הידע הזה צריך להיות שייך לכולם קגומה כתבה

snoopytush

New member
הידע הזה צריך להיות שייך לכולם קגומה כתבה

על זה נפלא ועצה לשינוי תבניות מחשבה‬ kagome10 ☼ לשים לב. כשאת רואה שאת פועלת לפי תבנית מסויימת, תקשיבי. אל תנסי להתנגד לתבנית, פשוט תקשיבי לעצמך, תבחני את התבנית, את הטריגרים שמעוררים אותה, את התגובות שלך בהתחלה יכול להיות שתצליחי לזהות מעשה תבניתי רק אחרי שהוא יתרחש. זה בסדר. ואחרי כמה זמן (תהליכים לוקחים זמן! הניחי להם להתרחש בקצב שלהם, אלא אם כן את אמא וזה פוגע בילדים שלך. חיפזון יתר הוא מחלה של החברה המודרנית, והוא פוגע.) תביני מה מקור התבנית, ומה הצורך שהיא באה למלא. ואחרי המודעות לצורך, כנראה תתחילי למלא אותו בדרך אחרת. ותשימי לב למעשה התבניתי בזמן ההתרחשות, ואז כמה שניות לפני, ואז כמה עשרות שניות לפני, כשאפשר לעצור. ואז עוד לפני זה, כשאת נמצאת במצב שמהווה בסיס נוח לתבנית. למשל, עצבנות, חשש, עייפות, רעב, עלבון, עצב. ואז אני נמצאת במצב שבו אני אומרת, יש לי את האפשרות לעשות X או לעשות משהו אחר. אני רוצה לעשות X כי R T Y, אבל אני בוחרת לעשות משהו אחר. בגרסאות אחרות של השיטה הזו צריך לחשוב על דרכי פעולה אלטרנטיביות, אבל אני לרוב לא עשיתי זאת במודע. אני מעדיפה לתת לזה לצוף מהתת מודע למודע.

מקסים

את שדואגת להפיץ, קאגומה ששיתפה, ובכלל הקטע המגניב הזה. אהבתי

רותי 11

New member
תבנית החשיבה החשובה לנו ביותר היא

להבין שאנחנו נמצאים בעולם של אשליה ואם זה ככה אז זה אומרשאנחנו יכולים ליצור את האשליה שלנו (חיים שלנו) כפי שאנו רוצים, ואנו צריכים להבין שאנחנו אלה שיוצרים אתהאשליה ואת המציאות שלנו ולכן במקום להתמקד באחר אנחנו צריכים להתמקד בעצמנו ולנסות להבין למה אותם אלה (אנשים) נמצאים בחיים שלנו ולמה בחרנו בתפקיד שלהם בחיינו

למעלה