היום ברי היה בהצגה על ביאליק + שאלה

dafgol

New member
היום ברי היה בהצגה על ביאליק + שאלה

אני חושבת שכל הגנים היו היום לא? שירי חיים נחמן ביאליק, הוא חיכה לזה בקוצר רוח,מאז שהיה קטן (עכשיו הוא הרי גדול
) הוא מאוד אוהב כשאנחנו קוראים לו ולרזי מ"ספר שירים לפעוטות" של ביאליק. כל פעם כששומעים שיר של ביאליק בטלויזיה בדיסק או כשסתם אנחנו שרים בבית, הוא מייד מזהה ואומר "זה שיר של האיש החשוב שלנו...חיים נחמן ביאליק" גאון קטן שלי
ולעניינינו....תסבירו לי מה ההיגיון? בפורים....יום רביעי הולכים לגן מחופשים עד השעה 12:00 , למחרת ביום חמישי,יום גן מלא ורגיל (אח"כ חופש כמובן). נראה מה נעשה ביום הזה....כדי להיות במגדל בחזרה מהעבודה עד השעה 12:00...זה אומר לנסוע 20 דקות לעבודה בבוקר,לעבוד שעתיים שלוש ואח"כ לנסוע בחזרה עוד 20 דקות.....לא שווה לטרוח...חבל על הדלק....מצד שני לא יכולה להחסיר יום עבודה...... יוליה רוצה לעשות בייביסיטר?
מה התוכניות שלכם בפורים? יש פה ארועים במתחם או משהו מעניין?

rby74

New member
ההגיון הוא....

שיום חמישי זה צום תענית אסתר... ומן הראוי לא לחגוג לכן, הקדימו ביום את פורים...............

dafgol

New member
כן זה הבנתי בסדר ,הגיוני

הבעיה שלי זה עם יום רביעי עד 12:00....

לולי72

New member
דפנה - ביום רביעי לירון ואני בבית

ככה שאם אין לך סידור, אנחנו כאן.

S r 35

New member
אצלנו הצהרון נותן גיבוי לימי החופש

ביום רביעי - הילדים מתחפשים בגן. הילדים מסיימים ללמוד ב 11:30. ילדי הצהרון ממשיכים בצהרון כרגיל עד 16:30. יום ראשון הצהרון פועל במתכונת יום ארוך: מ 07:30 בבוקר ועד 16:30 אחה"צ. כך זה צריך להיות לדעתי - הצהרון צריך לשמש פתרון ותמוה מאוד בעיני שאצלכם זה לא כך. התכניות שלנו לפורים - אנחנו באילת - כל השבוע הבא

dafgol

New member
היום הסייעת של ברי אמרה לי

שמכיוון שהרבה הורים בבעיה עם יום רביעי עד 12:00 ופנו לברר,יתכן ויהיה שינוי,אם יהיה כזה יעדכנו כמובן. I DO HOPE SO....אחרת אני בבעיה וכמונו עוד הרבה הרבה הורים .... < עדן אולי באמת אזדקק לעזרתכם ברביעי...תודה! >

למעלה