היא אמרה לי- צ'מע,

rockninja

New member
היא אמרה לי- צ'מע,

האם יהיה דיסק נוסף של מוניקה סקס? לא ידעתי מה להגיד לה.. אתם יודעים?

kessler2

New member
כן :)

פגשתי את שחר אבן צור לא מזמן במקרה אז שאלתי אותו והוא אמר שכן, בחורף הם אמורים לעבוד עליו

rockninja

New member
דיייי איזה כיףף

נקווה שהוא לא יהיה חרא כמו הדיסק האחרון. הם כולם עבדו עם הרבה אנשים בשנים האחרונות אז אולי הם יבואו לפרויקט עם הרבה רעיונות..

hagzi

New member
אני ממש לא מבינה איך הגעת../images/Emo29.gif

ללומר חרא על חיות מחמד?! נכון זה דיסק מאוד שונה יחסים פתוחים אבל גם יחסים פתוחים מאוד שונה מפצעים ונשיקות. זה אלבום שהוא יותר ברגוע, יותר כל שיר בנפרד, הוא לא רוקנרולי יותר מדי גם פצעים ונשיקות, וגם לא אוונגרדי משהו כמו יחסים פתוחים, אבל יש לו את הקסם שלו ואת הפנאן שלו וכרגיל מוניקה מנסים להביא כל פעם משהו שונה וגם פה הם הצליחו לשנות ולגוון ולהביא לנו מוניקה ברגוע, אבל עדיין עם אותו הקסם של פעם. אני אישית מאוד אוהבת את הדיסק הזה ולו רק בגלל שומר אריות (שאמנם הוא לא שלהם אבל זה ביצוע מעולה!), מתחפר באלנבי, מספיק בנאדם, הקונפורמיסט... בעצם בשביל כולם!

../images/Emo45.gif חיות מחמד מרענן מאוד אחרי יחסים פתוחים

חוץ מזה, אחרי כל השנים האלה של העבודה העצמאית של כל אחד אני בטוח שהכיוונים שלהם השתנו בטירוף ואני מצפה לאלבום חדש מאוד מאוד מעניין, ובעז"ה טוב

hagzi

New member
אני לא יודעת אם יש בכלל מקום להשוואה../images/Emo29.gif

הם כל כך שונים, ומיוחדים כל אחד בעד עצמו שקשה להשוות פשוט...

ססילייה

New member
אז ככה:

א.בהחלט בהחלט אבל בהחלט אין(!) מקום להשוואה.כל אלבום שונה מאוד.וזה כל היופי. איש איש בדעתו יחיה. ב.חי פה.

אל תשים לב אליה ../images/Emo6.gif

הדבר היחיד שרע באלבום האחרון זה שהוא האחרון (בינתיים, כן?
)

AmiTrigger

New member
פיטר

שלחתי לך הודעה פרטית כרגע. אשמח אם תקרא אותה ותשיב לי
תודה רבה, עמית

morishani

New member
היא מדברת שטויות :) ...

קניתי את כל הדיסקים שלכם ואני מרוצה מכל תו בכל שיר שלכם , פשוט תענוג לשמוע את כולם מחדש, עשיתם עבודה מעולה מכל הכיוונים. ואני אשמח אם תהיה הופעה כי באמת שלא הייתה הופעה כבר הרבה זמן, ורצוי אקוסטית :)

אתה יודע איך זה

הרבה אנשים שחושבים שמשהו לא מושלם אז ישר אומרים "זה חרא" במקום להגיד "היה יכול להיות יותר טוב" מבחינתי, זה אלבום מצוין.. והיא סתם לא יודעת לתת ביקורת

למעלה