החפלת מסך ל DELL D600

freediver

New member
החפלת מסך ל DELL D600

חברים שלום, הייתי רוצה להחליף מסך, שלי עם כמה פיקסלים מתים, ומאוד מאוד צהוב. המחשב בן שנתיים. איפה אפשר לעשות החלפה כזאת? כמה זה צריך לעלות לי? תודה,

פנה

לאחד מה מהמפיצים הרשמיים של DELL בארץ. להערכתי מסך חדש צריך לעלות 500-600 $. קצת יקר, השאלה היא האם כמה פיקסלים מתים שווים כזה סכום...
.

gozala

New member
אני רכשתי מסך ב-EBAY ../images/Emo45.gif

עלה לי עם המכסה (שהוא מיותר לי לחלוטין) קצת יותר מ-100$.. אתה יכול לרכוש ב-EBAY אבל מוטב שתסדר לך כתובת בארה"ב, כל האתרים כמעט לא מוכנים לשלוח מחוץ לארה"ב, מיעוטם מוכנים לקנדה (וכאן? שוחטים עם כל מיני מיסים). בגלל שהרכישה ב-EBAY קצת מסורבלת עבורנו הישראלים, אקבל את המסך רק אחרי ראש השנה - לארץ.

gozala

New member
במחיר הזה אפשר לרכוש מחשב אחר../images/Emo4.gif

אולי יותר מעשי לרכוש מסך חיצוני וכשנמצאים בבית לעבוד איתו..

gozala

New member
לא, לא בדיוק. הבעיה היא של השקע../images/Emo45.gif

פעמיים פירקתי את המסך ב-HP שלי (ההוא שהגיע מEBAY עם מסך מנופץ) רק לפתוח כמה ברגים וניגמר הסיפור, אין לזה שום קשר עם המחשב עצמו.. האמת שניסיתי להרכיב מסך של מחשב אחר שפירקתי (הגם שהוא לא אותו גודל) ולא הצלחתי בגלל שהתקע לא התאים לשקע בלוח האם של ה-HP (אותו מספר פינים, חששתי שאעקם משהו ואהרוס את השקע, אז עזבתי עניין). אני על מחשב (נייד) אחר (שפורמט) כרגע ובכלל לא בארץ, אולי יש לי את התמונות על תקליטור... עדיין לא הגעתי לכך, הייתי נותנת כאן מספר תמונות. עם זאת, כל מחשב וצורת ההרכבה שלו, אין נוסחה קבועה בעניין..

למעלה