הטרמפ הכי הזוי!

הטרמפ הכי הזוי!

היי! גיליתי את הפורום הזה לא מזמן, אבל שמתי לב שלא קורה פה כלום
וזה לא ממש מתאים לאירלנד, שאותי לפחות הפתיעה כל יום מחדש! אז החלטתי לפתוח בשרשור: הטרמפ הכי הזוי שהיה לי באירלנד! למי שהיה שם והתנסה, זה לא אמור להיות כ"כ קשה... אז קדימה, מי ראשון

Ice Age

New member
לא בדיוק הזוי אבל בערך

הצטרפתי לשתי בחורות לא מקומיות שטיילו באיזור גלנדלוך. זה היה יום גשום, וכמעט לא היו עוד מטיילים באזור משום מה. בכל מקרה, אני לא דובר אנגלית במקור, אבל אחרי הרבה פעמים באירלנד המבטא שלי כנראה כבר כמעט לא מסגיר את המוצא (לפחות לא בשיחה של 5 דקות). אז התחלנו לדבר קצת וקלטתי שהן ישראליות. תוך כדי השיחה הן דיברו גם בין עצמן בהנחה שאני לא מבין וזה היה, אממ, מצחיק. לפחות בשבילי. כשנפרדנו אמרתי להם "שלום" במבטא אנגלי, הן שאלו: "איך ידעת שאנחנו ישראליות?". אז אמרתי בעברית שנתראה בארץ.

חח קרה לי גם משהו דומה

חיכיתי לטרמפ באזור של דינגל, בא בחור ואמר לי באנגלית שכדאי לי לעלות קצת למעלה כי זה לא מקום טוב לטרמפ. התחלנו לפטפט, התיישבתי על הגדר והוא חיכה איתי, מדברים ומדברים, וקלטתי כמובן שיש לו מבטא זר אז שאלתי אותו מאיפה הוא, הוא אומר לי מישראל... אני כולי המומה עונה לו בעברית 'מה באמת???', כאילו זה קצת הזוי לגלות אחרי חצי שעה שיחה באנגלית עם ישראלי שהוא ישראלי... כנראה שלא כולם מדברים באנגלית רצוצה ורעועה עם מבטא ישראלי כבד....

guyavhuji

New member
היו הרבה...

נהג משאית שניסה לגשש לגבי ההעדפות המיניות שלי. מורה שהציע לי לבוא לגור אצלו. אם אני אזכר בעוד הזויים אני אכתוב.

Amber

New member
טרמפים מצחיקים...

פעמיים (!!!) נהגי מונית עצרו לי לטרמפ. בפעם הראשונה כל כך דאגתי שהוא כן מצפה לתשלום בסוף הנסיעה והסברתי אולי 10 פעמים בהתחלה שאין לי את הכסף לשלם על המונית. התשובות היו "גם ככה משעמם לי לנסוע לבד את כל הדרך הזאת, אז טוב שיש עם מי לדבר" ו- "יש גשם בחוץ, אני לא אתן לשתי בנות לעמוד בצד הדרך בגשם!" חמודים
ו... בטרמפ הראשון שעצר לי, אספו אותי זוג- בחור אירי ובחורה אנגליה, וברגע שהבחור שמע שאני מישראל הוא התלהב ושאל אם אני מכירה את Infected Mushroom ובירר אם אני מבינה את חשיבות העניין- שמוצאי מאותה ארץ של הפטריות הנגועות והכלל- של מוזיקה שהרעידה את הפסטיבל שהוא היה בו בדנמרק...

למעלה