הופעתי אתמול בסדרה!!!!! :)

הופעתי אתמול בסדרה!!!!! :)

קיצר, נכון אתמול היה את הפרק שמור ויונתן במעבדה וילדה אחת בלונדינית עם חולצה כחולה כזאת מעירה להם שיהיו בשקט ושייצאו מהמעבדה? קיצר זאת אני!! חחח אני לא כזאת רעה במציאות... קיצר, תהנו מהסדרה ומקווה שתראו אותי ותזהו אותי בעוד פרקים! חח חולה על כולםםםם חג שמח!!

תגידי ומתי צילמו את הפרק שהייתי בו?

לפני הרבה זמן לא.? אהה ולכל מי שיודע האם כבר סיימו לצלם את הסידרה?? לאב יו אולל מאצ'' מורניי

למורן בנגע לשאלה שלך

הצילומים לסדרה כבר הסתיימו הצילומים היו במהלך בערב 3/4 החופש הגדול הזה וזה היה כל יום מ8 בערך בבוקר לפעמים גם 7 עד בערך 10 בלילה...

danielosh2

New member
באמת?

באמת זאת את? אם כן אז יפה לך.. חחח שיחקת יפה דווקא.. חחח... איך הגעת לסידרה? פרוטקציות או משהו?

לדניאל

חח כן רציני זאת אני! ולא ראיתי את הפרק אתמול אבל חברה שלי בדיוק התקשרה להגיד לי שראו אותי! חח קיצר אני באמת מקווה שזה היה נראה טוב והגעתי לסדרה באמת שלא דרך פרוטקציות אלא עבדתי כבר עם ההפקה של הסידרה בעבר הם ביקשו ממני לבוא גם לסדרה הזו. לצערי הרב אין לי "יס" ואני לא יכולה לראות את הסדרה אז אני רואה אותה כל סופ"ש בשידורים החוזרים אצל שכנה שלי... קיצר ייראו אותי בעוד הרבה פרקים הצטלמתי לסדרה באמת הרבה... הייתי בצילומים כל יום.... וזו באתמ הייתה חוויה בלתי נשכחת!

danielosh2

New member
חח יפה..לך

חחח יפה לך.. אבל איך היית קשורה להפקה כאילו איזה סדרות השתתפת עוד? יש לך אי סי קיו או מסנג'ר?

danielosh2

New member
רונההה

רונה אמ... איך הגעת לסידרה? כמה פרקים בערך את ניצבת שם? בת כמה את? יש לך אי סי קיו או מסנג'ר אולי?! תחזירי תגובה ביו'ש...

למעלה