החממה - הפתעה

Roei152

Well-known member
מנהל
החממה - הפתעה אני ישבתי כל השבת , וכתבתי פרק של החממה ..
הפרק מתרחש בין אירועי המעבורת לבין טקס הסיום .פרק שהוא לא יותר מדי הרפתקני , והוא בא ללוות את גיבורי הסדרה עוד קצת .. רוב הפר מתרחש בבית חולים , לאחר אירועי המעבורת הפרק לא מיועד לשונאי ליטמן ודניאללי אך לאוהבי מתינה , ושונאי העלוקה שכלל לא מופיעה בפרק , למרות שמתתינה מופיעים בקושי.. סתם יוסי אמר לי פעם לכתוב משהו עם דניאל וללי, אז כתבתי ... זו עלילה שבאה להשלים את אירועי הסדרה המקורית , היא באה בתוספת והיא מתרחשת באמצע אירועי פרק 175 ..
תקציר : לא ידוע מה מצבו של דניאל, אלה לי לחוצה מאוד ,נטלי מנסה שוב להתקרב ליפתח , התקרבות חדשה בחממה , ואייימי מוצאת דרך מפתיעה להתמודד עם המצב...

Roei152

Well-known member
מנהל
מה אמרתי בתיאור הסיפור?
זה המשך של החממה 3 , בא להשלים קצת פערים .. לא בא להחליף כמוך עונה של סדרה.. ולא יהיה לזה המשך..
אתה בעצמך אמרת לי לכתוב על דניאל וללי ..
&nbsp

בסדר, כל החממה 3 לא יפה
אולי אני אעשה גרסת תיקון לזה, ואז אני אתן לדניאל את סופי...
&nbsp
רגע, אבל לתת לליטמן עוד בחורה? לא...
&nbsp
ואולי אני אעשה גרסה שבה דניאללי יוצאים פחות מאוסים, יותר בסדר.

Roei152

Well-known member
מנהל
זאת גרסה שאני אקרא
שדניאללי יוצאים בסדר..
כל יוד לא תחתמן אותי ...
&nbsp

האם אתה רומז
שאני מתכוון להרוג את דניאל גורן על הפרק הראשון משבר ברגל?!
&nbsp
אבל כמובן שבשביל זה צריך לסיים את גאליוסי קודם.
&nbsp
וחוץ מזה, שתדע שדניאללי דווקא הפריעו לי הכי פחות בעונה ההיא, היו עוד מלא דברים לתקן, ובראשם רובי והתפקיד שלו.

נו, אז נקרא
כל הפרק דניאל פצוע קשה ולא יודעים מה יש לו. רמז: שבר ברגל!!!!!!
&nbsp
תפילה. לדניאל בן ג'ודי. חשבתי שזה מגוחך אבל איימי.
&nbsp
נו, אל תלך על יובל-מנו. זה אמנם מתבקש אבל דבילי לעשות אחרי שהם לא היו בקשר בכלל.
&nbsp
רגע, למנהלת של בית המרגוע קראו רותי? כי אם כן אז היא בהחלט אימא של אלון ואמה.
&nbsp
נו, רועי, אני מבין שאתה לא אוהב את גורי וקארין. אבל למחוק דברים ברגע זה לא נחמד.
&nbsp
לואיס לא צריך לפחד מלרשום את נט למועדון הדרורים, בעיקר שזה החלום של אימא שלה... ולהגיד על אימא שלהם שהיא רכרוכית כמוהם? לא, אפילו לואיס לא היה מוכן.
&nbsp
"אני דווקא מאוד מחבב אותך נטלי ..וזה מתקרב לאהבה". תשמע, רועי, זה לא וידוי האהבה הכי רומנטי. אתם גם סתם ממהר עם הזוגות.
&nbsp
סידור? בית הכנסת הקרוב? אוקיי, זה קורע.
&nbsp
סופי עדיין לבד. היית יכול להוציא אותה מהארון.
&nbsp
לא הייתי מציע לזאב לעבוד עם אוזי, הוא יברח ולך תדע אם אפשר למצוא אותו. וזאב לא אמור לחיות שוב! ואיפה רובי?!
&nbsp
נו, נחמד כזה...

Roei152

Well-known member
מנהל
רציתי שכל הפרק יתרחש ביוום
וחיפשתי משהו להעביר את הזמן בחממה , זכרתי שאיימי היתה גרועה בתנך , אז הלכתי עם זה עד הסוף .. קומדיה כזאת..
קארין וגורי נגמר בין החלל לבין הטקס , הייתי צריך לספק הסבר לללמה גורי ונעמי ישבו יחד בטקס,.. זה לא שאני מחבב אותם יותר מדי , כנ"ל לגבי נטלי ויפתח שהביטו זה בזו בטקס .. חוץ מזה שזכרתי שהתרגזתם בזמנו על גורי וקארין , ומירי אמרה שהיא רוצה גורי ונעמי ... אני מודה שוידוי האהבה נשמע קצת דיבלי לנטלי ויפתח , אבל חיפשתי משהו שיכול להראות שיפתח מתרכך לנטלי , למרות שבכוונה לא עשיתי התקרבות רומנטית בין יובל ומנוו .. כי יובל ומנו זה קשר חדש לגמרי , אפשר לקחת את זה לכיוון של רומנטיקה ואפשר לקחת את זה לכיוון של ידידות נטו..
נטלי ויפתח זה דבר אחר הם מכירים שנים ..נטלי רדפה אחריו והיתה מאוהבת , למה לא לסדר את זה.? ללי עם דניאל ...
&nbsp
.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למה הם ישבו ביחד?
אולי כי הם ההורים של התלמידה וקצת מגוחך לא לשבת ביחד?
&nbsp
נטלי ויפתח מכירים שנים ואם אני לא טועה רק בעונה הזאת התחילו להתקרב (בצורה מגוחכת להפליא). עשית את זה מהר מדי...
&nbsp
גם עמית ושרון מכירים שנים, ופתאום הוא ימות עליה? כן... לא משנה.

Roei152

Well-known member
מנהל
מה אתה רוצה ?
אתה לא יודע על המנהג היהודי לשלב בתפילה לבריאות של אדם את שם האם?
&nbsp

כן, אבל זה בדרך כלל
בן חנה, בן לאה, וכאלה. ג'ודי פשוט לא משתלבת כי זה כזה שם לועזי. היא הייתה צריכה, איימי, להגיד שאולי נקרא לה יהודית, כדי להביא מזל...
&nbsp
זה הקטע שמצחיק. וזה טוב...

שיר m

Well-known member
יואו איזה פרק, לכולם יש סוף טוב:)
היה כיף לקרוא:)

למעלה