היום ברחוב מישהו צרח לי חרדי מסריח לך לצבא ולעבוד.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
"אז אשמח שתשתפו: אני שניאור זלמן גיסר, חבדניק, חרדי, ששירת בצבא, בחטיבת הצנחנים, בגדוד 202, בפלגת חץ, מתחיל השנה, תואר בהנדסת חשמל במרכז האקדמי לב, אחרי שסיימתי השנה מכינה קדם אקדמית בהצטיינות: FB_IMG_1708924752874.jpg .

אנחנו האוייבים של עצמנו,

משתפרת1

Well-known member
"אז אשמח שתשתפו: אני שניאור זלמן גיסר, חבדניק, חרדי, ששירת בצבא, בחטיבת הצנחנים, בגדוד 202, בפלגת חץ, מתחיל השנה, תואר בהנדסת חשמל במרכז האקדמי לב, אחרי שסיימתי השנה מכינה קדם אקדמית בהצטיינות: צפה בקובץ המצורף 99377 .

אנחנו האוייבים של עצמנו,
עליו אני יכולה לומר: כן ירבו! וככל שירבו תתמעטנה התגובות מהסוג שספג.

עליו אני יכולה לומר: כן ירבו! וככל שירבו תתמעטנה התגובות מהסוג שספג.
אני בושה ונכלמת,,,מאין יודעים על משהוא ברחוב מה הוא עושה ועשה בחייו?
ןחוצמזה שפה נלוזה,,,בכל מצב ,אין זכות לאף אחד לדבר כך על השני אפילו אם הוא לא מרוצה ממנו

Harrington

Well-known member
מנהל
"אז אשמח שתשתפו: אני שניאור זלמן גיסר, חבדניק, חרדי, ששירת בצבא, בחטיבת הצנחנים, בגדוד 202, בפלגת חץ, מתחיל השנה, תואר בהנדסת חשמל במרכז האקדמי לב, אחרי שסיימתי השנה מכינה קדם אקדמית בהצטיינות: צפה בקובץ המצורף 99377 .

אנחנו האוייבים של עצמנו,
כן ירבו אוהבי ישראל. כן יתמעטו הרגשות הצורך לצווח על אנשים ברחובות סתם בגלל שהם נראים אחרת או נוהגים אחרת מהצווח.

mיטלמן

Well-known member

אנחנו האוייבים של עצמנו,
הסתה של חורזת,
אחרת, למה לצטט ולהביא משהו מטוויטר מחודש יולי?

palmony1951

Well-known member

אנחנו האוייבים של עצמנו,
לכן המשתמטים הם מחללי השם!

dory30

Well-known member

היום ברחוב מישהו צרח לי חרדי מסריח לך לצבא ולעבוד.​

טעות טקטית ממדרגה ראשונה. חובה לחזק את מי שהחליט לתרום למען המאמץ הלאומי.

למעלה