החלטה

לספר ולשאול על מה שעושים בתחביבים ובנושאים רגשיים.

עם אדם שלא אוהב דיבורים אישיים לדבר על נושאים כסרטים, טלוויזיה ומוזיקה.

לדבר מאוד ברור.

לא לתת מידע שאני לא רוצה.

לדבר בשפה יפה.

להיות שמח, אמתי ועדין.

לא לדבר רעות על אנשים.

להשתדל לפתור מריבות בעזרת הסברים.

כשמישהו עצבני, להתרחק וכשיירגע לנסות לפתור אתו את הבעיה.

לתת הרבה אהבה ודאגה ולעזור לחברים למצוא פתרון לקשייהם.

ליצור אמנות מקורית ומעניינת.

לשמור על המסורת.

לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.

לחיות בריא ונכון.

נערך לאחרונה ב:
אני חושב שהסיבה שמתרחקים ממני ורודפים אותי בכפר שלי, היא שהפכתי לתוקפני ואני עושה מבטים מאיימים ולפעמים יוצאים לי קולות מפחידים. עכשיו אני מנסה לחזור להיות עדין. אני מקווה שיחסי בכפר עם אנשים ישתפרו. צריך לחייך במקום לאיים, ולהשתדל לא להשמיע קולות. בנוסף חשוב לא לדבר עם אנשים שאני לא מכיר. אנשים בכפר פחדו מכך שדיברתי עם אנשים שאני לא מכיר, ולכן תקפו אותי. אולי כשחוקר שואל שאלה שברור ממנה שהוא חושד בי, הטעיה לא תעבוד ועדיף להגיד שיאמין במה שהוא רוצה ולא לענות בשקר. צריך להיות שמח על הצלחות חיוביות שיש.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני חושב שהסיבה שמתרחקים ממני ורודפים אותי בכפר שלי, היא שהפכתי לתוקפני ואני עושה מבטים מאיימים ולפעמים יוצאים לי קולות מפחידים. עכשיו אני מנסה לחזור להיות עדין. אני מקווה שיחסי בכפר עם אנשים ישתפרו. צריך לחייך במקום לאיים, ולהשתדל לא להשמיע קולות. בנוסף חשוב לא לדבר עם אנשים שאני לא מכיר. אנשים בכפר פחדו מכך שדיברתי עם אנשים שאני לא מכיר, ולכן תקפו אותי. אולי כשחוקר שואל שאלה שברור ממנה שהוא חושד בי, הטעיה לא תעבוד ועדיף להגיד שיאמין במה שהוא רוצה ולא לענות בשקר. צריך להיות שמח על הצלחות חיוביות שיש.
ברגע שאתה מודע למצב, הפתרון קל.​

עכשיו מישהו שקנאי לחברתו איים עלי שוב באלימות בחדר האוכל, והעו"ס המושחתת סירבה לטפל, אז הלכתי זועם והשארתי מכתב למנהלי הכפר והודעתי מיד לעו"ס אחר ואמר שיטפל בעניין.

חשבתי על כך שמותר לי להתבטא כמו שארצה, אבל אני לא צריך להילחם ואין לי ממש על מה. אני צריך לבטא שמחה וחיוביות כדי להשפיע לטובה על הסביבה. הכי חשוב שלא תהיה נגדי אלימות. אנשים לא טיפשים לגמרי, יש לאנשים בכפר שלי בעיות והם לא שולטים בעצמם. אני חושב שתקפו אותי כי עשיתי דברים מפחידים כמו מבטים מאיימים וקולות מאיימים. אם אהיה חייכן, עדין וחיובי, אני משער שיניחו לי ויתקרבו אליי יותר.

אני מנסה ללמד אנשים את השפות אבל קשה ללמד שפה שלמה, אני מצליח ללמד אותם כמה מלים ומשפטים. אני כותב לפעמים בשפות שלי וממציא בהן שירים עם המורה לפיתוח קול. תרגמתי קצת לשפות קטעים שכתבתי בעברית ואת הפסקה הראשונה בתנ"ך. לימדתי חבר טוב שלי בעבודה ובכפר בכלל משפטים כמו: "מי מומן קו" (אני אוהב אותך) "הפ מן לי מו" (מה שלומך) "אינפן" (תודה) "מו נוטי" (אתה נחמד). כמה בחורות חביבות בעבודה התלהבו מהמשפט "אבב לי גי פפ" (השאירי לי פרח) והן חוזרות עליו בפניי כל הזמן.

