הורים שמשגעים

סימה-מ

New member
הורים שמשגעים

הוריו של בעלי משגעים אותי נמאס לי מהם הם כל הזמן מתערבים מחממים את הבן שלהם נגדי אני כבר לא יודעת מה לעשות הם כל הזמן רוצים לראות את הנכדה שלהם הם כל הזמן מאשימים אותי במה שקורה לנכדה ויש לחמתי הרבה הצעות בשבילי איך לגדל את הילדה שאותי הם בכלל לא מעניינות חמתי מטמטמת אותי ומיום ליום אני שונאת אותה יותר ויותר והיא גם למדה שיטה שאם אני לא עושה מה שהיא רוצה היא מתחילה לבכות וכך נהיה יותר בלגן ביחסי עם בעלי אנא עזרו לי

noam011

New member
דבר ראשון ומיידי -להתרחק מההורים

להתרחק מההורים של שניכם. לפעמים זה נוח לגור ליד ההורים. כי הם עוזרים ושומרים על הילדים כשצריך אבל לפעמים יש לזה מחיר יקר. המחיר הוא, מה שתיארת כרגע. אני בטוח שיקשה עלייך לשכנע את בעלך לעבור אבל לדעתי זו האופציה היחידה לדלל את התערבות ההורים שלו בחייכם. ב. כדאי לכם לגשת ליעוץ נישואים. אם תתפסו יועץ טוב, ותקדישו באמת תשומת לב לפתרון בעיות בינכם זה יכול להיות טוב. תזהרו רק מדבר אחד: לפעמים אתם יכולים להגיע ליועץ שיתחיל למרוח אתכם על פני טיפולים של שנים. אחד כזה פשוט רוצה לבנות את הוילה שלו על חשבונכם. יועץ טוב יגדיר לכם מראש מס` טיפולים. נניח 10-15 פגישות וזהו. אחרי 15 פגישות מכסימום אתם צריכים להגיע לאיזו החלטה לגבי העתיד. ג. תתפסי את בעלך לשיחה ותסבירי לו במילים יפות ובעדינות שאת לא רוצה לפגוע בו או במשפחתו, אבל אי אפשר להמשיך עם המעורבות של אנשים אחרים בחייכם. אתם התחתנתם אחד עם השני ואתם לבדכם צריכים לנהל את חייכם. אתם צריכים לנהל אותם כראות עיניכם ועל פי הבנתכם. גם אם יש אנשים שבעלי ניסיון וחכמים יותר. את רוצה לחיות את חייך ולחנך את ילדייך כמו שאת רוצה ומבינה. תזהרי לא להתקיף ישירות את ההורים שלו כי אם הוא ``ילד של אמא``, הוא יראה בהתקפה כזו, פגיעה ישירה בו, ואז הוא יכעס, יהיה כסאח ואז לא תתקדמו. החוכמה היא לדבר אל ההיגיון ואל השכל הישר ובטונים רגועים. אם השיחה עולה בטונים, תפסיקי את השיחה ותמשיכו, כשתתקררו. זה קשה. זה מאד לא פשוט. אבל כדאי לכם להשקיע בזה כל עוד לא הגעתם לנקודה שאין ממנה אפשרות חזרה. לך באופן אישי אני יכול לומר, תלמדי לא לענות לחמותך. כל מה שהיא אומרת, אל תגיבי. תני לזה להיכנס באוזן אחת ומייד לצאת באוזן השניה. אל תתעמתי איתה, כי אז זה יהיה תירוץ בשבילה להסית את הבן שלה נגדך. אם תעשי את הדברים בטקט ובזהירות, את תצליחי לנפנף אותה מחייכם. תדעי לך שזו אומנות שטובה ושימושית לעוד כמה תחומים בחיים בכלל. ובדרך כלל נשים מצטיינות בזה. אבל את נקודת ההתחלה אני רואה במעבר מגורים רחוק מההורים

דספרדו

New member
נועם!!!

יעוץ לא מזיק אף פעם ואפילו מומלץ תמיד טוב שיש איזה גוף אובייקטיבי השומע את התלונות ולא מיד תופס לו צד וברור שהעיקר שמדברים בשעת היעוץ למען הדיבור ואכן גם נאלצים להקשיב ולא רק לשמוע.. אבל העיצה השנייה??? לגור רחוק מההורים פה חביבי אני לא מסכים לא לגור בבית הסמוך להורים זה כן לשמור על פרטיות ועצמאות זה כן אבל כאשר בני הזוג רוצים לצאת, הילד/ה חולה והיריעה קצרה מלהכיל את ה``הפתעות`` בחיים ואת המצבים הפתאומיים הללו אז זה בהחלט עוזר לדעת שיש בקרבתך אנשים שהנך סומך עלייהם ובייבי סיטר בגיל כה צעיר..הםםם אולי טיפה מוקדם מדיי זהו..

בהמשך להורים שמשגעים...

אני מבינה אותך, אבל נמצאת כרגע בשלב שלפני החתונה עם חבר שיש לו את אותה אמא...אז מה זה לא עובר לה גם אחריי שסוף סוף הבן מתחתן?! ואני כבר קיוויתי ליותר טוב!!!

דספרדו

New member
לילי הכושית??????!!!!!!1

אלוהים הכוכבת האולטימטיבית. אההמממ לא התאפקתי בחיי.... B-)

למעלה