החמישיה הפותחת!!

Carcass

New member
החמישיה הפותחת!!../images/Emo47.gif

אז מה חמשת הצ'ונים שעשו לכם את השבוע החולף?

Carcass

New member
mine..

Charlie Chaplin - Selassie I - Taxi Riddim אולד סקול קלאסיק על הרידים המשובח. Demarco - Better Jamaica ,שהמלצתי עליו מוקדם יותר השבוע. Movado - We Need Barak - mission riddim,מבאדו משבח ומהלל את ברק אובאמה,לפנים. Ras Haile Malekot - Better Days,עזבו שהוא אחלה גבר,אנלא יכול להפסיק לשמוע את הצ'ון הזה. יושב על ה bubblin to touch riddim 05. Buju Banton - Magic City,אחד השירים האהובים עליי ביקום. :)

xXx Shiraz xXx

New member
ובכן

1. Elephant Man - Nuh Linga לא צריכה להכביר במילים, נכון ? נה לינגה נה לינגה נה לינגה
2. Konshens - Garrison מבחינתי כל הרידים משובח (record shop) אבל סתם השבוע הטיון הנל תפס אותי ... 3.Bugle - What Dem Doing שוב, כל הרידים מדהים (unfinished business) אבל זה טיון חזק!!!!!!!!!! 4. Mavado - Money Changer הייתי חייבת לכלול טיון אחד של אהובי, הוא אליל!!!!!!!!!!!!!!!!! Money dont change we, we a money changer! 5. שיר במרוקאית שאין לי מושג מה שמו אחד היפים בעיניי, מהמימונה חיפשתי אותו בטירוף ואף הפצצתי את המחשב שלי בכ-60 שירים שונים במרוקאית, עד שמצאתי את אשר חיפשתי! (וכמו שכבר ציינתי בעבר - ישנו קשר מובהק בין תרבות הרידמים הג'מייקנית לבין המוזיקה המרוקאית - הכל אותו קצב רק המילים מתחלפות!!!!! חחחחחחחחחחח)

שלי

Barington Levy-Mine your Mouth מוקדש לכל חוקרי המצ"ח בבסיס שלי :) Dennis Brown - Sitting here watching דניס במלוא הדרו...
Taurus - She's Royal מה יש לומר? נקווה שנמצא השבוע בתגלית אחת ששווה להקדיש לה את השיר הזה
Nicodemus - Keepin' a Dance אבא דימוס, מלך המלכים.. Sugar Minot - Herbman Hostling מצפה מאוד לאלבום החדש שלו. אחד האומנים האהובים עלי ביותר בכל הזמנים של הרגאיי, שתמיד ידע להמציא את עצמו מחדש ולהתאים את עצמו לסיגנון. אפשר לשמוע מהליריקה שלו באיזה אדם צנוע וטוב מדובר, ונקווה שהאלבום החדש ייתן מפגן של האיכויות שלו... שבוע טוב לכולנו (לי זה די בטוח הולך להיות...
)

ב ז ו ק ה

New member
בים!

Super cat, Junior cat, Nicodemus & Jr. Demus - Cabbin stabbin' - מתוך אחד האלבומים החזקים בכל הזמנים: The Good The Bad The Ugly & The Crazy. Super Cat, Kojak & Early B - Sandocan Turbulence - Liberation - מהאלבום Notorious שפילוני הפיק ברובו. Red Rad & Buju Banton - Love Dem Bad Early B - Visit of King Selassie I

SaBaGMaN

New member
5 שהתנגנו אצלי הבוקר

busy signal - the days זמנים מטורפים פי ריל,חזרתי אתמול בלילה מהאימפרס ושוב תמונה שאף ילד שגדל פה לא רוצה ליראות,כל השכונה הכל סגור בנידות..היה רצח ודקידה של חבר'ה צעירים..עד מתי.. morgan heritage - gun town רידים ענק ביג צ'ון..אין על מורגן. natural black - be careful of your enemies alborosie - jah jah crown מצליח לרגש אותי..התנגן אצלי המון בחודש האחרון..האמת שאמרתי לא פעם שהוא לא מחדש וכל צ'ון נישמע דיי ממוחזר..אבל בגדול הוא בסדר הוא..במייספייס שלו שמעתי גם קומבו עם ג'ו ועוד כמה דברים מגניבים..ביג אפ לאוכל הספגטי cocoa tea - children of de ghetto אלה החמישיה שפתחתי איתם את היום.. שבוע מוצלח לכולם

