היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo107.gif

שגיב פרידמן, שמגלם את הכלב הנאמן בתוכנית הסאטירית "הרצועה" בערוץ "ביפ", יתארח בפורום הומור שחור וב-BlogTV הלילה ב-21:00 ויענה לשאלותיכם. צרפו שאלותיכם עכשיו - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=907&msgid=65100195
לתכנית צעירים חדשה בערוץ 2 דרושים אנשים מעניינים בגילאי 15-25: לא משנה הרקע, מקום המגורים, השריטה ומה אבא שלכם עושה - העיקר שתדעו לדבר על החיים שלכם הכי פתוח ותעניינו אותנו! מדובר על השתתפות קבועה ואתר התכנית ישולב בתכנים באתר תפוז אנשים. האודישנים ייתקיימו בימים הקרובים. להשארת הודעה: mailto:[email protected]

../images/Emo103.gifנצל"ש.

ראיתי אליזבת'טאון.
קודם כל אני אספר שדי התאמצתי לדחוף את זה מתישהו השבוע, והצלחתי ואני גאה בזה. עכשיו, הסרט מוקרן בקניון הכי נידח בב"ש, באולם יחסית גדול- והיינו אני ועוד 3 חברות לבד באולם ישבנו באמצע עם הרגליים למעלה כמו מלכות והרשינו לעצמנו להזיל ריר ולצעוק "איזה שרירים!!" כמה שנרצה, מה שהפך את זה לעוד יותר כיף. והביקורת שלי היא: וואלה, אחלה סרט. סרט כיפי כזה, בסבבה- צחקתי די הרבה, הוא קליל כזה וחמוד. לבכי זה לא הביא אותי, אולי חוץ מסצנה אחת של אורלנדו שהייתה קרובה לזה [הוא פשוט שיחק שם מעולה] אבל דמעות אמיתיות לא היו. בכל מקרה, זה לא מהסרטים החזקים האלה שאתה יוצא מהם והם לא יוצאים לך מהראש, אבל ממש נהניתי, מהעלילה, מהשחקנים ובמיוחד במיוחד מאורלנדו, שלא רק נראה פשוט טוווווובבבב כ"כ [אלוהים, כ"כ חיכיתי שהוא יוריד חולצה ועד שזה קרה זה היה בדיוק לכמה שניות], אלא גם שזה גם הסרט שהוא משחק בו הכי טוב עד עכשיו- לא עוד מבטים נוגים ואביריים חסרי כל משמעות כמו בסרטים קודמים, אין לו יותר סיפור מיתולוגי לסחוב על הגב- הוא בסה"כ בנאדם פשוט ומתוסכל, והוא מגלם את זה בדיוק כמו שצריך, לא פחות ולא יותר. וכמובן, הידיים שלו.
בקיצור, לכו לראות, באמת- לכו לקולנוע, זה לא איזה שובר קופות שישאר שם חודשים, אל תפספסו את זה ותסתפקו בDVD או בדרכים לא חוקיות, באמת שלא שווה את זה.... בכל מקרה, אני גאה בו וזה רק גרם לי לרצות לטוס ללונדון לדירה שלו ולהיות סטוקרית או משהו כזה, וזה עשה לי טוב על הלב, וזהו. לילה טוב לכן.

../images/Emo45.gif+../images/Emo58.gif קטן..

הקטע ש ממש היו לי דמעות זה כשהוא נסע עם האוטו ופיזר את האפר בכל מיני מקומות, והיה קטע שהוא ממש בכה ואחרי שנייה הפך את זה לצחוק.. ופאק זה היה קטע כ"כ חזק

אוי איזה כיף לך...

גמני מתה כבר ללכת לראות ת'סרט אבל לא נראה לי שיהיה לי זמן ללכתהשבוע..לעזאזל עם המבחן בסוציולוגיה
שמחה שאהבת..ןשנהנית וצחקת
ת'אמת שאני מקווה שאורלנדו משחק טוב בסרט הזה ואולי סופסוף יתחילו להעריך אותו כשחקן איכותי..

למעלה