הורדת אפליקציית Android Auto לגלקסי 21 אולטרה

רכשתי טלפון חדש גלקסי 21 אולטרה והעברתי איליו את כל התכולה של המכשיר הקודם מסוג גלקסי 9+. הכל עבר כשורה מלבד אפליקצית ה Android Auto שהשתמשתי בה בהצלחה (יחסית) בגלקסי 9+. למרות ניסיונותי הרבים לא הצלחתי למצוא ולהוריד אפליקציה זו לטלפון החדש ולכן לצערי הרב אני לא יכול להשתמש בוייז לניווט שזה מאוד מצער לאחר שהשעקתי כסף רב בטלפון החדש.
אני יודע שאפליקצית ה Android Auto לא נתמכת בישראל (מוזר מאוד) אך שמעתי שישנה דרך לעקוף את הבעיה ע"י הזדהות באופן כלשהו כמשתמש מארץ שאפליקציה זו כן נתמכת. אודה מאוד למי שיכול לעזור לי (תוך פירוט הצעדים) להתגבר על בעיה מציקה זו
תודה

em28

Well-known member
ראשית, אפשר להפעיל את WAZE בלי אנדרואיד אוטו.
שנית, יש לונצ'רים הרבה יותר מוצלחים מאנדרואיד אוטו.
שלישית, ניתן להוריד את האפליקציה מ- android auto
רביעית, אם בכוונתך להשתמש באפליקציה בסלולרי ולא במולטימדיה של הרכב תצטרך להוריד גם את android auto for phone

לוייםLEVIM

Well-known member
ראשית, אפשר להפעיל את WAZE בלי אנדרואיד אוטו.
שנית, יש לונצ'רים הרבה יותר מוצלחים מאנדרואיד אוטו.
שלישית, ניתן להוריד את האפליקציה מ- android auto
רביעית, אם בכוונתך להשתמש באפליקציה בסלולרי ולא במולטימדיה של הרכב תצטרך להוריד גם את android auto for phone

אנדרואיד AUTO תומך כבר בעברית במולטימדיה ברכב?

אין שום אפשרות להפעיל את הוויז דרך מסך המולטימדיה ברכב ללא אליקציה אנדרואיד אוטו או אפל קאר פליי (תלוי בסוג מערכת ההפעלה)
לא ידוע לי על לנצ'רים אחרים שיודעים להפעיל את המוטימדיה ברכב לבד מאנדרואיד אוטו או אפל קאר פליי, ואם יש כזה שמתאים למכשירי אנדרואיד אשמח לדעת בדיוק איך להגיע איליהם, מניסיוני אין כזה דבר
בטלפון כמובן אין שום בעיה ולא זו היתה כוונתי. הכוונה כפי שכתבתי לשימוש בוויז במערכת המולטימדיה (שאין לה סים עצמאי) ברכב שאפשרית אך ורק באמצעות האפלקצית אנדרואיד אוטו למכשיר האנדרואי הקיים אצלי. ופה הבעיה איך להוריד את אפליקציית האנדרואיד אותו שאינה נתמכת בישראל כמו כל אפלקציה מקובלת

em28

Well-known member
אין שום אפשרות להפעיל את הוויז דרך מסך המולטימדיה ברכב ללא אליקציה אנדרואיד אוטו או אפל קאר פליי (תלוי בסוג מערכת ההפעלה)
לא ידוע לי על לנצ'רים אחרים שיודעים להפעיל את המוטימדיה ברכב לבד מאנדרואיד אוטו או אפל קאר פליי, ואם יש כזה שמתאים למכשירי אנדרואיד אשמח לדעת בדיוק איך להגיע איליהם, מניסיוני אין כזה דבר
בטלפון כמובן אין שום בעיה ולא זו היתה כוונתי. הכוונה כפי שכתבתי לשימוש בוויז במערכת המולטימדיה (שאין לה סים עצמאי) ברכב שאפשרית אך ורק באמצעות האפלקצית אנדרואיד אוטו למכשיר האנדרואי הקיים אצלי. ופה הבעיה איך להוריד את אפליקציית האנדרואיד אותו שאינה נתמכת בישראל כמו כל אפלקציה מקובלת
לא הבנתי, האם מדובר בטאבלט אנרואידי או במסך שמשקף את הסלולרי ?
אם מדובר בטאבלט אנדרואידי הרי שאפשר להתקין עליו אפליקציות (וייז, לונצ'רים ונניח ספוטיפיי, גוגל מאפ ומה לא).

כפי שכתבתי בהודעה הראשונה בפירוט מדובר בטלפון סלולרי מסוג סמסונג 21 אולטרה שאותו אני רוצה לשקף על מסך המולטימדיה ברכב לשימוש בעיקר בוויז. השתמשתי בעבר באפליקציה זו במשך שנים ברכב אך לאחר שהחלפתי את המכשיר והעברתי את תכולתו למכשיר החדש אפליקציית האנדרואיד אוטו לא עברה כך שאני צריך להתקינה מחדש.

זה זה לא עוזר לי. אני יודע שאין דרך אחרת אני מחפש פתרון ולא מה שאני כבר יודע

em28

Well-known member
נערך לאחרונה ב:
יופי. מה זה אומר באופן פרקטי ואיך אני מגיע לאפלקציה העדכנית להורדה סוף כל סוף. נכנסתי ללינק ששלחתם אך חוץ מהרבה סיפורים לא מצאתי אפשרות להגיע לאפליקציה המבוקשת

em28

Well-known member
יופי. מה זה אומר באופן פרקטי ואיך אני מגיע לאפלקציה העדכנית להורדה סוף כל סוף. נכנסתי ללינק ששלחתם אך חוץ מהרבה סיפורים לא מצאתי אפשרות להגיע לאפליקציה המבוקשת
בינתיים משתפי הבטא של גוגל מקבלים את התחליף דרך אפליקציית המפות כמפורט בלינק ששלחתי.
אחרת צריך להשתמש בלינקים שהעלתי די בהתחלה.
ו......עדיין לא ברור ממך אם ה"מולטימדיה" היא טאבלט אנדרואידי, מסך CAST או משהו שמפעיל איזו גרסת חלונות CE או ג'אווהשקרכלשהו.

