הזהרו מנעלי Weekend מכרו לי סחורה פגומה

orit2007

New member
הזהרו מנעלי Weekend מכרו לי סחורה פגומה

הרשת WeekEnd מכרה לי סחורה פגומה,לא הסכימו להחליף מגפיים שהתקלף להם הצבע לאחר 4-5 ימים הליכה. שירות הלקוחות הנוראי והפוגעני ביותר בארץ. קניתי מגפיים ולאחר 4-5 ימי הליכה עם המגפיים, החלו להופיע שפשופים וקילופים של הצבע, במקומות שונים בכל חלקי המגף, גם בחלקים המוצנעים (שרוול המגף המכוסה ע"י המכנסיים). כשרכשתי את המגפיים ושלמתי סכום לא מבוטל של 600 ₪ - צפיתי שהמגפיים ישמשו אותי לעונה אחת או שתיים. מאחר שראיתי כי החלו להתגלות קילופי צבע במקומות שונים, הפסקתי את השימוש במגפיים ונגשתי לחנות להחליפם. הגעתי במיוחד לחנות בעזריאלי, שם לא הסכימו להחליף את המגפיים וטירטרו אותי לדבר עם שירות הלקחות הנוראי ביותר שקיים, בחורה חצופה בשם שגית, נתקעה על משפט אחד- "אין אחריות על שיפשופים"- ממש חזרה על זה כמו על תקליט, אפילו לא הקשיבה כמו שצריך, וישר דחתה את טענותיי. למרות שהסברתי כי לא עשיתי שום שימוש חריג במגפיים. כל היום הולכת על שטיחים בעבודה. בעיה היא לא השימוש של 4-5 ימים, אלא שהסחורה אותה מכרו לי הינה פגומה!! אין ספק שהסחורה פגומה והמגף לא אמור להתקלף אחרי 4-5 ימי הליכה. בקיצור, שילמתי 600 ש"ח על מגפיים שהן לא מעור, ונתקעתי עם זבל שלא שווה 50 ש"ח, קילופים ושיפשופים שמביש לנעול. אז אני מספרת את הסיפור המסוייט שלי עם רשת וויקאנד, שתדעו מה יכול לקרות ברשת הזאת, לאזרח תמים המשלם ממיטב כספו. ה-י-ז-ה-ר-ו !!!!

מבינה אותך לגמרי!

אותו דבר קרה לי ברשת רוקט דוג!!!! קניתי בתחילת העונה מגפיים ב500 שקלים ויצאתי מתוך נקודת הנחה שהם יהיו איכותיות וכפי שטענת ישתו אותי מינימום לעונה או שניים- אחרת למה לי להוציא כזה סכום כסף על מגפיים??? תוך שבועיים ציפוי העור של המגפיים התקפל ונראה כמו נעליים של הומלסים בסרטים. כמובן שהפסקתי לנעול את הנעליים ומיהרתי לחנות להחזירן- בחנות התנהגו אליי בצורה מוגכחת, הדבר הראשון שאמרו לי הוא "אין החזרה כספית על קנייה" על אף שרכשתי את הנעליים ותוך שבועיים החזרתי אותם הבעיה שלי הייתה שלא היו שם שום זוג מגפיים שרציתי או מגפיים שבכלל היו במידה שלי! הבעיה היא שרוקט דוג איננה רשת, אלא זכיונות העלו אותי לדבר עם המנהל הגס רוח של החנות אשר רק ניסה לנפנף אותי וכמה שיותר מהר- ניסיתי להסביר לו שאין לי מה לעשות עם הזיכוי שהוא נתן לי, מאחר ואינני מעוניינת בסחורת החנות וכמובן מאחר ואין שם שום מגף במידה שלי! הוא טען שאין לו מה לעשות עם זה. את הזיכוי מכרתי בסוף במקרה לחברה...מקווה שהיא לפחות נהנתה מהמגפיים שלה..

למעלה