החופש הזה פשוט לא מסתדר לנו

S r 35

New member
החופש הזה פשוט לא מסתדר לנו ../images/Emo4.gif

חופשה עקומה - הזוגי הצליח לקחת רק שני ימי חופש מהעבודה: מחר וביום חמישי.... אני אחרי לילה ללא שינה בו רונקי שלשל והקיא לסירוגין. הוא עדיין לא בסדר.
אני אחרי לילה של החלפות טיטולים, אמבטיות, מרתון של ספונג'ה ומכונות כביסה
ובעיקר המון המון דאגה לרונקי
ניר מבלה היום בירושלים. הוא בטיול עם הסבא והסבתא, שמחה שלפחות הוא מכייף. כל-כך רציתי לעשות יום כייף עם רון לבד, לקחת אותו למשחקיה לקטנים ולהיות רק איתו, מה שכמעט ולא מתאפשר לי. בינתיים נראה לי שנעשה גיחה למרכז חורב לקצת סידורים שלי והביתה. אוףףףףף אין לי כבר כוחות. מקווה שהוא יתאושש כדי שנוכל להנות לפחות מהיומיים המסכנים שנשארו לחופשה.

dafgol

New member
אוףףףףףףף

שרונצ'ו ירגיש טוב
ומהר מהר. תחזיקי מעמד אחותי
לפחות נירקי עושה חיים, מבינה לגביי הבעלול, אצלינו אפילו חצי יום חופש גולן לא יכול לקחת, ותכלס כל החופש עבר בלי בילוי משפחתי נורמלי (ולא שלא תכננו...) חשבתי אולי בשישי לפנות ערב נקפוץ לכאמל סוף סוף, אבל לא מתכננת ולא קובעת כלום, למדנו שאסור לתכנן.... תרגישו טוב
אוהבת

לולי72

New member
איזה מרגיז ../images/Emo10.gif

אבל אולי היום רונקי שלך ירגיש קצת יותר טוב וזה ישתפר. מקווה שתצליחי בכל זאת להנות איתו עד יום ראשון. תנוחי כמה שאת יכולה ותרגישו טוב כולכם

S r 35

New member
תודה בנות ../images/Emo140.gif

רונקי די מסכן ומתוק נורא. לי עצוב לראות אותו אומלל כל-כך. בכל פעם שהוא ממלא שוב טיטול - וזה קרה לו הרבה פעמים גם הבוקר - הוא בא אלי עם מבט מתוק ומתבייש ומבקש אמבטיה. סיכום ביניים: הוא אכל קצת, יבב הרבה. ישב הרבה באמבטיה ושיחק עם הצעצועים שלו שם (תחליף לבריכה
) ולבסוף הוא נרדם. עכשיו הוא ישן. ניתקתי טלפונים והבית שקט. מכונת הכביסה פועלת בפעם המאה בערך (לפחות רוקנתי את כל סלי הכביסה בבית), ואני הולכת לתפוס לי קצת זמן איכות ולקרוא
. מקווה שאחה"צ יביא איתו שיפור. יום נפלא לכולכם

S r 35

New member
תודה יקירתי ../images/Emo39.gif

הוא בסדר גמור
היום הוא כבר השתולל בפארק המים של חוף כאן בקרית חיים. הילד ער משבע בבוקר ועוד ידו נטויה - הוא לא מראה סימנים של עייפות אות שינה בכלל. מחר אנחנו שוב מחוץ לבית. מנסים למצות את מה שנשאר מהחופש הגדול ולעשות כייף לילדים.

לולי72

New member
שרה - שמחה לשמוע ../images/Emo13.gif

עדיף שישתולל ויהיה מרוצה ושאת תהיי מרוצה לא?, לירון ויובל מה זה נהנו שם חבל על הזמן, זה בזכות ההמלצה שלך. גם יובלי שלי בקריות היום ומחר.

S r 35

New member
בטח שעדיף שישתולל ../images/Emo13.gif

הכייף של הילדים שלי זה תמיד הכייף שלי
אני, אגב, גם אף פעם לא מתרגשת מהצונאמי שניר והחברים שלו משאירים לי בבית - למרות שהרבה פעמים הבית נראה כמו אחרי מהפכה ואני תמיד אומרת שהשכנה מתחתי היא אישה סבלנית מאוד
בעיני זה בלאגן חיובי. חוף "כאן" באמת מקסים. לא היו שם יותר מדי אנשים היום והילדים נהנו שם מ א ו ד - שמחה שגם יובלי אהבה את המקום. מאחלת לכם המשך חופשה נעימה
אגב - חברים סיפרו לנו על פארק מים מקסים - משולב עם משחקיה ולונה-פארק שפתחו בעמק חפר לא רחוק מחדרה. הוא נקרא "שחק אותה". כמעט נסענו לשם הבוקר אבל בסופו של דבר החלטנו לכייף במקום קרוב יותר, מה עוד שהבנתי שהכניסה לשם לא זולה ואנחנו יכולים להשיג כרטיסים מוזלים דרך קרובת משפחה. אבל ננסה אותו בקרוב אני מאמינה, ומספרת גם כאן, אם מישהו/י מחפש/ת תעסוקה לימי הקיץ שעוד נותרו (המקום פעיל כל השנה - בחורף הוא מקורה).

למעלה