הורדת מיקום בגוגל אורגני ע"י מתחרים. יש דבר כזה?

Jonny1002

New member
הורדת מיקום בגוגל אורגני ע"י מתחרים. יש דבר כזה?

שלום, יש לי אתר והוא נמצא במיקום טוב בעמוד ראשון בגוגל במילות מפתח רלוונטיות. אני עוקב אחר כניסות ה IP לאתר שלי, ובזמן האחרון שמתי לב, לתופעה מוזרה. מספר משתמשים נכנסים לאתר, נשארים בכל דף לא יותר מאשר שתי שניות, ועוברים באופן זה על כל הדפים באתר ללא יוצא מהכלל. התופעה הזו חוזרת על עצמה באופן תדיר. אני יודע שאחד הפרמטרים המשפיע על אופן הקידום האורגני הוא פרק הזמן שהמשתמש נשאר באתר שלך, לכן אני מסיק שמי שעושה את זה מנסה פשוט לפגוע בי במדד זה מתוך כוונה להוריד את הדירוג האורגני שלי. א. האם זה הגיוני שניתן לפגוע בדרך זו בקידום אורגני של מתחרים? ב. האם אני פרנואיד?, ואז אפנה את השאלה לפורום אחר. אני לא מוצא הסבר הגיוני אחר להתנהגות מוזרה כ"כ של גולשים שעוברים על כל הדפים באתר, אך לא מתעניינים באף עמוד. אודה לתשובתך

WebClub

New member
תופעה ידועה

היי, התופעה שאתה מתאר הינה תופעה ידועה ולאחרונה התגברה מאד, לא מדובר במתחרים שמנסים להפיל אותך אלא בבוטים (תוכנות מחשב) שמפציצות את האתר שלך, המטרה שלהם מאד פשוטה - שבעל האתר יסתכל מאיפה הגיעו אליו וילחץ על הלינק, ברגע שלחצת על הלינק הם קיבלו כסף (על הפניה) או במקרה הרע מנסים לשתול לך וירוס, גוגל מנסים להילחם בתופעה עם כל מיני מסננים למיניהם, יש גם כל מיני פתרונות חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות כמו סינון תוצאות באנליטיקס והגדרה נכונה בשרת לחסימה ממקומות מסויימים, אבל אין משהו שפותר לגמרי את התופעה המעיקה הזאת.
&nbsp
יש לך על זה המון מידע בגוגל.
https://www.google.co.il/webhp?sour...espv=2&ie=UTF-8#q=סינון תוצאות ספאם באנליטיקס

למעלה