימה איתך דפנה,באמת מה הקשר??

וההופעה מניחה שהיא אחרה"צ,,,,חם לאללה,,,, ומה עם הנושא שלנו??
שמה נסגור.....עניין,דארלינג,,,,(הגמד הקטן בראש מזכיר לי כל הזמן)חחחח יום קריר, אילנה

dafgol

New member
תגידי לגמד הקטן בראש שלך

שלא ידאג ולא יהיה בלחץ מהנושא שלנו ..... בהזדמנות......

S r 35

New member
תודה אודי ../images/Emo140.gif

נחמד לראות שעושים שימוש באמפי גם מעבר ליום העצמאות
ב 16/8 הילדים שלי כבר בחופשה אז יש מצב לביקור מולדת. אולי נגיע להופעה של הקטנים ואז נוכל גם להיפגש סוף סוף (כל אמהות הפורום...) ובקשר למייקל לואיס - מה קרה לך דפנה? הבן-אדם הוא מולטי-טלנט, את עוד לא יודעת? גם שחקן, גם זמר ... (מה לעשות שהוא לא כל-כך מוצלח בשני התחומים? - פרט שולי קטן)
העיקר שיש את הקוביות שמכסות על כל הפגמים... גם בעיני הוא דוחה אבל ניר והחברים שלו מתייחסים אליו כמו אל גיבור-על: באותה קטגוריה של ספיידרמן, סופרמן ושות'

dafgol

New member
סליחה ../images/Emo6.gif

הולכת לפינה של חדר עגול לעשות קולות של שטיח
בעיניי הוא דוחה ..... הייתי בהחלט הולכת להופעה שלו

לולי72

New member
טוב, בלי לדעת ולקרוא אני אעדכן אתכם

בד"כ ההופעות באמפי הן בחינם, ואני מניחה שגם זה יהיה ככה, זה אחרי הצהריים בערך בסביבות 17:00 - 18:00 ואני מניחה שברחבת האמפי יהיו גם מתנפחים לילדים שהם כמובן יעלו כסף כולל הצמר גפן וכל השאר. אז תתכוננו. אנחנו באים.

S r 35

New member
אנחנו תמיד רציניות../images/Emo3.gif מה, לא? ...

נראה לי שגם אנחנו נגיע. בכייף
אבל כמו שאת בעצמך אמרת, אילנה, אסור לתכנן יותר מדי ...

אמת..../images/Emo25.gif

אגב,,הטיול נדחה,,מקווה לשבוע הבא,,חייבת לו ולי יחד,,,רק שנינו לכמה שעות. אילנה

לולי72

New member
האם ידעתם שהיו היום מתנפחים?

כשחזרתי לפני שעה וחצי בערך הביתה, ראיתי שהיו מתנפחים מול פרץ סנטר על יד קופת חולים מכבי, איזה באסה שלא ידעתי.....

עדן היקרה,היינו בבריכה,איזה חוםם../images/Emo178.gif

חזרנו אחרי 4 שבוזים,,, ואני מניחה שהודיעו או שזה היה ל"כבוד" החופש,,, אולי ביום ב' יהיה שוב,הבעיה שלפני השעה 6 אי אפשר לצאת מהבית,,חם עדיין מתי תבואי לבריכה,,עוד מעט חורף,,
ובחורף תגידי לי שקר לך,,האמת נראה לי שגם לי יהיה קרר ונהדר,,מתה על החורף עד כמה שהוא מגביל במיוחד עם תינוק,,אבל הוא גדל,,,ואחר כך יהיה קל יותר, שבת טובה אילנה

לולי72

New member
אילנה, מתי את הולכת שוב לבריכה וכמה זה עולה?

אולי נתכנן סוף סוף ביחד, יש לי עוד שבוע הבא לעבוד עם השופט שלי ואז פחות או יותר אני בחופש, אז תגידי מתי וניפגש, אשמח להכיר אותך. גם יובלי תשמח לראות את הילדודס שלך.

עדן,אני הולכת כל יומיים,חם מאד וניתאי מאד,,,

נהנה,,כלומר כולנו, בדרך כלל יש לו חברים שם או שהוא מוצא לעצמו, העלות שם היא 25 ש"ח לילד מגיל שנתיים, 30 ש"ח למבוגר. (קבלתי מתנה מהסבא שעברנו לכאן את המנוי לבריכה)ולא יקר יחסית ל,,,מרכז לדוגמא. 600ש"ח לי ולניתאי למשך 3 חודשים,עד סוף אוגוסט, אשמח/נשמח מאד להכיר גם אותכם,כתבי לי מתי את בחופש ונתאם,

למעלה