הזהרר אין לקבל קוד לצט של נענע החדש

elan4

New member
הזהרר אין לקבל קוד לצט של נענע החדש

נתקלתי באנשאים שמפרסמים קוד בשבל לעקף את הרבוט של נענע החדש אבל הקוד אזה זה לא בשבל לעקף את הרבוט זה בשבל לפרץ למחשב שלך אני בדקתי אין אין קוד בשבל לעקף את הרבוט של נענע החדש הנשא אזה עלה באתר של מירק מאקס http://www.mircx.co.il/website/viewtopic.php?t=8758

Sandro

New member
רק מטומטמים יאמינו לקודים האלו.

אני רציני עכשיו.. איך אפשר לעקוף רובוט? לפרוץ לו לסקריפט?

elan4

New member
יש לי איזה מחשבה

בשבל לעקף את הרבהוט צרך להית: אפשריות: להית בלתי נראה שלא יכלים לנתק אותך המירק יתחזה שהוא משתמש דרך הגאווה(דרך אתר) יש עד אפשרת! הסיסמא לרבוט נמצאת בתך הגאווה (בתך התוכנה i2i שזה הגאווה שנכנסים לצט) אפשרת אחי פשוטה לפרץ לסקיפט שזה הרבוט!_bot_ ולגלות את הסיסמא עלב או כל דבר אחר אפשר להציף את הרבוט עד שהוא נפל כל הפשרית שנתת הגיניות אבל אין סיסמא שתעקף את הרבוט עם היה קזה סיסמא אז הבנדם שבנה את הקוד גען

Sandro

New member
לא נראה לי שהם כ"כ טיפשים.

פורטל עם כ"כ הרבה כסף, קשה לי להאמין שירכוש או יבנה מערכות כ"כ זולות. הסיסמא לרובוט בוודאות לא נמצאת בתוך ה i2i אל תטרח לחפש שם. להציף את הרובוט? הגנה פשוטה שכל מתחיל במירק מכיר יכולה למנוע את זה, אפילו מוד ספציפי של אי קבלת הודעות בפרטי ואז לגרום למשתמש לקבל אקסס פלוד.

elan4

New member
מה היה עם הכבשה אי כל המזן נפלת

אח שלי אני אהב את השרת שלך אבל הוא כל הזמן נפל תפל בענין זה פגע במשתמשים שהוספו את הצו לאתר שלכם נקודה אחשבה באומגה סקרפיט בתפרט שרתים ישראלים יש את crazysheep איחיל הוא שכח להוסף צטים כמו הצט שעת השין והצט של 103fm בעצם לא צרך
אתם מזמנים לבדק את המירקים של שעת השין http://www.shin1.co.il/mircwalla.php משו קטן לסים שין1 מנהל את הצטים 103fm ואת הצט של kik אחלה בנדם

Sandro

New member
אם הייתי מנהל שם היום היא לא הייתה

נופלת כמו עכשיו.. אני בפגרה מלנהל שם, אולי אני אמצא שרת חדש, ואולי אני אפרוש מהמירק לגמריי כי את אף אחד לא מעניין סקריפטים, רק ליימרים מסתובבים היום.

elan4

New member
יש לי הצעה בשבלך!

לא לפרש!! אתה ידע שיש גאוות וכל השטוית העילה כמו גאווה מירק שיש בשרתי irc אחי נטפאן לא סתם צט בו נהפך את הכבשה המשגעת לצט רגל כמשו של נענע שין שם סרבס להחלף שרת זה הרבה כסף אחי טוב שרת של spd נחשב על משו סיום נשא אתה צדק לא כלם ידעים מירק או לא מבנים שתמיד פקודת מירק מתחלה כחה cahnserv/ עם / בהתחלה לפרוש לא כדי עם כאן לפרש תתן למשו כמוני אדמין בשרת שלך
אני תמיד נמצא בצט שלך רק בשבל להית באיזה חדר אופ (אני חי בשבל אופ) ויש לי שם אחלה חברה של חברים 1 נתן לי אוטו קיק אבל לא חשב הסרבס לא נפל

Sandro

New member
האדם האחרון שאני אתן לו זה אתה.

אתה משתלט על צ'אטים, וחוץ מזה אין לך מושג במירק, רק לפי איך שאתה רושם chanserv. אני גם צריך לפרוש מהפורום הזה, הוא ברמה של פעוטון.

elan4

New member
תגובה Sandro

מה אני עזר את הפקודת יש לי קבצי txt יש כתב הכל אתה לא פשר לשם מקום אנכנו צרכים גננת לפעוטן של תפוז עם אתה רצה לשדרג את הכבשה במשגעת זה שהיה גאווה i2i וזה היה שדרוג ממש טוב זה גם אומר השרות צט לאתרים פרטים היה בממשק i2i כלל את הרבוט כבשה חדרים(במקום הסרבס) פשוט יכנסו לרבוט וירשמו את החדר שלכם דרך הרבוט ואומגה סקרפיט יכתוב לכל מי שנכנס לכבשה החדשה תמשך לחלום!!! והרבוט i2i ינתק אותם אחלה צט היה לך ממ את השדרוג איזה עשו הבמה החדשה יש לכם i2i כן כן מתר ליכנס דרך מירק איזה כף שם אני מרץ רובוטים שם כמה שאני רצה(רובוט גלגל המזל וכדמה) מצתאר לא מפרסם את השרת שלכם תשעלו את המנהל שם יגד לכם

למעלה