הטוב
, הרע|
והלא נורא

טוליתי

New member
הטוב
, הרע|
והלא נורא

עוד גל חום פוקד אותנו
(זו גם תזכורת לשתות המון מים, כי חם וכי ההורמונים מייבשים
), והספירה לאחר לקראת ימים נעימים יותר כבר נראית קרובה
.
האזעקות והבומים חזרו
,
ונשאר לקוות שיהיה לנו סוף שבוע שקט ומיטיב
.
אז בואו לסכם את השבוע שעבר עליכן,
ספרו לנו, מה היה טוב
,
מה היה רע

ומה התברר כ"לא נורא"
.

סוף שבוע נעים

אחד השבועות המטלטלים בחיי

אחרי הגרידה, הפעולה עצמה היתה 'לא נורא',
אבל כל הזמן שאחריה הוא רע להפליא, פיזית ונפשית.
הטוב? אם להסתכל על חצי הכוס המלאה, אני נחה, בחופש.
&nbsp
&nbsp

טוליתי

New member

"רע להפליא"
. תיארת במדויק את התחושה של אובדן הריון.
כשהבטן תתמלא הכאב יפחת.
מאחלת שבמהרה תגיע תקופה טובה יותר.

מדהימה אותי ומטלטלת אותי התחושה של בטן

ריקה,
אומרים שלא מרגישים את ההיריון בהתחלה,
אבל כן הרגשתי את הרחם בבטן,
הרגשתי שיש שם משהו, מלא, קיים,
ופתאום הוא איננו
&nbsp
אני מקווה שבהקדם, בכל מקרה אני צריכה לחכות
שלושה חודשים מורטי עצבים

רק לעדכן....

שבסוף הלכתי למיון נשים (למי שלא יודעת, למדתי אתמול - שאם מרגישים לא טוב
בסוף שבוע, בקופת חולים כללית אפשר להתקשר ל 2700* מתארים לאחות את התסמינים
והיא יכולה לשלוח הפניה ישירות למיון)
&nbsp
הרופאה לא אהבה את זה שיש בטא ושיש סיצטות, עם הכאבים המוטרפים שהיו לי,
אני חושבת שהיא חששה מהריון חוץ רחמי מהעובר השני.
אז אושפתי.
בבוקר עשו לי בדיקות דם ובדיקת אולטרסאונד,
באולטרסאונד לא מצאו ממצאים קליניים, (תודה לאל!)
&nbsp
הרופא אמר שבטא עד 3 שבועות זה תקין,
וכל הכאבים... לא יודעים להגיד לי ממה הם,
חוץ מזה שהרחם עבר משהו, רואים שעבר משהו,
וזה עוד לא לגמרי נגמר.
&nbsp
אחות אחת אמרה שזה בגלל ביוץ!!! כי היה זקיק גדול
אחות אחרת אמרה לי שהכאבים בגלל כל ההורמונים שקיבלתי,
ועד שהבטא תרד לגמרי הכאבים יכולים להמשיך.
&nbsp
ההנחיות היו לעשות בדיקת דם נוספת בעוד שבוע,
ואם יש כאבים חזקים לחזור לרופא.
&nbsp
בקיצור..... הכל בסדר,
אבל עוד כואב

&nbsp
&nbsp

מיכל270379

New member
אוף. מקווה כל כך בשבילך שייגמר כבר

ותוכלי להסתכל קדימה.. תרגישי טוב

בילי1984

New member
אני אנסה

הטוב- אתמול הזרעה ראשונה!! לא כאב, עבר בשלום, מקווה לתשובה חיובית :)הרע- שפעת משולבת עם דלקת בשריר של הגב התחתון- זוועהלא נורא- פחדתי מאוד מהזריקות וטיפול ההורמונלי וגיליתי שזה ממש לא נורא :)שבת שלום חמודות

נ ק1

New member
טוב, זורמת.......

הטוב - קיבלתי מחזור, זה אומר שסופסוף אחרי צו 8 של שנינו ומלא זמן מבוזבז - חוזרים לטיפול! בעז"ה טיפול אחרון....

הרע - קיבלתי מחזור.... זה אף פעם לא כיף! ואנחנו אסורים, וכואבת לי הבטן, ואני עצבנית.... וכל החבילה!

הלא נורא - הכל כרגיל! בעלי ואני, כיף לנו ביחד! ועם כל הרצון להתקדם כבר לשלב הבא ולהביא ילדים, אנחנו נהנים גם מהתקופה הזו של ביחד שלא תחזור על עצמה.....

שבת שלום בנות!!!!!

cookiii

New member
הטוב הרע והלא נורא

הטוב: השבוע עבר מהר, אתמול ההורים של בעלי ביקרו אותנו והכנתי מלא אוכל טעים. חברה טובה שלי התחילה דיקור לאיזון ההורמונים בגוף ולשמחתה הטיפול עוזר מצויין. היא מבייצת עצמוני

הרע: התנפח לי כל הגוף מהחום וקרם שהיה לי שעזר להוריד את הנפיחות עשה לי תגובה אלרגית ואני לא יכולה להשתמש בו יותר :(
הלא נורא: תכננתי לטייל כל הקיץ ולעשות מלא דברים אבל בגלל המלחמה כל התכנונים הלכו לפח. חשבתי שלפחות בחודש האחרון של הקיץ יהיה קצת זמן למנוחה וטיולים אבל שוב הרקטות האלו.

