הזמנות אונליין- סופרמרקט

exprexs

Member
שלום לכולם.
אני קצת חדש בענייני הזמנות אונליין של מוצרי מכולת ( סופרמרקט ).
אני כבר מנוי בשופרסל אונליין, אבל זמן האספקה שלהם מעט אטי.... אבל זה בסדר.

שואל לגבי אתר קוויק QUIK. האם אני יכול לסמוך על האתר?
מה עליי לדעת מראש?

בנוסף -
האם עליי לתת טיפ לשליח בהזמנה של דברים כבדים כמו למשל 4 שישיות של מים מינרליים ואקונומיקה וכו' ( שזה כבד ) ?

GoldenEyes

Well-known member
שלום לכולם.
אני קצת חדש בענייני הזמנות אונליין של מוצרי מכולת ( סופרמרקט ).
אני כבר מנוי בשופרסל אונליין, אבל זמן האספקה שלהם מעט אטי.... אבל זה בסדר.

שואל לגבי אתר קוויק QUIK. האם אני יכול לסמוך על האתר?
מה עליי לדעת מראש?

בנוסף -
האם עליי לתת טיפ לשליח בהזמנה של דברים כבדים כמו למשל 4 שישיות של מים מינרליים ואקונומיקה וכו' ( שזה כבד ) ?
אני לא מכיר את קויק , לא ניסיתי
מה שכן , ניסיתי פעמיים את רמי לוי , ונכוויתי , מזמין תמיד משופרסל והם בסדר יחסית עם המשלוחים , יש ימים עמוסים , ואני מזמין בימים לא עמוסים אז הרבה פעמים יוצא לי לקבל משלוח למחרת
טיפ , זה ענין שלך אם לתת או לא . ככלות הכל משלמים דמי משלוח

evike

Active member
מנהל
אני תמיד נותנת טיפ, לא חשוב מה השליח מביא. זה חלק מהשכר של השליח, ואני לא אתעשר אם לא אתן לו, לעומת זה, הוא ירוויח, במיוחד אם כולם יתנו לו.
גם כשעובדים אצלי טכנאים למיניהם, אני נותנת טיפ.

exprexs

Member
אני תמיד נותנת טיפ, לא חשוב מה השליח מביא. זה חלק מהשכר של השליח, ואני לא אתעשר אם לא אתן לו, לעומת זה, הוא ירוויח, במיוחד אם כולם יתנו לו.
גם כשעובדים אצלי טכנאים למיניהם, אני נותנת טיפ.
שואל - כמה לתת על משלוח של 7 שישיות מים ( שזה משלוח כבד ).

אני בשופרסל מעל 15 שנה. גם אני מתחבטת אם לתת טיפ לשליחים. שאלתי נציגה שטענה שאין צורך. לדעתי זה לא טיעון. זה לשיקולך. מה שבטוח שהטיפ ישפר את הרגשתך

אני החלטתי לא להזמין יותר מקוויק. כבר פעמיים קרה שלמרות שבהזמנה ביקשתי שהשליח יתקשר אליי כשמגיע, הוא לא התקשר וזרק את המשלוח איפה שנראה לו ולא במקום הנכון. אחר כך צריך לרדוף אחריהם דרך שירות הלקוחות כדי שיאתרו את השליח ושיביא את המשלוח עד אליי ויואיל בטובו להתקשר. לא ברור למה יש את האופציה להערות אם הם לא מתייחסים אליהן. יש לציין שהזמנתי גם ממקומות אחרים והבעיה הזאת קיימת רק אצלם. אז אני לא אזמין מהם יותר.

למעלה