הזרקת אווסטין יום אחרי החיסון השני לקורונה

הזרקת אווסטין יום אחד בלבד אחרי קבלת החיסון השני לקורונה.
האם יש עם זה בעייה רצינית?

למרות מה שהרופא כתב, ממליץ לך כן להמתין 48 שע' מקבלת מנת החיסון.
לא יקרה כלום אם תזריקי את האווסטין יום למחרת התאריך המיועד.
תודה על ההתייחסות. וסליחה על התגובה המאוחרת.
אני מקווה שלא תיעלב, אבל העדפתי את דעת רופא העיניים מאיכילוב :)
בינתיים עוד לא מתי :-):

דיברגנט חדש

Well-known member
תודה על ההתייחסות. וסליחה על התגובה המאוחרת.
אני מקווה שלא תיעלב, אבל העדפתי את דעת רופא העיניים מאיכילוב :)
בינתיים עוד לא מתי :-):
ממש לא נעלב, זו הבריאות שלך, אני אוהב להיות זהיר ואני יודע שרופאים אחרים ממליצים לא לעשות 2 פעולות במקביל לחיסון הזה ולהמתין 48 שע' לפני שמזריקים עוד משהו לגוף.

ממש לא נעלב, זו הבריאות שלך, אני אוהב להיות זהיר ואני יודע שרופאים אחרים ממליצים לא לעשות 2 פעולות במקביל לחיסון הזה ולהמתין 48 שע' לפני שמזריקים עוד משהו לגוף.
מה שאתה כותב, זו כנראה המלצה "באופן כללי", כי בני תמותה רגילים אינם מתמצאים בהרכבים של תרופות שונות ובהשפעותיהן ההדדיות. לעומת זאת, רופא מומחה בתחום מסוים, בנוסף לידע הכללי שלו כרופא, מכיר מן הסתם את התרופות הקשורות לתחום שלו באופן מפורט יותר, ויכול להגיע למסקנות מדויקות יותר. הרופא התייחס לתרופה אווסטין, שהוא מכיר היטב, ולא "באופן כללי".

דיברגנט חדש

Well-known member
מה שאתה כותב, זו כנראה המלצה "באופן כללי", כי בני תמותה רגילים אינם מתמצאים בהרכבים של תרופות שונות ובהשפעותיהן ההדדיות. לעומת זאת, רופא מומחה בתחום מסוים, בנוסף לידע הכללי שלו כרופא, מכיר מן הסתם את התרופות הקשורות לתחום שלו באופן מפורט יותר, ויכול להגיע למסקנות מדויקות יותר. הרופא התייחס לתרופה אווסטין, שהוא מכיר היטב, ולא "באופן כללי".
אולי מכיר את אווסטין אך לא את חיסון הקורונה, למעט הנחיות כלליות שמקבל.
שוב, אני בעד זהירות מונעת ולא לקחת סיכונים מיותרים וזה סיכון מיותר, כי מעוד יום לחכות, לא יקרה כלום.
אגב, חבל על הויכוח, את הנעשה אין להשיב ואת כבר הזרקת לעצמך ונותר לקוות, שהכל עבר בסדר,
רק בריאות.

למעלה