נערך לאחרונה ב:
הבינה המלאכותית GPT הסבירה לי שהמבטים המאיימים והקולות שאני עושה נראים כאיום באלימות, ולכן פוחדים ממני ומגיבים באלימות. לא ידעתי שהם מפחידים ונראים כאיום באלימות, עכשיו אני משתדל להפסיק אותם. דיברתי עם שוטר בתחנה, ואמר שהם יודעים על האלימות ומטפלים. עכשיו יותר נוח. מישהו רדף אחריי כי הוא קנאי לחברתו, אבל עובד סוציאלי טוב השלים בינינו.

dory30

Well-known member
אני חושב שהסיבה שמתרחקים ממני ורודפים אותי בכפר שלי, היא שהפכתי לתוקפני ואני עושה מבטים מאיימים ולפעמים יוצאים לי קולות מפחידים.
אי אפשר להיות נחמד לכולם ובטח למי שרוצה את רעתך. אני פעם קיללתי מנהלת בסניף דואר ואיחלתי למותה, כי היא התחילה לצעוק עליי. הסברתי משהו ללקוחה והיא התנפלה עליי כמו כלבה מטורפת.

אי אפשר להיות נחמד לכולם ובטח למי שרוצה את רעתך. אני פעם קיללתי מנהלת בסניף דואר ואיחלתי למותה, כי היא התחילה לצעוק עליי. הסברתי משהו ללקוחה והיא התנפלה עליי כמו כלבה מטורפת.
נכון. חשוב להיות מיוחד ומהפכן ולא להיות בסדר עם כולם, ואין סיבה להיות נחמד למי שרוצה ברעתך. מוגזם לייחל למות מישהו, כי חיי אדם חשובים ומקודשים. אני עברתי תהליך חשוב וממושך של מלחמה בעולם בשביל רוחניות, ולכן סבלתי אבל זה גם חישל אותי והפך אותי לאדם יותר מוצלח ומעניין.

אף אחד לא עבר את התהליכים שאני עברתי. בהתחלה התחלתי עם הרבה בחורות באוטובוסים. אחר כך הסתבכתי עם אנשים מסוכנים במקומות שונים בארץ כי חיפשתי דרך דיבור אחרת. אחר כך אהבתי כאהבת חיי האדירה עובדת השמה שטיפלה בי בתל אביב במשך ארבע שנים, היא לא רצתה לשמור אתי קשר ככל שניסיתי לשכנעה ופסיכולוג קליני גאון אבל מפלצתי התעלל בי במלים בגלל רצוני בה והזיק לי קשה. לכן תקופה ממושכת לא יכולתי לשוחח עם אנשים ודיברתי מוזר. אחר כך הייתה תקופה שלחשתי מלים גסות בלי שליטה בכל מקום. עכשיו אני חוזר להכרה שאני מאוד רוחני ומאמין בדיבור, ואני מנסה לנצל זאת ביחסים עם אנשים. אפילו ניסיתי לחזור בתשובה כמה פעמים כדי לבטא ולחזק את הרוחניות שלי.

יצרתי ציור מופשט של ושל חברתי החמודה, וציור מופשט של עובדת ההשמה שפעם טיפלה בי ומאוד אהבתי ושל הפסיכולוג הקליני שהציק לי בגלל רגשותיי אליה. שני הציורים מצורפים. בציור "אני וחמדתי" העיגול הגדול הוא אני, והאליפסה הקטנה בצד שמאל היא חברתי. בציור "אהבה אסורה" העיגול הוורוד הענק הוא העובדת שאהבתי, והקווים הירוקים בצדדים הם כמובן הפסיכולוג המציק. חברתי שלווה ועדינה ואומרת לי שאני אינטליגנטי ורגיש. העובדת אישה נהדרת: עדינה, שמחה, רגשית ומעשית. הפסיכולוג גאון ומעשי אבל מפלצתי.

