הו, הנוסטלגיה!

python 4

New member
הו, הנוסטלגיה!

הלקט של השבוע עוד לא נגמר, אבל עכשיו שמתי לב למשהו בסיום של הפרק הרביעי מתוך החמישה: הפרק נגמר בסצנה של הטריש
(שתיבדל לחיים ארוכים אמן) חודרת בערמומיות לחדר הכלות של ויקטוריה - ואת מה זה הזכיר לי פתאום? צח"מ, 1984. החתונה: ניקי וויקטור, take 1. בתפקיד הטריש
: האמא של קול הרווארד ששכחתי איך קוראים לה, ולכן אני אקרא לה מעכשיו מגי הרווארד (זה נשמע לי מתאים). למי שלא היה במפגש האחרון בפסח, שבו ראינו את פרקי החתונה הזו (באדיבותה של אור כמובן), קודם כל הוא הפסיד בענק - מדובר בפיסת נוסטלגיה משובחת ביותר. כזכור, מגי הרווארד שנאה את ניקי שנאת מוות (היה לה איזה רומן עם ויקטור, שמשום מה הזמין לחתונה את כל נשותיו לשעבר ומאהבותיו חוץ ממנה). מגי ניסתה לרצוח את ניקי בשיטות שונות - בין היתר על ידי התחבאות מאחורי הדלת עם סכין, תוכנית שנכשלה אחרי שאחותה של ניקי פתחה את הדלת באלימות, או ע"י הרעלת הכוס יין שלה, שבסופו של דבר שתה ממנה אחד האורחים היפנים בחתונה. אז זה אולי נגמר בצחוקים - הפעם יש לי תחושה משונה שהטריש
תהיה קצת יותר יעילה מהמגי. אז נכון - גם הפעם הכלה היא ניומן (ולמעשה, כלתה לשעבר של המגי!) - אך הפעם עומד לרשות הטריש נשק שלא עמד בזמנו בידי מגי הרווארד - ולנשק הזה קוראים קרטר
הטריש
הולכת ללמד שיעור חשוב את כל מפוצצות החתונה דמיקולו של העבר - הולך להיות לנו שבוע סוער במיוחד בצח"מ!
GO TRISH
GO TRISH
GO TRISH

python 4

New member
../images/Emo41.gifוהסקר השבועי..

כן כן, מהיום אני אנסה לעלות סקר חדש כל שבוע שיעסוק בארוע המרכזי של אותו שבוע. אין מה להגיד - השבוע הזה היה השבוע של טרישה, שבו ראינו אותה בשיאה. אז מה דעתכם הבלתי-משוחדת על הטריש? ענו על הסקר, שבהחלט פתוח לכל הדעות השונות (חוץ מהדעות של אלה שלא אוהבים את הטריש!)

SoldieRonit

New member
../images/Emo45.gif לפי דעתי היא גיבורה טראגית של

הנסיבות - ותבורך כל מי שמוסיפה פלפל (ואת מת
) לעלילה

venustudent

New member
זה אומר שגם קול הווארד "התבגר" מהר

לא? אם הפרקים בכיכובה של אימו שודרה ב-1984, הוא היה אמור לפי ההגיון הכרונולוגי שלא עובד בצח"מ להיות בשנות העשרה שלו בפרקים שבהם השתתף... בקשר לדעתי על טרישה- אני מתעלמת ממה שנכתב בסוגריים, כי לדעתי זו מהמופרכות שבדמויות צח"מ, והעלילה שלה מפגינה זלזול בפסיכיאטריה וגם במידה מסויימת בארגונים שתומכים בקורבנות אונס (למרות שהיו בעבר מקרי אונס "אמיתיים" בצח"מ). אם כבר דמות רעה שמוסיפה "פלפל", אני מעדיפה את פיליס, שגם כשהיא לכאורה יותר טובה היא עדיין ממשיכה לתחמן בלי חשבון... חוץ מזה, אפילו הדמות של מט קלארק החי הייתה יותר עקבית מהדמות של טרישה- הוא לפחות לא היה מהוסס בפסיכופתיות שלו...

pumiki25

New member
מסכימה עם כל מילה! ../images/Emo45.gif

כל העלילה הזו, שבאמת מבזה את הפסיכיאטריה (בין היתר) בצורה שלא תיאמן, פשוט מוציאה לי את החשק לצפות. אז אני לא. מה החלופה? רביעיית ניל-אלכס-מלקולם-אוליביה? ג'יזס!

dvd3434

New member
ככה יש לך יותר

כשאין לך במה לצפות יש לך יותר: זמן סיגריות זמן לשירותים אני אישית דווקא מאוד אוהב את העלילה שרקמו עם הטריש ומקווה שהיא תעשה פיגוע התאבדות בכנסייה ותוציא את ויקטוריה מהסדרה כי היא דמות שאני די שונא

pumiki25

New member
ומה גורם לך לחשוב...

...שאני לא מחששת תוך כדיי צפייה, גם?

ים כחול

New member
סקר מרגיז../images/Emo46.gif

פייטי זה שאתה מאוהב בפסיכופתיות זה לא עושה אותנו חנטרישים
נעלבתי קשות ביי סתם סתם .... יאללה תהנה אם זה מה שמלהיב אותך שיהיה לך לבריאות.

sergew2

New member
מסכים עם פייטון!

טרישה מעולה! אני אוהב את הדמות שלה-מצד אחד מראה לעולם מישהי שברירית ופגיעה ומצד שנית, ברגע שצריך היא הופכת לחיה! צל"ש לטרישה! עלילה מרתקת במינה! ויקטור הזה בכלל...שבר את החלון וברח lol...

למעלה