בינתיים משתפי הבטא של גוגל מקבלים את התחליף דרך אפליקציית המפות כמפורט בלינק ששלחתי.
אחרת צריך להשתמש בלינקים שהעלתי די בהתחלה.
ו......עדיין לא ברור ממך אם ה"מולטימדיה" היא טאבלט אנדרואידי, מסך CAST או משהו שמפעיל איזו גרסת חלונות CE או ג'אווהשקרכלשהו.
כפי שכתבתי מקודם מדובר בשיקוף נסלולרי (גלקסי 21 אולטרה) על מסך המולטימדינ ברכב טוסון 2019.

הטלפון שלי הוא גלקסי 21 אולטרה ומערכת המולטימדיה היא המערכת מולטימדיה שברכב. בטלפון הקודם שלי גלקסי 9+) לפני שהחלפתי לאולטרה הורדתי את אנדרואיד אוטו לטלפון ועבדתי דרכו עם אותה מערכת מולטימדיה ברכב ללא בעיות. כיום יש לי תופעה מוזרה משהו. כשאני מחבר את הטלפון לUSB ברכב אני מקבל את סימן האנדרואיד אוטו במסך המולטימדיה ומצליח להכנס להפעיל את האפליקציה במולטימדיה אך מצד שיני האפליקציה אינה נימצאת אצלי בטלפון או לפחות איני רואה אותה. מוזר

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
רכשתי טלפון חדש גלקסי 21 אולטרה והעברתי איליו את כל התכולה של המכשיר הקודם מסוג גלקסי 9+. הכל עבר כשורה מלבד אפליקצית ה Android Auto שהשתמשתי בה בהצלחה (יחסית) בגלקסי 9+. למרות ניסיונותי הרבים לא הצלחתי למצוא ולהוריד אפליקציה זו לטלפון החדש ולכן לצערי הרב אני לא יכול להשתמש בוייז לניווט שזה מאוד מצער לאחר שהשעקתי כסף רב בטלפון החדש.
אני יודע שאפליקצית ה Android Auto לא נתמכת בישראל (מוזר מאוד) אך שמעתי שישנה דרך לעקוף את הבעיה ע"י הזדהות באופן כלשהו כמשתמש מארץ שאפליקציה זו כן נתמכת. אודה מאוד למי שיכול לעזור לי (תוך פירוט הצעדים) להתגבר על בעיה מציקה זו
שאל פה :

פורום עולם הרכב של ערוץ הספורט‏ בפייסבוק.​

דיברו פעם על הבעיה שלך באיזה סרטון ביוטיוב ואמרו כמוך שיש עקיפה או משהו...שם אני בטוח שיבינו על מה אתה מדבר ואת הפיתרון, וסתם שאלה איפה הפון הקודם שלך? אולי שווה לשים בו סים ולהשתמש בו מחובר לרכב עם וויז וכל מה שצריך עד לפיתרון?...

קראתי כל מה שנכתב בנדון בצ'טים ובמאמרים השונים (בניסיון נואש להוריד את האפליקציה) אלא שכולם מדברים על הורדת האפליקציה והשימוש בה אך לא בצורה מפורטת וברורה איך להוריד. במקומות שכן נותנים את הלינק לאפליקציה (לא ישירות אלא באמצעות הודת תוכנת APK) בכל מקרה אני לא הצלחתי. אולי עם הסבר מתאים לא רק לאלה שמתמצאים וממילא לא צריכים עזרה אולי הייתי מצליח

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
קראתי כל מה שנכתב בנדון בצ'טים ובמאמרים השונים (בניסיון נואש להוריד את האפליקציה) אלא שכולם מדברים על הורדת האפליקציה והשימוש בה אך לא בצורה מפורטת וברורה איך להוריד. במקומות שכן נותנים את הלינק לאפליקציה (לא ישירות אלא באמצעות הודת תוכנת APK) בכל מקרה אני לא הצלחתי. אולי עם הסבר מתאים לא רק לאלה שמתמצאים וממילא לא צריכים עזרה אולי הייתי מצליח
אז הבעיה ביכולת שלך להבין ..שמע , הכי פשוט לך למוסך המורשה..סביר להניח שב15 דקות יפתרו לך את זה ואם הם נחמדים גם ללא עלות ..

לא בטוח שהבעיה ביכולת שלי מאחר ואת אותה אפליקציה הורדתי בטלפון הקודם שלי ועבדתי איתה באופן קבוע. בכל אופן תודה על העצה אני באמת אנסה להתייעץ עם המוסך למרות שכל נושא הודת האפליקציה לטלפון כנראה הבעיה שלי ואינה חלק מהשרות שלהם
בכל מקרה תודה

איתי אא

New member
לא בטוח שהבעיה ביכולת שלי מאחר ואת אותה אפליקציה הורדתי בטלפון הקודם שלי ועבדתי איתה באופן קבוע. בכל אופן תודה על העצה אני באמת אנסה להתייעץ עם המוסך למרות שכל נושא הודת האפליקציה לטלפון כנראה הבעיה שלי ואינה חלק מהשרות שלהם
בכל מקרה תודה
אין לך שום בעיה בהבנה.
לי יש את אותה הבעיה. הצלחת לפתור אותה?

למעלה