הידיעון של מרכז קהילתי לב הפארק
קבלתם?

הידיעון של מרכז קהילתי לב הפארק ../images/Emo45.gif קבלתם?

הידיעון חולק הבוקר באיזור מגורי. נהניתי ממנו עד מאוד. גם אסתטית, גם מכיל מידע שלם על כל מה שמציע הרכז. בתפיסתי את החלוקה האורבאנית הנכונה כחלוקה לשכונות שמייצרת קהילות, אני רואה בלב הפארק בכלל ובתקשורת השיווקית של המרכז הקהילתי בפרט, דוגמא ומופת. כל הכבוד

qrst1 האחת

New member
לצערי- אין קשר בין המרכז הקהילתי לתושבי שכונת

לב הפארק... רוב הרשומים במרכז הקהילתי אינם תושבי השכונה... החוגים שמציע המרכז הם חובבניים ואינם מקצועיים... ומשום כך, ילדי שכונת לב הפארק נאלצים לצאת לחוגים מחוץ לשכונה... חנה, אל לך להתרשם מיופי ואסטתיקת החוברת...( - אל תסתכלי בקנקן אלא במה שיש בו...)- לצערי- המציאות - די מאכזבת...!!!

qrst1 האחת

New member
להחליף את המנהלת- אלזה בן דוד - עבר זמנה../images/Emo32.gif

אלזה הייתה ממקורבי ביילסקי שמינה אותה, לדעתי ללא הכישורים המתאימים... עכשיו, בימי חופרי נטול - המקורבים...טוב יעשה אם ימנה מנהל ראוי ובעל כישורים... שכונת לב הפארק היא שכונה בעלת פוטנציאל ענק, שכן היא מכילה 1500 בתי אב של זוגות צעירים, עם כמות עצומה של ילדים (כן ירבו...). הוא הדבר לגבי מרכז הטניס בשכונה, שאחוז מאוד קטן של ילדים מהשכונה לוקחים בו חלק... צמוד למרכז הטניס נמצא בי"ס שקד המכיל כ-700 ילדים פוטנציאליים...אילו רק ידעו איך להגיע אליהם...?! וגם כאן יש פיספוס גדול...!!! בהזדמנות זו אני מבקשת ממנכ"ל העירייה, אמיר שוצמן לתת את דעתו על התופעה... שווה לבדוק את הפיספוסים בשכונה...

וואו, כבד....../images/Emo4.gif מהן 5 הדרכים

בהן ניתן להגיע לתלמידי שקד? (
שאלת אימון - קואוצ'ינג קלאסית
).

אז אללה, תתחילי מרשימת ה- TOP 5

חמשת הצעדים הראשוניים שאת חושבת שצריך לעשות כד לקרב את ילדי שקד למרכז הקהילתי שלהם. בתור מי שגרה במרכז העיר נטול המרכזים הקהילתיים, אני מביטה בערגה לשכונות בהן יש מוסד כזה. אז בואי נהיה חיוביות ונתחיל מכאן, מהפורום, תכנית לשיקום הקשר בין הילדים למתנ"ס. מרימה את הכפפה? (הנה, אתגרתי אותך
).

qrst1 האחת

New member
חמשת צעדיי ההתחלתיים...

1. ראשית - שהמדריכים יהיו מקצועיים פרופר ולא רק בעלי תעודות...(זהו הנתון החשוב ביותר, והבעייה אינה למצוא מדריכים מקצועיים, אלא שהמחיר שמציעים למדריכים הוא נמוך מאוד - מה שמדיר את המקצועיים מהמרכז...ומן הסתם מדיר את הילדים והוריהם מהמרכז הקהילתי לעיר... 2. מנהלת המרכז צריכה להיות קשובה לרחשי לב ולדרישות של התושבים...( המנהלת הנוכחית סובלת מיחסי אנוש גרועים...הקשיחות היא ממנה והלאה...) 3. בי"ס שקד ייחודי לפעילות גופנית ובריאות - כדאי מאוד לעיריית רעננה לדרוש ממרכז הטניס לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם ביה"ס, להקצות לתלמידים שעות לימוד טניס במסגרת שיעורי החנ"ג בביה"ס... במסגרת אותם שיעורים, מדריכי הטניס המקצועיים יאתרו את התלמידים הפוטנציאליים ויעודדו אותם ואת הוריהם להצטרף למסגרת חוגי הטניס במרכז. ההשקעה הכספית של המרכז לבטח תניב פירות לטווח הארוך... 4. הנהלת ביה"ס שקד תהיה מעורבת בכל פעילות מרכז הטניס בשעות אחה"צ, כולל צפייה קבועה במשחקי טניס ברמה הארצים והבינלאומית. מהלך זה עשוי לקרב ילדים רבים לאמץ המשחק...ומתוך האלפים יתגלו האלופים... 5. יגדילו לעשות אם יעניינו ויערבו גם את ההורים בפעילות מרכז הטניס, שווה אף לתת להורים שיעורי טניס חינם, וכך יקרבו את כל הגורמים יחד ושיתוף הפעולה יניב את הפירות הרצויים... חנה, יושב בעירייה אדם ששמו יורם חרוש, שהוא מנהל רשות הספורט בעירייה, (אפשר לחשוב שהעיר רעננה היא איזו מעצמת ספורט שזקוקה לרשות ספורט...ישנם מספיק בעלי תפקידים במחלקת הספורט בעירייה שדואגים לספורט בעיר...) בזמנו, כאשר חרוש היה עוזר מאמן במכבי תל אביב, ביילסקי המציא לו את התפקיד על מנת שיסייע בבניית קבוצת הכדורסל העירונית...הוא לא רשם הצלחה ולימים התאחדה הקבוצה מרעננה עם קבוצת הכדורסל מהרצליה וגם כאן ללא הצלחה למרות זרימת כספים הגדולה אליה...). כמי שמבינה בענייני ספורט אני פוסקת בפנייך שאותו יורם לא עושה כלום בעירייה!!! הוא מקבל משכורת שמנה מאוד... ולא מצדיק אותה... ובנינו מה שאנו עושות כעת - זה מתפקידו...!!! אותו כנ"ל לגבי מנהלת המרכז הקהילתי - אלזה בן דוד...

qrst1, את מכירה אותי by now ../images/Emo13.gif

אני רואה בשיפור איכות חיי הקהילה - משימה ושליחות של התושבים עצמם. חשוב שיהיו מי שיסייעו מהרשות, אבל אני יכולה להיות אחראית רק על החצי שלי... אז אני חושבת שסעיפים 3+4+5 הם סעיפים חשובים שאם תכיני תכנית עבורם - אפשר לדחוף אותה. אני משוכנעת שחופרי, למשל, שהן החינוך והן הפעילות הגופנית חשובים לו - ישמח לשמוע את דברך בעניין. אני מוכנה לעזור הן בתכנון והן בדחיפה. זו נראית לי תכנית יפיפיה, ואני חושבת בגדול: אם היא תצליח, ניתן לשכפלה בתחומים אחרים בבתי"ס אחרים בעיר. יצאנו לדרך?

למעלה