הזמנה מ - Thomann

IACC

New member
היי,
לאחרונה התענייתי בקניית גיטרה חשמלית.
גיליתי שתהקציב הנוכחי שלי לא מאפשר לי לקבל גיטרה טובה בחנויות בארץ.
אחרי חיפושים רבים באינטרנט על חנויות כלי נגינה בארץ החלטתי לנסות אתרים של חנויות כלי נגינה בחו"ל ומצאתי את Thomann.
ברצוני לשאול מספר שאלות לגביי האתר ולגביי הזמנות מהאינטרנט באופן כללי.
1. עד כמה האתר Thomann אמין, והאם כדאי להזמין משם? או שבכלל עדיף לנסות לבדוק ב Amazon?
2. באתר רשום שהמחיר הסופי כולל מיסים, האם הוא כולל מע"מ שצריך לשלם במהלך העברת החבילה במכס או שמדובר על מיסים אחרים?
3. סכום ההזמנה + משלוח כולל המיסים שמדובר עליהם באתר הוא 496.08 יורו שזה מעל 500$ וסכום ההזמנה כולל מיסים אבל לא כולל משלוח (עם המיסים של המשלוח) הוא פחות מ 500 דולר, אני מניח שהחבילה לא תהיה חייבת במס קנייה אבל אני בכל זאת שואל.
4. בתוך ההזמנה כלול מגבר שמבחינת המכס הוא מוגדר כמוצר חשמלי שחייב במס קנייה.
האם רק המגבר יהיה חייב במס קנייה ושאר המוצרים רק במע"מ או שמס הקנייה לא יהיה תקף לגביי מוצר חשמלי בהזמנה של פחות מ 500$?
5. אם המגבר כן חייב במס קנייה, האם אני צריך להצהיר עליו כחייב במס קנייה או שעדיף לקוות שלא ישימו לב בכלל שיש מגבר בפנים? והאם המגבר חייב במס קנייה בסכום של מתחת ל 500 דולר?
6. האם המשקל הכולל משפיע בצורה כלשהי על ההזמנה והמשלוח או על תוספות תשלום כלשהן?
7. במידה ואני בסוף כן מזמין מהאתר Thomann, לאן המוצרים מגיעים אחרי שהם עוברים את הביקורת בשדה התעופה? האם הם נשארים שם ואני צריך לאסוף אותם או שהם מגיעים לסניף דואר עירוני כלשהו? (אני מזכיר שמדובר במשלוח גדול וכבד).
8. במידה ולמישהו ידוע כמה זמן יקח למשלוח להגיע אליי מרגע ההזמנה ספציפית ב Thomann.
תודה רבה לכל העונים והעוזרים!
כל שביב של מידע יתקבל בברכה!

למעלה