הזמנה לשוק החלפות בכפר מל"ל

מיד ליד

New member
הזמנה לשוק החלפות בכפר מל"ל

בלי להרגיש חולף לו עוד חודש , ושוב אנחנו מתקרבים לשבת הראשונה של החודש. שישה שווקים מאחורינו , ואנחנו גאים לספר לכם כי מעבר לנתינה במהלך השוק , כל מה שנשאר , ואף מעבר , נתרם. מי בנהנים ? עמותת אמהות חד הוריות בלוד , עמותת "עזרה" ברעננה , מחלקת הרווחה של עירית רמלה (לטובת עולים חדשים מדרום אמריקה) , עולים מאתיופיה , חיילים בודדים , גמ"ח ברעננה , גן אוטיסטים בראשון לציון ועוד ..... הפעם , אנחנו רוצים לעזור גם לפליטי דראפור . בסוף יום השוק יגיעו שתי מתנדבות , אחת לאסוף בגדים וכלי בית והשנייה מוצרי מזון יבשים. בכניסה לשוק נציב ארגז גדול שבו ניתן יהיה לשים מוצרי אוכל יבש (כולל מוצרים לתינוקות) לטובת הפליטים. אני מקווה שבעזרתכם נצליח למלא את הארגז ואף יותר. השוק הקרוב יהיה מלא בכל טוב , הרבה דברים עם "ריח של פעם" , וזאת תודות לחברים שקראו לנו לפנות בתים של קרובים. נשמח מאד אם תפיצו מייל זה ברשימות התפוצה שלכם , להתראות בשבת הראשונה של חודש ינואר , גילי שוק החלפות בכפר מל"ל , כל שבת ראשונה של החודש. רחוב עין חי 49 , כפר מל"ל. 052-3532431 עריכת כל הדף

0 ע י ד ן 0

New member
נצל"ש ברוח הנתינה

אם מישהו מתכוון לזרוק מיקרוגל, גם אם אינו תקין, אני מאוד אמשח לקבל אותו זה יעזור לי מאוד תודה, עידן

למעלה