היום אני הולך להופעה של מוקי בבארבי

היום אני הולך להופעה של מוקי בבארבי

אני מקווה שאני יביא תמונות מההופעה

כל הכבוד מוקי - ביקורת

אני מתגורר בכפר סבא וסוף סוף יצא לי ללכת לבארבי החדש אחרי פתיחות וסגירות של אותו בארבי אני באתי למקום די מוקדם בלהתחשב בזה שאני גר 5 דקות מהמקום באתי לשם בערך ב 20:30 וכבר אפילו הספקתי לראות את החזרות של מוקי והאנשים אפילו דיברתי שניה ככה עם מוקי אך דבר אחד די איכזב אותי שראיתי את הכיסאות בפנים כי ממש לא רציתי לשבת אבל שהיה הכניסה למועדון ראיתי שהם כבר הזיזו אותם אחורה והיה אפשרות לעמוד מקום בהחלק גדול ממועדון הבארבי בת"א אני אישית לא התלהבתי מלהקת החימום של מוקי "פאינק פוסט" הם היו כבדים מידי לדעתי ואפילו יצא לי לצחוק עליהם כמה פעמים לעומת זאת מוקי שאמרו לי שיש לו ממש הופעה מקפיצה והכל ומלאת אנרגיה היתה די טובה בלהתחשב בזה שפעם ראשונה אני בהופעה שלו אהבתי מאוד את הקטע שהוא העלה אנשים לבמה בשיר "איפה הבנות" ובשיר "זמן שנקום" במקום את קואמי הוא העלה בחור מהקהל בשם שי שראו עליו שהוא היה מש מתרגש ובלחץ שטויות אבל היה יפה רשימת השירים: (לפחות לפי הדף שאני לקחתי אתמול מהבמה שם) מי אמר אני באתי ממך לא רואה ממטר רק תגידי לי כולם מדברים על שלום קצה לקצה רוץ נתי החיים איפה הבנות ילדה סוכר האדמה בוכה זמן שנקום נופל וקם ועוד כמה שממש אני לא זוכר ואם מישהו היה בהופעה ורוצה ליצור קשר מוזמן...

מקום מאוד מושקע

רק מאכזב שיש יותר מקומות לשבת מלעמוד ואם מישהו מחליט לשבת שידע שזה מכריח אותו להזמין משהו לפחות מעל 25 שקל

למעלה