החידה השבועית

קסםkesem

New member
החידה השבועית

מאת סופרונית בסדרה "מלאכים בלבן" יש 2 דמויות שיש קשר משפחתי בין השחקנים במציאות ואילו ב"קרוב רחוק" יש 7 דמויות שיש קשר משפחתי במציאות: היחס של השחקנים הוא 2-2-3 ואין בהכרח קשר בין הדמויות.מנו לפחות ארבעה שחקנים ואת הקשר בניהם ועם קצת פשפוש בנבכי הזכרון והאינטרנט אני בטוח שתדעו את כל התשעה

קסםkesem

New member
וואו חידה קשה

ממלאכים בלבן שתי הדמויות הם :שרלוט ברמונט וסופיה ברמונט והשחקנית זאת נטשה ברמונט(היא שיחקה את רבקה בעונות היותר ישנות) מקרוב רחוק זה ג'וליאן מקמהון ודני מינוג שפעם היו בעל ואישה סיפקתי האם החמישייה הזאת נכונה? את הזוג האחרון לא הצלחתי לעלות עליו

SupeRonit

New member
לגבי "מלאכים בלבן"-לא הבנתי מי השחקנים

האם מי ששיחקה את אחותה של שרלוט בומנט,סופיה היא גם אחותה במציאות של תמי מקינטוש? לגבי "קרוב רחוק" -אמנם לא ידעתי על הקשר המשפחתי הזה אבל את בהחלט צודקת
אז ב"קרוב רחוב" יש סך הכל ארבעה קשרים ונשארו עוד שלושה-אבל לך בעצם נותרו שניים לפצח

קסםkesem

New member
הסבר קצר על השלישייה ממלאכים

במאלכים בלבן אין באמת קשר משפחתי בין אף אחת הם- שרלוט ברמונט משוחת על ידיי תמי מקינטוש ואדריאן(Adrienne Pickering) שיחקה את סופיה ברמונט שהיא אחות של תמי הדמות שתמי משחקת אין בניהם באת קירבת דם. השלישית היא נטשה ברמונט והיא שיחקה את רבקה גרין בעונות 2001-2004 והיא לא קשורה לאף אחת מבינהם לא במציאות וגם לא בסידרה (מבחינת דם)

SupeRonit

New member
אה הבנתי../images/Emo163.gif אז זה לא נחשב../images/Emo6.gif

הקשר המשפחתי צריך להיות בין השחקנים (וקשר של אותו שם משפחה לא נחשב
)

קסםkesem

New member
רגע יש לי סלט

את יכולה לכתוב את החידה חדש עם מה שנוסף ומה שהוסר?

SupeRonit

New member
אפשר לפתוח פה מסעדת בריאות../images/Emo8.gif

הרבה סלטים רצים פה
והנה סדר בדברים
: סך הכל בסדרות "מלאכים בלבן" ו "קרוב רחוק" יש 5 קשרי משפחה - 1)שתי דמויות ב"מלאכים בלבן" שיש בניהם קשר משפחתי 2)"קרוב רחוק" א.שתי דמויות בסדרה שיש בניהם קשר משפחתי במציאות ב.שתי דמויות בסדרה שיש בניהם קשר משפחתי במציאות ג.שלוש דמויות בסדרה שיש בניהם קשר משפחתי במציאות ד.--
מה שרשמת ולא היה בחידה המקורית.
אז מאחר ואת היחידה שמשתתפת ומנסה לפתור אז לך נשארה לך עוד משפחה אחת של שתי דמויות כי כבר נתת 2 מתוך 4 שחקנים שביקשתי
-בפועל מאחר ונוספה עוד משפחה אז צריך לזהות 3 משפחות מתוך 5 אבל זה כבר נתון לבחירתך
רמז?אם תפשפשי בקישורים של הקומונה המקבילה תגלי את השניים של "מלאכים בלבן"
ולשם הספורטיביות-אם בא לך לגלות עוד משפחה מ"קרוב רחוק" אני אשמח לתת לך עוד רמזים

קסםkesem

New member
השניים ממלאכים בלבן

הם בן וברון ששיחקו כזוג בסדרה אבל גם במציאות הם היתחתנו. ואני ישמח לעוד רמזים!

SupeRonit

New member
גלין גלין גלין../images/Emo106.gifיפה../images/Emo45.gif

ובקשר ל"קרוב רחוק" 1)שתי הדמויות שהיו נשואות בסדרה הם גם בני זוג במציאות 2)שני ילדים שחקנים שאין קשר בין הדמויות שלהן 3)שלושה בני משפחה אחת שיחקו בסדרה-מצאתי את זה במקרה באחד האתרים של הסדרה

קסםkesem

New member
אני התיאשתי

ולכן יש שתי אפשריות בכדי שנמשיך עם הפינה הזאת 1-את תגלי את התשובה ותיפתחי חידה נוספת עם רף קצת יותר נמוך 2-בגלל שאני הייתי הכי קרובה אני יפתח חידה חדשה ואת תגלי את התשובה. אני בעד האופציה הראשונה אבל מה את חושבת? יש לך רעיון אחר ?

SupeRonit

New member
אני בעד לשלב בין שתי האופציות../images/Emo6.gif

1)פיפה ומייקל רוס 2)קורי גליסטר ששיחק את דילן פאריש הוא אחיה במציאות של קלי גליסטר ששיחקה את ג'יסי מקרגוור. 3)אז שלושה אחים במציאות שיחקו בסדרה: השלושה לבית אלמאלוג'ו סבסטיאן (מקס סת'רלנד) האח הצעיר של רבקה (סופי סימפסון) ואחיהם דומיניק (החולה הסופני סבסטיאן האריסון בשנת 1996).את המידע אגב מצאתי באופן מקרי באתר הזה

למעלה