הורים לחיילים ומלשב"ים תתעוררו ......

evglev1

Well-known member
מנהל
אם "מוות" היא הבחירה שלהם - לא צריך לעמוד בדרכם...
זה לא שהם הולכים להתאבד בדרך לבאקו"ם אלא מתכוונים להתקוטט עם המשטרה הצבאית או אפילו לדקור אותם ולא אכפת להם למות תוך כדי. אתה מתאר כמה ייקח לחיילים ושוטרים מכות או סכינים עד המוות עם משתמטים?

Cranio

Well-known member
זה לא שהם הולכים להתאבד בדרך לבאקו"ם אלא מתכוונים להתקוטט עם המשטרה הצבאית או אפילו לדקור אותם ולא אכפת להם למות תוך כדי. אתה מתאר כמה ייקח לחיילים ושוטרים מכות או סכינים עד המוות עם משתמטים?
אי אפשר להשתלט עליהם בכוח הזרוע וגם לא במאסרים . רק סנקציות כלכליות הם יבינו.
היועמשית צודקת.

Cranio

Well-known member
האם אתם רוצים שילדיכם יכנסו חלילה לסטטיסטיקה הנוראית ?
מדוע מה שהיה טוב ל"ארבע אמהות", התנועה הצנועה שהביאה ליציאת צה"ל מלבנון, אחרי 18 שנות הקזת דם, אינו מתאים לכם?
צאו מהאדישות והקיפאון!

dory30

Well-known member
האם אתם רוצים שילדיכם יכנסו חלילה לסטטיסטיקה הנוראית ?
מדוע מה שהיה טוב ל"ארבע אמהות", התנועה הצנועה שהביאה ליציאת צה"ל מלבנון, אחרי 18 שנות הקזת דם, אינו מתאים לכם?
צאו מהאדישות והקיפאון!
צריך להבין שלא חובה להיות קרבי כדי למות. בתחילת האינתיפאדה השנייה שמרתי בבסיס בבית-אל (שני מטר מרמאללה) ואם הצלף היה מדייק- ההורים שלי היו אומרים עליי קדיש. למזלי, התחמקתי בזמן. זה אגב גרם לי להיות אולטרה ימני במשך 4 שנים.

Cranio

Well-known member
צריך להבין שלא חובה להיות קרבי כדי למות. בתחילת האינתיפאדה השנייה שמרתי בבסיס בבית-אל (שני מטר מרמאללה) ואם הצלף היה מדייק- ההורים שלי היו אומרים עליי קדיש. למזלי, התחמקתי בזמן. זה אגב גרם לי להיות אולטרה ימני במשך 4 שנים.
גם לא צריך להיות חייל כדי להירצח ע"י המחבלים ואפילו לא לצאת מהבית .
הם שולפים אותך מהמיטה שלך ומתנהגים כאילו הם הבעלים ואתה דייר שלהם בארצם.

Cranio

Well-known member
למה שהילדים שלכם יאכלו חרא כשנתניהו עושה הכל כדי לאפשר לחרדים להמשיך להשתמט מגיוס.
למה שיסכנו את חייהם ?
תחשבו על זה .

dory30

Well-known member
למה שהילדים שלכם יאכלו חרא כשנתניהו עושה הכל כדי לאפשר לחרדים להמשיך להשתמט מגיוס.
למה שיסכנו את חייהם ?
תחשבו על זה .
אני לא רואה מרד גיוס המוני, אולי ירידה מהארץ לפני שהילדים מקבלים צו ראשון.

Cranio

Well-known member
ומה הם בדיוק יעשו? החיילים כבר בפנים. לפני הגיוס זה עדיין לא מאוחר, לשיטתך.
כתבתי למעלה
זה מה שעליהם לעשות -

מה שהיה טוב ל"ארבע אמהות", התנועה הצנועה שהביאה ליציאת צה"ל מלבנון, אחרי 18 שנות הקזת דם,

למעלה