הטיונים שפתחו לי את 2007...

Carcass

New member
הטיונים שפתחו לי את 2007...

טוב שרשור המלצות לטיונים שאיתם פתחתם את השנה החדשה? טוב אז ככה. Perfect - Amerimaka,ביג ביג טיון מתוך האלבום של פרפקט Rasta Rebel. Lady Passion - Never Change My Mind,וואלה זה הטיון היחידי שיש לי שלה,לא שמעתי עליי מימי עד הטיון הזה,כל מה אני יודע זה שהיא מהוירג'ן איילנדס ושהטיון הזה היה באיזה מיקטייפ של באמבו סטיישן מ2005,בכל מקרה טיון גדול!! Islanders - United We Stand ,על ה More Life Riddim 2006,אחלה טיון. קצת ג'אנגל: Enduser - Bare Knuckles ,ג'אנגל פרוע,מהיר,עם ווקלס מעולים!,מתוך אלבום שיצא ב2006 ונקרא Form Without Function. Big Bud - Children Of Jah,הזכרתי תו הרבה פעמים בהקשרים של ג'אנגל,טיון ענק!

xXx Shiraz xXx

New member
מממ לא בדיוק פתחתי איתו את השנה

אלא יותר מאוחר שמעתי אותו אבל באמת אחד היפים... צ'ולו- יגדל אלוהים חיי מילים מקראיות ( של איזה רב או משהו כזה...) והרידים היאפה הזה ממממ שכחתי את שמו, כשאזכר אכתוב. בקיצרו באמת אחד הטיונים היפים... וגם הטיון "כבוד" שלו....
BLESS

SaBaGMaN

New member
2 רידמים שמיתנגנים פה

בתקופה האחרונה אין לי המון זמן להקדיש למוזיקה אבל הדבר האחרון שאני יוותר עליה זאת מוזיקה! הם יושבים אצלי קצת זמן פה לא מיזמן פתחתי את הקבצים Limbo riddim רידים שמח,מיקצב קליל ומרקיד היום לא עושים המון הפקות בסיגנון הזה.. ליסט 1. Lord Kossity - Oh yeah 2. Voicemail - Shake It 3. Elephant - Limbo 4. Shaggy - Give U 5. Wayne Wonder - U got me 6. Macka Diamond - March out האמת? אין המון עומק פשוט שמח,מיבחינתי איש הפיל הביא את הביצוע הכי נייס עליו ונעבור לחלק האומנותי.. Sidewalk University riddim פה מדובר בהארד קור לפרצוף..! לא מעט סלאקנס יש גם כמה אכזבות אבל בכללי רידים אש! ליסט 1. Ward 21 - Get Cross 2. Tony Matterhorn - Man from mars 3. Vybz Kartel - Bionce Wine 4. Anthony B - Tek Wine 5. Teflon - Ready 6. Sizzla - Ghetto youth 7. Delly Ranks - Solid 8. Tanto Metro & Devonte - Shotta 9. Perfect - Junju Claut פרפקט בהחלט גנב להם את ההצגה פה..גם דלי ראנקס לא יצא פראייר:)) אין לי מושג אם כבר המליצו עליהם פה לא עקבתי,אבל משעדיין לא שמע תנו לזה האזנה

SaBaGMaN

New member
לא..

לא ראיתי טיון שלו עליו,יכול להיות יש לי גירסה לא מלאה שלו? ניבדוק את הנושא

REL YESAYA

New member
נראה לי...

הוא יצא קצת אחרי... גם collie buddz הוציא שיר על הרידים אבל אי אפשר למצוא אתה שלם רק דוגמיות..

למעלה