הזמנה לסדנת אימון להצלחה ופריצת דרך בחיים

• פותח הנושא AlteX
  • פורסם בתאריך

AlteX

New member
הזמנה לסדנת אימון להצלחה ופריצת דרך בחיים

שלום לכולם, האם פעם הרגשתם תקועים בחיים? ולא רק בתחום העסקי... האם פעם חשבתם לעצמכם "לא יכול להיות שאני אמשיך לחיות כל החיים כפי שאני חי היום!", אבל לא ידעתם איך לעשות שינוי? האם יש משהו שאתם מאוד מאוד רוצים להשיג, אבל לא מצליחים כבר המון זמן, ולא יודעים איפה לחפש את הפתרון? או שאולי אתם ממש מרוצים מהחיים שלכם כמו שהם, ועדיין רוצים לשפר? אם עניתם "כן" על אחת מהשאלות (והאמת – גם אם עניתם "לא" על כולן) – אתם מוזמנים לסדנת אימון (coaching) ליצירת הצלחות חדשות ופריצות דרך בחיים. הסדנה הזאת מטפלת בכל תחומי החיים – מקריירה וכלכלה עד זוגיות ובריאות – תוכלו לשפר בחיים שלכם את התחומים שתבחרו במהלך הסדנה. האימון הזה מתאים לכולם – גם אלה שאף פעם לא היו בדבר כזה, גם אלה שחיים אימון אישי וסדנאות התפתחות אישית יום-יום, שעה-שעה. יש בו משהו לכל אחד. את הסדנה אני מעביר אישית, כחלק מהלימודים שלי בבית ספר למאמנים. זה סוג של סטאז'. בסה"כ מתוכננים כרגע שלושה מפגשים, פעם בשבוע. אם יהיה עניין, ייתכן ונעשה מפגשים נוספים. ההשתתפות במפגשים היא במחירי עלות השכרת המקום. העלות מתחלקת בין כל המשתתפים באימון (כולל אותי). אם ימצאו כאן 10 אנשים או יותר שישתתפו, העלות תהיה 20 ש"ח לאדם למפגש או פחות. אם יהיו יותר מ-15 אני מניח שאצטרך למצוא מקום גדול יותר, אבל העלות תהיה דומה. כל אחד ואחת מוזמנים – גם אלה שלא משתתפים כאן בפורום ובמקרה נתקלו בהודעה הזאת, וגם חברים של אלה שמשתתפים, וגם חברים של החברים – בקיצור כולם! בכל גיל, מין, צבע עור, מידת נעליים, גובה, משקל, וכל פרמטר אחר. מבחינתי תעבירו את ההזמנה הזאת הלאה לכמה שיותר אנשים! פרטים נוספים ומה הלאה: המפגש הראשון יתקיים ביום רביעי הקרוב (9.1), בשעה 19:00, בת"א. כל מי שמעוניין להגיע, מוזמן ליצור איתי קשר בהקדם, במסר או באי-מייל [email protected] ואני אחזור אליכם עם הכתובת ופרטים נוספים. נא ציינו לפחות את הפרטים הבאים: 1. שם 2. כמה אנשים (אם אתם מביאים חברים) 3. כתובת אי-מייל (ורצוי גם טלפון להתקשרות). אם יש שאלות, אפשר לשאול כאן או במסר/אי-מייל. אשמח לראות שם את כולכם!

למעלה