החלפת שם פרטי

wecandoit100

New member
החלפת שם פרטי

שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית , עברתי בחיים מספר דברים..אני מעוניין להתייעץ לגביי החלפת שמי הפרטי-השם הפרטי שלי הוא בראל- על שמו של סבא שלי זכרונו לברכה
הבנתי שהשם בסוף "אל" הוא על שמו של אלוקים..ולא ניתן לגעת בו מבחינת דת -יש מצב שאני טועה-אני רציתי לשאול לגביי זה ולמי עליי לפנות לגביי החלפת שם-לנומרולוג או לרב ? והאם זה מתבצע באופן פרטי או על ידי הקופה ?
חשבתי על מספר שמות במקום בראל-אני מאוד מעוניין להחליף-רוצה לשאול האם קיים סיכון לגביי החלפת שם על שמו של מת?או החלפת שם עם שמו של האל? אני רוצה להחליף שם על דעת עצמי -אבל אינני בקיא בנומורולוגיה ובמספרים ותאירכים ומזל-ומבחינת דת-אני לא מתמצא -
לכן אני אשמח אם מישהו יכול לעזור לי ולכוון אותי
אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר
אני רוצה שהשם הזה גם ישקף את החוזקה,האופטימיות,החיוביות ועוד דברים
אני מאוד אשמח למענה או הכוונה-תודה רבה

מחלה היא מתנה
, משבר הוא הזדמנות

שלום בראל

בתפיסה שלי אדם שמציג את עצמו / מקבע מצב מנטאלי או פיזי "שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית."
שינוי שם ישפיע אנרגטית, אך השינוי אליו אתה מייחל צריך לנבוע עמוק מבפנים כדי להגיע ל"אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר."

לפני למעלה מ 20 שנים התפרצה אצלי "מחלה אוטואימונית" קוליטיס. במבט לאחור לו נתתי "למחלה" לנהל את חיי בטח לא הייתי כאן משיב לשאלתך. מאמר שכתבתי: לשמור על איזון ולחיות ברמיסיה עם קרוהן וקוליטיס אני מכוון על פי דרכי כיצד להתייחס לשינויים שחלים בנו פיזית או מנטלית במסע החיים.

אדם שמבין את הקשר בין רגשות, כאבים ומחלות יכול להתקדם מהר יותר. מצד שני, איני מאמין במעשי קסם אלא בתהליכים.
שינוי הוא תהליך שאדם עובר נדרשת סבלנות, אורך רוח והתמדה כדי להפנים וליישם.

היקום מזמן לנו שיעורים קשים שעלינו להפיק מהם לקחים וללמוד מהם… חשוב לזכור שניתן להתמודד עם כל מצב ואתגר ויש באפשרותנו לרכוש כלים חדשים להקלה ותנופה להתעצמות פנימית.

כתבה בפורטל אלטרנטיבלי שנכתבה עלי: מחלה כמתנה, משבר כהזדמנות כדאי שתקרא.

חנן חיים

למעלה