היום אחה"צ קיבלנו הודעה עצובה

dafgol

New member
היום אחה"צ קיבלנו הודעה עצובה

אשה יקרה ואהובה עלינו ועל הבנים,הלכה לעולמה
סיפרתי לכם עליה,חלקכם מכירים אותה. לא מזמן ערכו ערב התרמה עבורה פה בעיר. היא היתה מטפלת בויצ"ו, היא היתה אהובה על ברי כל כך, הוא היה כרוך אחריה. ליווינו אותה כשגילו אצלה את המחלה הנוראה,ממש בהתחלה ליווינו אותה כל הזמן בעליות ובירידות. תמיד הגיעה ככל שיכל לה גופה, לראות את ילדי הגן. תמיד כשראתה את רזי אמרה "הנה ברי הקטן שלי", תמיד חיכתה שאגיע לתת לי חיבוק ונשיקה ולראות את ברי שמאז עבר כהר לגן עירייה. כשתגלו אצלי הבעיות הקשות עם חשד לגידול, כשעברתי בדיקות וביופסיות , תמיד התעניינה ודרשה בשלומי, תמיד אמרה לי לא להזניח,לבדוק הכל ולהיות עם יד על הדופק.(היו לי אותן תופעותכמו אצלה בהתחלה, החשד אצלי היה סרטן במעי הגס) כשהתברר שאני בסדר ,היא היתה כל כך שמחה ומאושרת עבורי. בתקופה האחרונה מצבה הידרדר, ביום רביעי עוד דיברתי עם מנהלת המעון והתייעצתי איתה אם לעלות לביה"ח לבקר את אני ולאחל לה חג שמח, היא אמרה לי שהמצב לא טוב כבר לגמריי. כל החג חשבתי עליה. אחה"צ קיבלנו הודעה שאני היקרה הלכה לעולמה היום
, היא נקברה לפני 20 דקות. אשה יקרה ואהובה, הלכה היום לעולמה בחג הפסח,חג החירות, היא זכתה בחירות ממחלתה. שולחת
ענקית למשפחתה ולאוהביה,והרבה אהבו ויאהבו אותה לעולמים. אני, אשה יקרה, אוהבים אותך ולעולם לא נשכח אותך. יהיה זכרך ברוך

לולי72

New member
לא הייתי ליד המחשב בשבת

אבל היא הרי הייתה שכנה של ההורים שלי וההורים שלי עוד שמעו על זה בשבת בבוקר וכשבאנו בערב להורים שלי לחגוג את ליל הסדר אמא שלי סיפרה לי והייתי בשוק, אמא שלי סיפרה עוד שבשבת בבוקר היא הלכה לזרוק חמץ והיא ראתה את הבעל של אני והיא רצתה להגיד לו חג שמח אבל משום מה משהו עצר מבעדה להגיד את זה ולא אמרה לו כלום ואחרי כמה דקות אחותי שמעה שהיא נפטרה. עצוב מאוד וכואב הלב, אישה צעירה.

../images/Emo16.gifממש שברת לי את הלב דפנה../images/Emo201.gif

ואני מקווה ומאחלת למשפחה הרבה כוח ונחמה, אני זוכרת את הסיפור הזה באינטרנט שהיה מבצע התרמה עבורה,, ואני עוד יותר שמחה עבורך,,
שאצלך הכול בסדר(הופתעתי לקרוא) יהי זכרה ברוך

S r 35

New member
עצוב

המחלה הארורה הזו גובה יותר מדי קורבנות. אני מייחלת ליום שהמלחמה האמיתית של בני האדם תתרכז במאבק במחלות הללו ולא במלחמות בין אנשים. מקווה שפעם המחלה הזו תמוגר מהעולם או לפחות תיהפך לסתם מחלה כרונית, שאנשים חיים איתה שנים רבות כמו שהם חיים שנים רבות עם מחלות אחרות בטיפול תרופתי - החדשות הטובות, זה הכיוון גם היום. אבל עוד לא מספיק. יהי זכרה ברוך
< אגב - יש לי הרגשה שאני יודעת מי זו >

משתתפת בצערם של המשפחה ../images/Emo16.gif

יהיה זכרה ברוך. מאוד עצוב שככה הולכים אנשים טובים ואהובים

למעלה