החייאה נוספת

kipod2

New member
החייאה נוספת

כל אחד ירשום עשרה דברים שהוא לא אוהב/צריך לשפר בכפר-סבא. אני יתחיל 1.הניהול הכספי 2.הסחורה על המדרכה בויצמן(תודו שזה מעצבן) 3."צואת בעלי החיים" על המדרכות 4.פינוי הזבל בשתיים בלילה! 5.הפקקים בויצמן 6.חנויות הדגים בשוק 7.החניונים בתשלום 8.המדרכות העקומות וזהו מספיק

או קיי....

1.העובדה שאין כסף 2.החוסר בכסף מספיק למלא שני סעיפים... 3.ערסים 4.שחוץ מלשבת בספיר אין מה לעשות פה אחרי עשר.... אני לא יושבת על עוד דברים כרגע למרות שיש עוד.......

מנצלת את ההזדמנות......

לספר את תאורית הערסים שלי.... התאוריה אומרת שבכל חבורת ערסים יש שמן אחד ובן דוד אחד בחבורת מצומצמות הם יהיו אותו אחד אבל אף פעם לא יהיו שני שמנים או שני בני דודים נגיד מגיע שמן חדש לחבורה השמן המקורי באותו רגע יתחיל "להעלים" קילוגרמים... אם יגיע בן דוד חדש באופן "פתאומי" הבן דוד השני ימות או שפשוט יעלם....

xc

New member
רק רציתי להוסיף

אם אנחנו כבר בענייני מחדלים, אז אחרי שסיימו את עבודות ההרחבה של צמת תל-חי ויצמן, השאירו בורות בגודל ענק על הכביש. הדבר לא אסטטי, מגעיל, מסכן את חיי הנהגים ובעיקפין את הולכי הרגל, אני נסעתי שם נכנסתי לתוך בור וכמעט התפוצץ לי גלגל- זה מחדל שמסכן פשוט את הנהגים בצורה שלא תאמן. למי אני יכול לכתוב בנושא? יש אגף תחבורה בכפ"ס או משהו כזה? כי הדבר פשוט מרתיח אותי, בושה לעירייה שאפילו לבנות כביש הם לא יודעים.

SUPERLOVE

New member
אז ככה...

הדבר היחידי שמדאיג אותי עכשיו בנוסף לכל מה שנאמר היא הכלבת שהתפשטה פה באזור!!!

6gaia9

New member
אני מצלצלת אליהם ...

כדאי לברר משו לאולי המאמי שלי ומי שענתה כזה אומרת רגע וממשיכה לדבר אם מישו אחר ... איזה חוצפה......

5טולי

New member
חוסר כסף....

שבטשלוז תמיד יש הצפות בחורף ובקיץ יש את השלט:"זהירות החלקה" (וכמובן שבחורף הם מורידים אותו...)

למעלה