הידעת

הידעת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

השכר בשרון הרבה מעל הממוצע. מרכז אדווה לשוויון וצדק חברתי בישראל פרסם דו"ח של רמת השכר בישראל. שכר הגברים הממוצע בכפר סבא- 12,262 ש"ח לעומת נשים עם - 6,626 ש"ח. בג'סר א- זרקא רק בשביל שתבינו את ההבדל השכר הממוצע לגברים- 4,444 ש"ח ולנשים בישוב עילוט 2,892 ש"ח. בישראל השכר הממוצע לגברים: 9,435 ש"ח ולנשים 5,646 ש"ח. אשמח לשמוע את דעתכם בנושא ולאחר מכן אביע את דעתי הקיצונית.

../images/Emo6.gif הידעת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

לעשירים יש יותר כסף מעניים לא כזאת תגלית הא.. מן הסתם ממוצע השכר בשרון יהיה גבוהה יותר , ממקומות כמו ג'סר א זרקא או אפילו דימונה למשל , ונמוך יותר ממקומות כמו יהוד , סביון , הכפר הירוק מן הסתם אנשים בעלי הכנסה חלשה לא יכולים להרשות לעצמם לגור בשרון ואנשים בעלי הכנסה גבוהה לא יכלו לגור בדימונה אם הם יכולים להרשות לעצמם את כפר סבא.. איזור השרון הוא לדעתי המקום הכי מפותח ואיכותי למגורים בארץ. והאוכלוסיה תהיה פה בהתאם. אני מניח שדעתך הקיצונית היא קשורה לחוסר מדיניות הרווחה בארץ. אבל גם דעתי קיצונית בנושא , אני אישית חושב שהרווחה בארץ היא טובה, ואפילו טובה יתר על המידה , אני הייתי שמח לראות את הארץ עוברת לשיטה של ארצות הברית.

badboy3919

New member
אמממ דעתי בנושא....

תאמת כמו שאפי אמר ואמר לנכון,מי שמרוויח מעל רף מסויים (שאל תשאלו אותי איזה) יכול להרשות לגור במקומות שהם לא הכי זולים מבחינת רכישת דירה (או השכרת),ארנונה ושאר הדברים. ההבדל תמיד היה והוא תמיד יהיה,אי אפשר לצפות שבכל הערים בארץ תהיה את אותה רמה כלכלית-חברתית ובנוסף לכך צריך 5ראות את ההבדלים מבחינת אחוז האוכלוסיה המשכילה בכל עיר,אני בטוח שבכפר סבא (ובאזור השרון בכלל) יש אחוז הרבה יותר גבוה של משכילים לעומת הישוב בג'סר א-זרקא.

למעלה