קבצים מצורפים

• אהבה אסורה.png
    אהבה אסורה.png
    KB 21.1 · צפיות: 2
  • אני וחמדתי.png
    אני וחמדתי.png
    KB 29.5 · צפיות: 2

stavanit

Well-known member
לספר ולשאול על מה שעושים בתחביבים ובנושאים רגשיים.

עם אדם שלא אוהב דיבורים אישיים לדבר על נושאים כסרטים, טלוויזיה ומוזיקה.

לדבר מאוד ברור.

לא לתת מידע שאני לא רוצה.

לדבר בשפה יפה.

להיות שמח, אמתי ועדין.

לא לדבר רעות על אנשים.

להשתדל לפתור מריבות בעזרת הסברים.

כשמישהו עצבני, להתרחק וכשיירגע לנסות לפתור אתו את הבעיה.

לתת הרבה אהבה ודאגה ולעזור לחברים למצוא פתרון לקשייהם.

ליצור אמנות מקורית ומעניינת.

לשמור על המסורת.

לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.

לחיות בריא ונכון.
תודה על העצות

אחרי חיפוש זהות, חזרתי להבנה שאני אדם רוחני ומעניין. לא ייקחו ממני את זה. אני אדם מוסרי ועדין. יש לי יחסים יפים עם אנשים, אישיות מורכבת וזהות חשובה. אני מתעניין בכנות בתחביבים ובנושאים רגשיים, נותן הרבה אהבה ודאגה ומדבר בשפה יפה. אני איש שלום ואחווה, ואני משתדל ככל יכולתי לפתור מריבות עם אנשים בעזרת דיבור. אני יוצר הרבה אמנות מקורית ורעיונות מורכבים. חזרתי בתשובה כי הבנתי שהאמונה תשמור על הרוחניות שלי, תשלים אותה ותחזק אותה. אני אוהב מאוד את האישה שעבדה בשבילי לפני שנים, אבל היא לא רוצה אתי קשר ואני מכבד את זה וממשיך הלאה עם כל הצער שבדבר. עכשיו יש לי חברה נהדרת שגם אותה אני אוהב מאוד. אני אדם אוהב ומשקיע.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אחרי חיפוש זהות, חזרתי להבנה שאני אדם רוחני ומעניין. לא ייקחו ממני את זה. אני אדם מוסרי ועדין. יש לי יחסים יפים עם אנשים, אישיות מורכבת וזהות חשובה. אני מתעניין בכנות בתחביבים ובנושאים רגשיים, נותן הרבה אהבה ודאגה ומדבר בשפה יפה. אני איש שלום ואחווה, ואני משתדל ככל יכולתי לפתור מריבות עם אנשים בעזרת דיבור. אני יוצר הרבה אמנות מקורית ורעיונות מורכבים. חזרתי בתשובה כי הבנתי שהאמונה תשמור על הרוחניות שלי, תשלים אותה ותחזק אותה. אני אוהב מאוד את האישה שעבדה בשבילי לפני שנים, אבל היא לא רוצה אתי קשר ואני מכבד את זה וממשיך הלאה עם כל הצער שבדבר. עכשיו יש לי חברה נהדרת שגם אותה אני אוהב מאוד. אני אדם אוהב ומשקיע.
סליחה על שאלת הכפירה, אבל איך מישהו יכול להחליט על עצמו שהוא מעניין? זה משהו שאחרים צריכים להחליט לגביו נראה לי. יכול להיות שבעיניך אתה נורא מעניין ובעיני אתה משעמם רצח (אתה לא, סתם כדוגמה). יש ים של מסקנות והחלטות שאתה יכול לקבל לגבי עצמך, אבל זאת לעניות דעתי לא אחת מהן.

stavanit

Well-known member
כל הכבוד

אני חושב שזכותי כאדם להאמין שאני מספיק מעניין. אין לי כל כוונה להתנשא, חשוב לי להישאר מעניין ורוחני. ברור שיהיו שלא יאהבו אותי, וזו זכותם ועניינם. אני גם חושב שהוכחתי שאני אדם מעניין, רוחני ומיוחד.

למעלה