החלפת גוף חימום במכונת קוויקמיל מילאנו

oded00

New member
החלפת גוף חימום במכונת קוויקמיל מילאנו

שלום לכולם
המכונה שלי מקצרת וכנראה שאחרי 7-8 שנים גוף החימום עשה את שלו
פתחתי מלמטה את פתח השירות וגיליתי שאין לי בוקסה מספיק גדולה
מישהו יודע מה הקוטר שצריך כדי לפתוח ואיפה קונים גוף חימום?
המכונה היא קוויקמיל מילאנו, מכונה עם מחליף חום
תודה מראש,

עודד

dimab

Member
החלפתי גוף חימום בווטראנו שלי לפני כחמש שנים

אז קניתי במקום שנקרא ferrari-espresso.com
אפשר לכתוב להם עם נתוני גוף החימום שאתה צריך (קוטר, עומק, הספק), והם ידאגו שתקבל בדיוק את מה שמתאים.
הבעיה שקשה לדעת מראש מה אתה צריך: קוויקמיל השתמשו לאורך השנים במספר של גופי חימום שונים - אפילו באותו הדגם של מכונה בשנות ייצור שונות.
את ההספק ככל הנראה תמצא בספר ההפעלה שלך, ואתה צריך את זה ל-230 וולט. את הקוטר תצטרך למדוד - כך גם תדע לגבי גודל הבוקסה (חפש אותה בחנויות כלי עבודה למשאיות - וזה לא יהיה זול).
לגבי העומק (אורך) גוף החימום - הכי טוב להוציא את הישן ולמדוד. אחרת, אם הדוד שלך שוכב, אז גודל הדוד הוא המגבלה. אם הדוד שלך עומד, אז מגובהו יש להפחית את האורך של רגש גובה המים (אותו יותר פשוט להוציא ולמדוד).
שים לב שקוויקמיל נועלים כל הברגה עם לוקטייט, כך שבשביל לפרק את הגוף הישן תצטרך גם מפזר חום (בלאוור).
אפשר גם להביא את גוף החימום שלך לכל בעל מלאכה שעושה גופי חימום (בהר ציון בתל אביב למשל), והוא יעשה לך חדש - על אותה התושבת. אך במקרה הזה ככל הנראה תאבד את ה-self-priming - מה שלא נורא כל עוד תזכור את זה במילוי הדוד הראשון אותו תעשה ידנית ולפני הדלקת המכונה.

בוקסה וגוף חימום מתאים....

לקוויקמיל מילאנו.
הבוקסה 38 מ"מ (ממש גדול אגב) ברוקט למשל זה 28...
הדוד בקוויקמיל מילאנו הוא דוד אנכי ולכן הגוף חימום , אם אני זוכר נכון הוא גוף חימום מסולסל וקצר כמו התמונה.
&nbsp

למעלה