החיים בלעדייך

החיים בלעדייך

יש את החיים לפני,ויש את החיים אחרי היום הנוראי הזה. עד אז הכל היה טוב,החיים היו יפים ומחייכים,ןפתאום מאותו היום,הכל נהפך לחיים שחורים ומרים. בכלל,איך החיים יכולים להיות אכזריים יקר שלי,איך פתאום הילד הכי יפה בעולם ,אשכרה ילד הלך בתחילת החיים? כמה אני רגילה לראות את הפרצוף הזה ,היפה הזה המחייך והשמח,האור שהבאת לכל מקום שנכנסת בו. ואני עדיין מחפשת אותך,אוי יום אחד פתאום נתראה,אבל היום הזה כנראה לא יגיע. כמה החיים אכזריים,מי חשב שזה יקרה ועוד לך??ממש חלום רע ומה איתך????מה איפה אתה נמצא עכשיו?מי אתה עכשיו?אולי אתה שומע את כאבי? אני מאוד מקווה ומאמינה כמה אני הייתי תמימה,אבל לא עוד,כי החיים לקחו אותך פרח יקר!!! כמה קשה להבין לעקל,לא נתפס בכלל,למה? כב עבר הרבה זמן יחסית והכי קשה פה,זה הזמן... ככל שהזמן עובר ככה אני אומרת הנה הוא לא בא,והנה הוא פספס עוד דבר חדש..ועוד יום חדש והחיים ממשיכים ואתה באדמה... זה הכי שובר שהחיים ממשייכים ואתה נשאר מאחור... שהכל טרי אז זה לא נתפס בטוחים שאתה תחזור והנה כבר שנת 2010 ואתה לא פה!!!!!!!החיים ממשיכים בלעדייך ועל זה אני בוכה...וכל שנה שתעבור אני אשאל את עצמי,איך היית נראה עכשיו?מה היית עושה בחייך? למה ילד צריך למות?????????????. אני אוהבת אותך חבל על הזמן.... לא האמנתי שאני אקח את המוות שלך כל כך קשה תבינו אני כל היום חושבת עליו,חולמת עליו,ובעקר לא מאמינה!!!!!1 מה יהיה?ככה זה יהיה? אני גם לא רוצה לשכוח אותו... אני רוצה שהוא יחזור..אני רוצה שהזמן ייעצר אני רוצה לראות אותו יום אחד,אני חייבת!!!!!!!!!

למעלה