החזרה לארץ

נצאב

New member
החזרה לארץ

אחרי כל מה שעברנו החלטנו לנסוע לחו"ל ולנצל את חופשת הלידה (גם כן חופשת לידה). נסענו למזרח לכמעט חודש. נהנינו. היה באמת כייף. להפתעתי הרבה נרגענו קצת מהמצב. היו אפילו ימים שלא חשבתי על הלידה. הייתי עסוקה בלטייל, לתכנן מסלול וכו´. התנתקתי מהמציאות וחשבתי שאני באיזה חלום. בלי מחוייבויות, בלי שיחות טלפון, מכתבים, עבודה, שיגרה וכו´. איך שהוא יצא שאפילו לא דיברנו על מה שקרה. כאילו שהיו לנו דברים חשובים יותר לעשות ולדבר עליהם. אבל החזרה לארץ הייתה קשה לי. חזרנו אתמול. התחלתי כבר לחשוב על מה שאני הולכת לעבור. על התקופה הקשה הצפויה לי (כל הטיפולים שעליי לעבור). ומי יודע מתי כל זה יסתיים. איזה סיוט הולך להיות. שוב זריקות, הפריות ולחץ נפשי. איך מסתדרים עם כל זה? שלא לדבר על כל מיני דברים אחרים שלא קשורים לנושא שיש להתמודד איתם. לא קל. החיים לא קלים. בכל מקרה אני ממליצה לכל מי שיכול/ה לצאת לחו"ל לאחר שעבר תקופה קשה שיצא בלי התלבטויות ועדיף לכמה שיותר זמן. זה עוזר להשאיר הכל מאחור. בחו"ל אתה לא מכיר אף אחד, ואנשים לא שואלים אותך למה אין לך ילדים ובדרך כלל גם לא רואים תינוקות במקומות שמטיילים. כך שמאוד מומלץ להתאוורר בחו"ל. וחוץ מזה גם ככה שיש כבר ילדים אז יותר קשה לצאת לחו"ל ולעשות טיולים. אז כל עוד "זכינו" בחופשת לידה, ו"זכינו" להגיע למצב שאין לנו ילדים אז כדי לנצל מצב "נוח" זה ולצאת לטייל.

תמי ס

New member
מקנאה בך

הלוואי ויכולתי גם לנסוע, לברוח מעט מהכל. שמחה בשבילך שעשית זאת ושנהנית. ומאחלת לך המון המון אושר והצלחה בהמשך.

anatgri

New member
נצאב יקירתי!

יובלות שלא שמעתי ועכשיו אני נוכחת שעשיתם משהו חיובי- הנסיעה הזו כל כך חיונית. גם אנו לאחר האובדן הגדול נסענו להתאורר ולאחר "האובדנים הקטנים"(ואת יודעת למה אני מתכוונת..) יצאנו לצימרים בארץ. המון חיבוקים ונשיקות לך ולבן זוגך! בהצלחה בכל דרך שתבחרו,

למעלה