החזון שלי

החזון שלי

ארבעת ההסכמות הוא אחד הספרים החזקים ביותר שקראתי. קראתי בחיי הרבה ספרים. קראתי ספרות יפה לרוב, ספרי עידן חדש וספרות קודש רבה. כשקראתי את ארבעת ההסכמות מצאתי שם משהו שלם. חשתי שאני קורא "תניא" בגרסה נגישה יותר לקורא המערבי המודרני. מצאתי רעיונות קבליים מזוקקים שמובאים לפני בצורה כה נקיה ובהירה. היתה פה התאהבות ממבט ראשון... גמעתי את הספר בשקיקה והבנתי שיש פה משהו לא שגרתי. ואכן, לאחר קריאת הספר לקחתי על עצמי לקיים את ארבעת ההסכמות. עשיתי לי פתק שהדבקתי על הנייד עם ארבעת ההסכמות. הכנתי אמירה שאמרתי כל בוקר כדי להטמיע את ארבעת ההסכמות. ואכן נסים החלו קורים בחיי. כמו שדון מיגל רואיז כותב בספרו לנגד עיני ממש הקסם התרחש והגיהנום הפך להיות גן עדן. אנשים בעבודתי שבהתחלה חשבתי שהם עוינים וקרירים החלו מחייכים אלי ואני חייכתי אליהם ופתאום ממש ראיתי אהבה מכל מקום נשלחת אלי. הכנתי לעצמי גם אמירה מוקלטת שהייתי מאזין לה ב-MP3 וכל יום התחוללו ניסים ודרמת הגיהינום של חיי האישיים הפכה במהרה לגן עדן. החזון שלי הוא שכל אדם ילמד את הספר. שכל אדם ילמד את העקרונות הללו. אני רוצה להפיץ את הבשורה בכמה שיותר מקומות לכמה שיותר אנשים. אני מאמין שילדים צריכים ללמוד את הספר ולחסוך לעצמם התנסות בגהינום בכלל. אני מאמין שצריך לאמן מבוגרים לפי רוח הספר. לאמן זקנים. ככה נשיג באמת גן עדן עלי אדמות אם אני הצלחתי ליישם את ארבעת ההסכמות אני יודע שכל אדם אחר יוכל. בחזוני אני רואה משחקי שולחן, קלפים ומערי שיעור מבוססים על הספר. אני רואה קורסים והשתלמויות. אני רואה נושא לימודי שלם במערכת החינוך על פי ארבעת ההסכמות אני מביא את החזון הכי גבוה שאוכל. כדי שגם אם אגיע למשהו פחות ממנו בכל מקרה אגיע גבוה... מי מצטרף לחזוני? שלכם, אביר דרך האהבה העומד בניכם, שווה בין שווים, טלאור נתנאל התלמיד

חזון מקסים!

ניתן להגשים כל חזון, אם אנו באמת רוצים אותו ומוכנים לעשות עבורו
החזון שלך כבר התקרב יותר למימוש, מעצם כניסתך לניהול הפורום.

Arthur Dent

New member
"שווה בן שווים"

אביר דרך האהבה? אם היית שווה בן שווים לא היית מוחק לכל האנשים את ההודעות שלהם, אלא מקבל אותם באהבה.

למעלה