היא היתה בשיא פריחתה...

אפרת.א

New member
היא היתה בשיא פריחתה...

כואבת דואבת מבינה מרגישה כאב נערה צעירה. פותחת תיבה ישנה, חבוייה. אותה לא רצתה לפתוח, על אף שרצתה לצרוח! על אף שרצתה לשכוח... ילדונת תמימה התגייסה לצבא, יצאה לאויר העולם. יד עלומה נגעה פצעה חרב , נמחה עולמה לעולם. התכנסה שתקה נצרה, לא שיתפה, לא סיפרה... הוריה - קראו בעיתון ידיעה: ``חיילת נאנסה`` הנידו ראשם צקצקו בלשונם אמרו: ``משפחה מסכנה`` לא ידעו לא חשבו לא נברו ולסדר היום הם עברו... עד היום - והיא כבר גדולה, לא יודעים הם מילה, לא פתחה סגור ליבה. לא סיפרה לא דיברה נשאה תפילתה לאן...?!? לעולם, לעולם לא תחזור להיות, אותה התמימה, בשיא פריחתה... שתהיה לכולנו שב``ש נפלאה - מלאה באור אהבה ושמחה שלכם - אפרת

אגדה

New member
רציתי לא להגיב!

לא עמדתי בפיתוי להגיד עוד מילה טובה, רק מילה אחת אומר, את נ פ ל א ה. שלך כמובן(באם את עוד מתלבטת)באהבה מי???? א-ג-ד-ה נ.ב. שכחתי געגתי אלייך,שבת שלום אמן כן יהי רצון.

eliela

New member
קראתי, כאבתי

אפרת... קראתי, כאבתי, כי... שיר מקסים !!!!!!!!!!!!! אוהבת אותך

uzi51

New member
אפרת , אפרת...

יא אללה, עוד פעם סרט טורקי? מה יהיה? גוגי חזר עם בדיחות ומצב רוח עליז, ג`יימס בונד מתנהגת בנימוס, ובום את מורידה עצבות חדשה, למה לא תכתבי שיר על המקלחת מהבוקר או על החתול הג`ינד`י שלך, מה עם האהבות הנכזבות האלו? העצבות והאומללות, יאללה אני לא יכל, אני הולך לפורום של שירה, בטח שם אין אף שיר, הכל עובד הפוך בארץ, במקום שנעביר אינפורמציה ונבנה פורום כזה אינטיליגנטי ומלא תוכן, שכולם ילמדו מאחרים ולהחליף מידע, וכל מה שנשאר מהמקור זה שירים ילדותיים ובכי קורע לב מרגשנים מוזיקליים, תצליחי בתפקיד ותמשיכו להביא דמעות לעיניים בכח כאילו אין צרות אחרות.

אפרת.א

New member
עוזי יקר...סימן ש...

איש יקר מקלחת בוקר...? תן לחשוב על כך...! החתול שלי לבן - (בגללך עוד אקח גם ג`ינג`י:) מה נמכר הכי טוב בארץ אם לא סרטי הבורקס?! אז - תן צ`אנס - גם שמחה תגיע - מבטיחה! אם אתה הולך לפורום שירה - זרוק עצם... ואל תשכח לחזור אלינו - כי בלעדיך משעמם...:)) בין השורות האם קראתי נכון..??? עוזי יקירינו - הזיל דימעה...? אוהבת אותך - אפרת

טוליפ,

New member
uzi51 אתה...

uzi51 אתה מטומטם...מתי תשכיל להבחין בין אמת למציאות..כנראה שהשנאה שלך לכל דבר אינטלקטואלי ואמיתי,מעבירה אותך על דעתך.. בקש סליחה מאפרת..והתנצל....

למעלה