היה בדרום בלילה רעידת אדמה

SHAI679

New member
היה בדרום בלילה רעידת אדמה

בעוצמה של 4.3 הורגש במקצת

SHAI679

New member
הנה אפילו כתבה בYNET

רעש אדמה בעוצמה של 4.3 הורגש בדרום הארץ הרעש הורגש בכמה תחנות מדידה של המכון הססמולוגי בדרום הארץ: באזור רמון, באזור דרום הר חברון ובאזור הערבה. עוצמתו: 4.3 בסולם ריכטר. ליאורה, סטודנטית תושבת באר שבע שחשה את הרעש: "הכל זז. עד עכשיו הלב שלי דופק" ארצי חלפון האדמה שוב רועדת: רעש אדמה בעוצמה של 4.3 בסולם ריכטר הורגש הלילה (ג') באזור הדרום. מהמכון הססמולוגי נמסר ל-ynet כי הרעש תועד במכשירים ברחבי הדרום. מהמשטרה נמסר כי לא נתקבלו דיווחים אודות נפגעים או נזק. הרעש, בשעה 1:49 בלילה, הורגש בכמה תחנות מדידה של המכון הססמולוגי בדרום הארץ: באזור רמון, באזור דרום הר חברון ובאזור הערבה וים המלח. עוד נמסר מהמכון הססמולוגי כי מדובר ברעש אדמה שעוצמתו חלשה יותר מהרעידה שהורגשה לפני כחודש בישראל. מחשבי המכון עיבדו את הנתונים הזורמים מתחנות המדידה, וקבעו כי העוצמה היתה 4.3 בסולם ריכטר. ליאורה נבארו, סטודנטית תושבת באר שבע שהרגישה את רעידת האדמה סיפרה ל-ynet: "הייתי בבית ועבדתי מול המחשב כשלפתע הכל זז". לדבריה, חשה כי מדובר ברעידת אדמה פחות רבת עוצמה מרעידת האדמה הקודמת שהורגשה בישראל. "נבהלתי מאוד ולקח לי הרבה זמן להבין שמדובר ברעידת אדמה. אמנם זו לא הפעם ראשונה שהרגשתי רעידת אדמה - הייתי גם בטורקיה כשהיו רעשי משנה לפני מספר שנים אבל הפעם באמת נבהלתי. עד עכשיו הלב שלי דופק". רק לפני כחודש, ב-11 בפברואר, הורגשה בישראל רעידת אדמה בעוצמה בינונית של 5.1 בסולם ריכטר. הרעידה הורגשה באזורים רבים ברחבי הארץ ומוקד הרעש היה בים-המלח. דווח על קריסה של חלקי מבנים במקומות שונים בארץ, ועל מספר אנשים שנפגעו באורח קל, בעיקר נפגעי הלם. המידע הראשוני הגיע באי-מייל האדום פרסום ראשון: 16.03.04, 02:32 עדכון אחרון: 16.03.04, 08:23

nizanm

New member
וואללה !קליפת כדור

הארץ - תמיד היתה דינאמית. הודות לזרימת המידע באין סוף ערוצים,אנחנו מודעים יותר , גם למידה הרבה של דינמיות הקליפה בכלל ורעידות האדמה התדירות הפוקדות אותנו בישראל - בפרט. תראה:תוך חודש אנחנו נחשפים לשתי רעידות אדמה. (להבא, רצוי לתת לינק). על כל פנים:תודה. השכלתי.

למעלה