מיכל270379

New member
פינת הקיטור השבועית שלי

לא שאני צריכה פינה כזאת, אני הרי מקטרת כל יום כל היום, גם פה כמעט על בסיס יומי אבל עכשיו מרגישה שיש לי פה לגיטימציה..
הרע: אני עצבנית.. מאוד.. כבר שלושה ימים. עצבנית ורגישה ובוכה מכל שטות. עצבנית כל כך שצעקתי על האחיין שלי בן ה 6 וחצי שאני אוהבת אותו אהבת נפש, והוא הילד הכי טוב בעולם, כי הוא שלח לי בבוקר SMS וכתב לי שהוא אוהב אותי, ועל הדרך העיר אותי, ורגישה עד כדי כך שבכיתי כשלינור שפכה על טל כוס יין באח הגדול.
ברצינות, הגעתי לרמות כאלה של עצבים שאני שונאת את עצמי, אני מתפרצת על כולם וצועקת על כולם וזה כל כך לא מתאים לי. ברור שזה אחד התסמינים של המחזור המתקרב, אבל זה אף פעם לא הגיע לרמה כזאת (והנה אני כותבת והדמעות מתחילות לזלוג).
רגע.. לא נגמר הרע... כידוע לכן אין לי בן זוג ואני עוברת את התהליך הזה די לבד. זאת אומרת, יש אנשים סביבי שמודעים, אבל לא כולם יכולים לשמוע ולהכיל את מה שאני עוברת. אמא שלי תומכת בהחלטה שלי להביא ילד לבד אבל לא שאלה אותי אפילו פעם אחת עד היום מה קורה איתי ואיך הבדיקות ואיך אני מרגישה ומה אני עוברת, ויש את שרוני, החברה הכי טובה, זאת שמלווה אותי מגיל 9, זאת שאני יכולה לדבר איתה על הכל, זאת שיודעת כל פיפס על החיים שלי, שדווקא עכשיו מאכזבת. היא גם לא שואלת ולא מתעניינת, וגם כשאני מנסה לדבר איתה על הנושא ולשתף אותה במה שעובר עלי היא מתנתקת. פתאום התשובות שלה הופכות להיות קצרות, הטון שלה הופך למשועמם, לא שואלת שאלות, ובעצם לא מנסה לפתח שיחה. הבן אדם היחיד בעולם שמספיק קרוב אלי בשביל שאני אוכל לדבר איתו ולהשען עליו בתקופה הזאת שאתן יודעות שהיא לא קלה מפנה לי פתאום עורף, והכי גרוע שאני לא מרגישה שאני מסוגלת להגיד לה את מה שאני כותבת לכן כאן עכשיו.
אז כמו שהבנתן עבר עליו סופ"ש כזה רגשית, עם המון דמעות והמון עצבים והמון מחשבות ביני לבין עצמי.
אהה. וכמעט שכחתי, הכאבים האלה שלפני מחזור, והבחילות שלפני מחזור וכאבי הראש וכל הסימנים שהוא עומד להגיע.. בעעעע
הלא נורא- זה יכול להיות גם רע, ואני בטוחה שבשביל הרבה אנשים זה רע ואפילו נורא, אבל המלחמה הזאת ש"חזרה" פתאום והאזעקות והפיצוצים. אני באופן אישי מסוגלת להמשיך לחיות ככה עוד הרבה זמן אם זה מה שיביא לנו שקט לטווח הרחוק אבל כואב לי בשביל תושבי הדרום שחיים עכשיו במציאות בלתי אפשרית.
והחום הזה, אני מרגישה שאני נמסה. אני שונאת את הקיץ. החום הזה עושה אותי עצבנית.
החברה שבה אני עובדת יוצאת לחופשה מרוכזת ממחר עד סוף אוגוסט, ואני צריכה לעבוד כי אני במינוס היסטרי בימי חופש. לפחות אני אוכל ללכת עם נעלי אצבע ומכנס קצר. מדי ב'

הטוב- ההמתנה הבלתי אפשרית הזאת סוף סוף נגמרת וביום שני בבוקר יש בדיקת בטא (שתצא שלילית, בטוח) אבל שעתיים אחרי הדקירה יש לי תור לרופא המדהים שלי ויוצאים לדרך עם IVF ראשון. אני אופטימית לגבי התהליך הזה. אני מקווה שלא אתבדה

עד כאן קיטורי להערב
לבינתיים לפחות
מיכל

orile32

New member
את מקסימה

אני שולחת לך חיבוק ענק ואמן ותזכי בקרוב לבשורות טובות.
הכעסים וההתפרצויות הגיוניים ומובנים לגמרי - מי כמונו מבינות!
ואת לא לבד - כולנו כאן איתך...

שבוע טוב לכוווווולן

למעלה