Ras Or

New member
Roots&culture

Bush chimists - Righteous Dub Roots a Souljah!!! Culture - The international Herb A dis a herbs man skankin :) The Revolutionaries - Satta Dub The Abissinians - Abendigo Jah Shaka - Expensive Dub Truth&right Must Haffi Conqeure

vigiman

New member
יאלה 5

צ'יונים שפתחתי איתם תשבוע\ליוו אותי סופשבוע שעבר 1.sizzla - unity is strength צ'יון קונצ'ס של קלונג'י שגורם להרגיש מאוחד פתאום 2. damian marley ft michal rose -shootuot riddim rmx יא מאן צ'יון רידים ושילוב חריף 3.beenie man - come again (sweat riddim) בומבוקלאט קום אגיין 4. Bunny wailer - Collie man גנג'ה צ'יון של פעם כמו שצריך,סנסימילה מדיטישון סטיל 5.While you were sleeping - H.R מתוך האלבום סולו של סולן להקת ההארדקור פאנק באד בריינס,רוטס לפנים!

Nechi Nech

New member
בחזרה לשורשים

Junior X - Plead My Cause לא יודע מי זה, מה זה ומאיפה יש לי את הטיון הזה אבל זה טיון נדיר. Jah Cure - Every Song I Sing הטיון המדהים שפותח את האלבום המעולה Ghetto Life Born Jamericans feat. Johnny Osbourne - State Of Shock אחרי ההמלצה של בזוקה על הצמד חמד האלה חזרתי לחרוש על האלבום המופתי שלהם Yardcore Kharri Kill - Smoking טיון ליגה של אחד מהזמרים האהובים עליי, סינג ג'יי מעולה מטרינדד.. ליד ג'מייקה שם.. Bounty Killer - Likkle Dread Bwoy אחד הטיונים הענקיים של הגנרל. ובכלל, אחד שירי הדיס החדים והשנונים שיצא לי לשמוע מימיי. באונטי פותח פה ג'ורה על ביני מאן, סיזלה, בייבי שאם, ואפילו בוג'ו. (אבל כמובן שזה טיון די ישן מלפני כמה שנים טובות ולפי מה ששמעתי בייבי שאם עוד הספיק להיות תלמיד שלו אחרי זה)

Carcass

New member
בזוקה מה עשית לנו חחח

טוב אני כבר יומיים חורש על קידס פרום פוריין של BJ.. informa fe dead,2 to da headddddddd הדיסק הזה עכשיו לא יוצא מהאוטו. :)

tabasco11

New member
tabasco top 5

1- bounty killa& eistein- tell dem אחד הטיונים הכי רוצחים עכשיו בג'מייקה, עם אינטרו מטורף של באונטי 2- madado- Nuh Bleach Wid Cream מובאדו מרענן את ספר החוקים של הבאדמאנים 3- mr. vegas- must come ah road- טיון נייס, תפס אותי בגלל הסימפול של prison oval של ברינגטון ברקע... 4- the heptones- paty time לדעתי על אחד הרידימים הכי יפים שיצאו אי פעם.... 5- Method man, redman, damian marley - lyrical 44 טיון ששלחו לי אתמול, לקח לי טיפונת זמן להתרגל אליו... מסתבר שמטהוד מן ורדמן מראים בקיעות רבה במה שקשןר לעולם מושגים ג'מייקאים, ובסוף כמובן דמיאן מלמד את שניהם ששום שכונה בברוקלין NAH BADDA DAN DI YAAD נותן שם ורס מטורף! שבוע טוב לכולם....

vigiman

New member
Mus Come A Road ../images/Emo45.gif

ביג צ'יון! באמת נייס הקטע עם prison oval rock בארינגטון גם מבקר בקליפ

JahMighty

New member
must have the song

must come a road באמת ביג ציון, אבל לצערי אני לא מצליח להוריד אותו! יש מצב לשיתוף חברים? חג שמח!

למעלה